Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Transkrypcja Caroline Wilson kontra Craig Hutchison Kontrowersyjne wideo o żartach Richarda Goydera Możliwości dyrektora następnej ligi Kylie Watson Wheeler

Niektóre kluby były rozczarowane żartem przewodniczącego komitetu NFL, Richarda Goydera, na temat przedłużających się poszukiwań nowego dyrektora generalnego ligi, według weteranki Caroline Wilson, która określiła to jako „jedno z najgorszych poszukiwań, jakie kiedykolwiek widziałem”. AFL”.

Goeder powiedział szefom w zeszłym tygodniu, że Gillon MacLachlan, który nieco ponad rok temu ogłosił, że ustąpi ze stanowiska dyrektora naczelnego AFL pod koniec 2022 roku, pozostanie na stanowisku przez kilka następnych tygodni. McLachlan wskazał, gdy jego późne odejście stało się bardziej widoczne pod koniec zeszłego roku, że planuje odejść po Rundzie Zgromadzeń.

the Herold Słońce Wspomniałem o zeszłym tygodniu Że Kylie Watson-Wheeler – prezes Western Bulldogs oraz starszy wiceprezes i dyrektor zarządzający Walt Disney Australia i Nowa Zelandia – pogrążyła się w prawdziwej kłótni wraz z dyrektorem generalnym ds. kolejny prezydent AFL. Pozostali trzej nominowani to prezes Tigers Brendon Gill, a także dyrektorzy AFL Travis Auld i Kylie Rogers.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 Toyota AFL Premier na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Mówi na kanale 9 Stopniowo skategoryzowane W poniedziałek wieczorem Wilson poinformowała, że ​​Watson-Wheeler była „niezwykle zawstydzona” perspektywą publicznego ujawnienia jej najwyższego stanowiska w AFL w zeszłym tygodniu, a prezes Dogs odmówił odpowiedzi na pytania reporterów w Adelajdzie.

Wilson powiedział, że komisja AFL była „podzielona” między wyborem Dillona i Watsona Wheelera, który był „ulubieńcem przewodniczącego Richarda Goydera i rozumiem jednego lub dwóch innych komisarzy, w tym Paula Passata”.

Ale Wilson powiedział, że Goyder spotkał się z dużą krytyką ze strony klubów.

Przewodniczący Komisji AFL Richard Goyder. Zdjęcie: Daniel PuckettŹródło: Getty Images

„Nigdy nie widziałem prezydenta NFL, który zostałby tak rozczarowująco przyjęty przez resztę klubów. Kluby są tak rozczarowane Richardem Goederem i niezadowolone z procesu” – powiedział Wilson. Stopniowo skategoryzowane.

„Widzieliśmy spotkania jeden na jednego w weekend, a spikerzy lobbowali w NFL niekoniecznie myśląc, że Kylie Watson-Wheeler powinna dostać tę pracę, uczciwie lub nie. Mieliśmy kandydatów z Richardem Goederem, którzy przeprowadzali z nim wywiad jeden na jednego , w tym That’s Andrew Dillon, który próbował przekonać prezesa – ponieważ pojawiła się sugestia, że ​​Andrew Dillon nie chce wystarczająco tej pracy.

„Gdzie to pozostawia Brendona Gilla, Travisa Aulda i Kylie Rogers, nikt nie zgadnie. Ale kiedy tu siedzimy, nie powiedziano im, że nie są wykluczeni.”

Wilson dodał później: „Gillon MacLachlan nie miał silnego planu sukcesji, ale jego teraz podany plan – i to trochę się zmienił – to Andrew Dillon. Z jakiegoś powodu Gillon nie poparł kandydatury Brendona Gilla – nie rozumiem dlaczego – nie sądzę jednak, aby Komisja miała plan sukcesji.

Kluby mówią, że są zaniepokojone występami prezydenta, ale kto jest kolejnym przewodniczącym komisji AFL? Czy oni siedzą teraz w komisji? Nie jestem co do tego pewien.”

Wilson później w programie skierował Goydera na żart podczas kolacji inauguracyjnej Gather Round w zeszłym tygodniu w nawiązaniu do długotrwałych poszukiwań dyrektora naczelnego AFL.

Gillon MacLachlan i Richard Goeder podczas meczu pomiędzy Brisbane Lions i North Melbourne Kangaroos w Adelaide Hills. Zdjęcie: Michael WilsonŹródło: Getty Images

Problem polegał na tym, że to nie było zabawne.Głosujący teksty o premierze Australii Południowej, jego wysokim wzroście, przystojnym wyglądzie i amatorskim futbolu, żartował, że Peter Malinauskas nie różni się niczym od Gillona MacLachlana i prawdopodobnie powinien zostać kolejnym dyrektorem generalnym AFL. Szczerze mówiąc, to była zniewaga, z pewnością dla czterech z pięciu kandydatów, którzy byli na sali, kiedy opowiedział ten żart — wszyscy z nich spędzili większą część minionego roku poświęcając się staraniu się o tę posadę i wszyscy ich znak firmowy został nadszarpnięty przez Richarda Goedera, powiedział Wilson.

