Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Travis Head osiąga 100 rajdów z Australią po tym, jak Anglia wysuwa na początku prowadzenie | Prochy 2021-22

Dziesięć razy w postępowaniu i dumny Tasuigi, który wystąpił na Bellerive Oval, można było wybaczyć, że zastanawiał się, czy pierwszy raz, gdy grali z gospodarzem, aby przetestować najstarsze zawody w krykieta, może być również ostatnim.

To Australia 12-3 na stole snookera wyglądała na gotową na kilka dobrych angielskich pojedynków z różową piłką. David Warner i Steve Smith już zmieszali się z kaczkami obok swoich imion, a Joe Root, kapitan, który pod koniec tej nieudanej kampanii Ashes coraz bardziej przybierał wygląd buldoga żującego osę, nagle był uszczęśliwiony.

Ale o 22:11, po godzinie ledwo dostrzegalnego deszczu z ujścia rzeki Derwent i wczesnym zakończeniu dnia otwarcia piątego dnia i nocy piątego testu popiołu, miejscowi byli z pewnością nasyceni. Travis Head wygłosił czarujący róg węszenia numer 5, Cameron Greene zaoferował ostatnią wskazówkę, że stanie się dominującą potęgą dla Australii, a Anglia po raz kolejny pomyślała o własnych ranach.

Był głową 101 z zaledwie 113 piłek po powrocie na stronę gospodarzy po krótkiej bezobjawowej walce z Covid-19, która była jego drugim stuleciem passy. Łącząc 44. kontratak Marnusa Labuschagne’a i drugi z rzędu wynik Greena wynoszący 74 punkty, kapitan Australii Południowej zmienił niefortunny start właściciela domu na 241 dla sześciu z 59,3. To prawda, że ​​nie dominuje, ale przeciwko drużynie, która straciła jedynego centuriona podczas swojej trasy, Johnny’ego Bristowa, z powodu kontuzji kciuka, nie było to nic innego, jak tylko nędzne.

Główka piłki spadła po drugim stuleciu jego passy, ​​Chris budzi człowieka do uderzenia, podczas gdy Green został wciągnięty w krótki plan z piłką od Marka Wooda na chwilę przed tym, jak pogoda się utrzymała. Ale podczas gdy te bramki są krótkim dopingiem dla angielskich piłkarzy zmagających się z inną dolegliwością, a Stewart Broad i Ole Robinson byli konsekwentni, gdy była nowa piłka Kookaburra, zniknięcie tego ostatniego po pierwszej przerwie z widocznym spazmem w plecy ustąpiło. Dodajmy do tego pokonanie Zacha Crowleya z Labuschagne, zanim strzelec nr 1 na świecie zleciał z wyznaczonego celu – drugie poślizgnięcie, które przeskoczyło przez korzeń początkowo tylko w przypadku murawy piłki – i pozostawiło ostatnie uczucie „co by było, gdyby” podczas biegu, w którym było ich mnóstwo .

Szybka porada

Robinson powiedział, że poprawi kondycję

pokazać

Ole Robinson został poproszony o jeszcze cięższą pracę nad swoją kondycją po tym, jak skurcz pleców zmusił go do wycofania się z ataku w Anglii pierwszego dnia. Robinson potwierdził swoje umiejętności, znokautując australijską parę Davida Warnera i Steve’a Smitha dla kaczek w głośnym otwieraniu w Hobart, zwiększając swoją kolekcję do 11 bramek ze średnią 23,45 i czyniąc go najbardziej wpływowym melonikiem w Anglii od pierwszych prochów . Wycieczka.

W obozie istnieją wyraźne obawy dotyczące jego kondycji fizycznej, jednak po tym, jak 28-latek przystąpił do czwartego testu z bólem ramienia i doznał bólu pleców po zaledwie ośmiu razach w Hobart.

Angielski trener kręgli John Lewis opowiedział o obozie pod koniec dnia i przyszedł przygotowany z przesłaniem dla Robinsona. „Będzie musiał nauczyć się dbać o siebie prawdopodobnie lepiej niż w tej chwili” – powiedział.

„Zdecydowanie jest to coś, nad czym warto popracować i coś, co należy poprawić. Ma rekord gry w krykieta hrabstwa, ale międzynarodowy krykiet ma większą intensywność i grasz przez cały rok. Musi przyzwyczaić się do zrozumienia, co trzeba być graczem Międzynarodowy krykiet przez cały rok.

„Pracujemy z nim. Jest to coś, czego będzie potrzebował, jeśli będzie działał konsekwentnie przez długi czas na tym poziomie. Byliśmy z nim szczerzy i teraz to od niego zależy, czy wykona pracę.” Media PA

Dziękujemy za twoją opinię.

Nadzieja dla Anglii jest taka, że ​​będzie to dzień, w którym spada grosz Robinsona. 28-latek był diabolicznym pierwszym krokiem po tym, jak zastąpił kontuzjowanego Jimmy’ego Andersona, robiąc prostą passę i eliminując Warnera i Smitha. Warner zakrztusił się 21 piłkami, po czym rzucił swoje 22 pióra do Crowleya przy drugim poślizgu, podczas gdy Smith wyrównał solidnymi rękami, aby dać młodzieńcowi kolejne. W okresie między Potomstwem, który zakończył się awansem Osmana Khawaja na otwierającego po tych wiekach w Sydney, leworęczny spodziewał się, że jeden nadejdzie, tylko po to, by było odwrotnie i poszybował do pierwszego poślizgu.