– Nie śmieszne, Richardzie.

Stopniowo skategoryzowane Współgospodarz i dyrektor generalny Sports Entertainment Network, Craig Hutchison, miał inne zdanie na temat Wilsona, co wywołało gorącą kłótnię między duetem.

Craig Hutchison: Myślałem, że żart Richarda Goydera był zabawny. Ktoś musiał przełamać lody w tej sytuacji… nikt nie brał tego na poważnie, może oprócz ciebie.

Caroline Wilson: Craig, jesteś całkowicie nieszczery. Jestem gotów uwarunkować niektóre z twoich kompletnych…

CH: Nie rozumiem…

The CW: …nieautentyczne zachowanie. Byłem tam, byłem tam. Wielu prezesów klubów było zniesmaczonych tym żartem – i wiesz, że byli. Więc nie udawaj, że tego nie wiesz. nie zniosę tego.

CH: Nie wiem…

CW: Nie, nie zamierzam tego robić, Craig…

CH: …Wiem, że podzielano twój punkt widzenia…

CW: Nie wziąłbym tego. Wielu, wielu prezesów klubów – wszyscy, z którymi rozmawiałem – uważali, że mają naprawdę zły gust.

Chris: Ale to był tylko żart…

CW: Nie bądź nieszczery.

Chris: To był tylko żart na koniec dnia.

CW: Nikt nie zaprzecza, że ​​to był żart. To nie było śmieszne… i było w złym guście.

CH: Właśnie…

CW: I zgadzasz się, że wszyscy nominowani mieli nadszarpnięte marki przez to, co się stało.

Chris: Nie, myślę, że to inna historia. Proces był bardzo niezgrabny i długi. Ale myślę, że żarty to nie koniec świata.

CW: Nie bądź nieszczery, Craig.

Basen turystyczny na pobyt w Australii Południowej | 00:49

Wilson następnie zwrócił uwagę na komentarze dyrektora generalnego Swans, Toma Harleya, na temat innej nierozstrzygniętej kwestii w lidze: impasu między Stowarzyszeniem Zawodników NFL a Stowarzyszeniem Zawodników Futbolu Amerykańskiego w sprawie kolejnego układu zbiorowego.

Legenda Essendon, Matthew Lloyd, powiedział, że AFL miała szczęście, że więcej komentatorów nie mówiło o „co za psie śniadanie i brak przywództwa z góry bez decyzji dotyczących szefa piłki nożnej i szefa AFL”.

Wilson odpowiedział: „Możesz tak powiedzieć, ponieważ nie jesteś klientem AFL, jak Craig”.

kolejka rundy 2.

Chris: Opowiedział żart, Caro. Mam dla Ciebie inne zdanie…

CW: Craig…

CH… Słyszę twój głos. Mam nadzieję, że kiedyś będziesz szanować moje.

CW: …nie czytałeś The Room, jeśli myślisz, że większość ludzi uważa to za zabawne.

Chris: Myślę, że kiedy ktoś opowiada żart, połowa ludzi prawdopodobnie myśli, że jest zabawny, a druga połowa uważa, że ​​jest obraźliwy…

CW: To było w złym guście…

CH: Jak myślisz…

POŁUDNIOWY ZACHÓD.

CH: …a teraz słyszałeś co mam.

Dew odczuwa presję po nieudanym starcie | 03:44

Wilson powiedział, że Dillon, który był uważany za faworyta do najwyższej roli AFL prawie przez cały długi proces, nadal dostanie tę pracę, ale dodał, że Gale również powinien być mocno brany pod uwagę.

„Kluby są przerażone sposobem, w jaki on (Gill) jest traktowany”, powiedział Wilson, informując, że coś mogło pójść nie tak z Gillem, kiedy ubiegał się o tę pracę.

Inną rzeczą, według Wilsona, jest to, że MacLachlanowi było „naprawdę trudno” odejść i że Komisja „nie chciała, żeby odszedł”. Dodała, że ​​niektórzy komisarze próbowali przekonać MacLachlana do pozostania.

Zapytany, czy jest szansa na pozostanie McLachlana, Wilson powiedział: „Nie mogę definitywnie powiedzieć, że jedzie. Myślę, że pójdzie. Myślę, że będzie dobra wiadomość dla AFL na Tasmanii. Jest wiele niedokończonych spraw ”.

„Mieliśmy jednego prezydenta, (Sydney) Andrew Pridham, który powiedział:” Nie możesz rządzić z grobu „- cóż, dokładnie to się teraz dzieje. Gillon MacLachlan zawarł kolejną trzyletnią umowę z rządem Australii Południowej na Rundę Zgromadzeń – myślisz, że nie będzie go tam, aby zobaczyć, jak został rozwiązany”.

READ  Fox News i prawica będą chwalić nieszczepionych graczy NBA... Następnie użyj tego | NBA