Ale jeden zakończył swoją pracę podczas drugiej sesji – i po raz trzeci w serii – Robinson zszedł z boiska. Kontuzja może się oczywiście zdarzyć w każdej chwili, ale w trakcie trwania serii trudno było pozbyć się przekonania, że ​​Robinson po prostu nie kwalifikuje się do rygorów krykieta testowego. Rzeczywiście, było to najwyraźniej jedyne zastrzeżenie w jego błyskotliwym raporcie z rozpoznania przed jego debiutem zeszłego lata: pomimo wszystkich wspaniałych umiejętności, jakie posiadał z tej wysokiej pozycji strzeleckiej, oraz pewności siebie, która kazała mu oświadczyć, że pierwsza czapka była za późno, musiał Ciężko pracuj nad jego kondycją.

Ole Robinson z Anglii świętuje po przejęciu udziału Steve’a Smitha. Zdjęcie: Aap Aap/Reuters

Oznaczało to, że jego Root Bowling w jego breakout 33 razy w dniu, w którym zaczął wygrywać na loterii i ogłosił pięć zmian w XI, których nie miał Jack Leach. Chociaż w tym momencie australijski kontratak już się rozpoczął, Labuschagne najpierw wskazał szarżę na pozycji 71 wraz z główką serią zamachów. W końcu skończyło się przed obiadem w dość slapstickowy sposób, a Brod miał prawą miskę owiniętą wokół nóg i pozostawioną płasko na ziemi, gdy jego stopa nosiła niedawno rozlokowaną na łyżwach maskotkę niedźwiedzia polarnego.

Ale z 85 do czterech na początku drugiej sesji, nowo przybyły Chief Walgreens pomógł gospodarzom zdobyć 130 rund w przestrzeni ponad 28 i przegrał tylko bramkę, gdy wczesna akcja szwów zniknęła. Woakes wyglądał na zardzewiałą po przerwie w dwóch meczach i niedawnym zastrzyku przeciwbólowym na wściekłe ramię, co potęgowało wagę argumentów dla tych, którzy widzą w nim specjalistę w domu. Wood kontynuował niesamowitą passę, ale zauważył, że piłka ładnie ślizga się po powierzchni i przepuściła alarmujące 79 podań na zaledwie 11,3.

Szybka porada

Pracownica z Anglii pozytywnie testuje Covid

pokazać

Heather Knight skrzyżowała kciuki i nie będzie więcej przypadków Covid-19 w obozie dla kobiet w Anglii w Ashes po tym, jak jeden z jej personelu pomocniczego uzyskał pozytywny wynik testu. Wielopostaciowa seria Ashes trwa od tygodnia i rozpocznie się od trzech meczów Twenty20 na Adelaide Oval, które rozpoczną się 20 stycznia.

Pracownik został odizolowany zgodnie z wytycznymi zarządzania Covid i pozostanie w Canberze, gdy grupa pojedzie do Adelajdy, ogłosiła Rada Krykieta Anglii i Walii. „Myślę, że jesteśmy na to gotowi, myślę, że to bardzo naiwne myśleć, że to na nas nie wpłynie” – powiedział Knight.

Kolejna runda rutynowych testów reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR) zostanie przeprowadzona, zanim zespół poleci czarterowym lotem do Adelajdy 17 stycznia. Anglia udała się do Australii, aby zostać pierwszą drużyną, która pokona drużynę Meg Lanning w dowolnej serii od sezonu 2013-2014 Ashes. Media PA

Dziękujemy za twoją opinię.

Head, który podczas pierwszego testu na Gabbie najechał na 152 to bijatyk, który nie potrzebuje drugiego telefonu, by wydać coś luźnego, z jego ciosem w tył stopy i zabójczą jazdą. 9000 miejscowych, którzy wchłonęli ten kawałek historii Hobart, może nie widziało powrotu Tima Payne’a do domu po tym, jak były kapitan został zwolniony w przeddzień serialu, ale zdobyli ich serca, gdy – piłka po Woakes dostała szansę na powrót . W roku 99 – poprowadził parę do trzeciego mężczyzny w IV wieku na testy.

The Spin: Zarejestruj się i otrzymuj nasz cotygodniowy e-mail na temat krykieta.

Następna dostawa przecina Woakesa w połowie, Robinson przoduje, gdy bierze haczyk, podczas gdy pracowitość, którą Green wykazał podczas swoich półwiecznych 80 piłek, kiedy związał Wooda z Crawleyem na granicy nogi kwadratowej, została ostatecznie cofnięta. Ostatecznie dzień, w którym zaczął, gdy Sam Billings zdobył swój pierwszy próbny występ, a przejęcie przez Anglię wczesnej inicjatywy było dobrze zrobione i naprawdę przywróciło mu głowę.

READ  Światowy numer 175 Chris O'Connell strzelił wspaniałego gola w Australian Open pokonując 13. rozstawionego Diego Schwartzmana