Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Trenerzy pod presją, Justin Holbrook, Gold Coast Titans, Adam O’Brien, Newcastle Knights, współczynnik wygranych, wygrane, przegrane, kontrakty terminowe, statystyki

Trenerzy pod presją, Justin Holbrook, Gold Coast Titans, Adam O’Brien, Newcastle Knights, współczynnik wygranych, wygrane, przegrane, kontrakty terminowe, statystyki

Historia pokazuje, że Adam O’Brien z Knights i Justin Holbrook z Titans trenują przez następny miesiąc.

Tylko te dwie drużyny wygrały w tym sezonie więcej meczów (pięć) niż Tygrysy i Smoki (trzy) – i obie zwolniły swoich trenerów w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

O’Brien i Holbrook przejęli swoje kluby przed sezonem NRL 2020 i chociaż obaj początkowo się poprawili, spadli w ciągu ostatnich 18 miesięcy.

Newcastle jest obecnie na 11. miejscu, a Gold Coast na 13., mimo że nie brakuje im gwiazd w ich składzie, a Kalin Bonga i Tino Vaswamalewi należą do najlepszych graczy w National Football League.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 NRL Telstra Premiership na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Właśnie dlatego obu trenerów czeka decydujący w karierze miesiąc, w którym trzy lub cztery poważne porażki prawie na pewno przypieczętują ich los.

Rycerze walczą z Broncos, Duke, Penrith i Bulldog. Tytani kontra Tygrysy, Broncos, Raiders i Delfiny.

O’Brien poprowadził Knights z 11. miejsca w 2019 roku do siódmego miejsca z rzędu w swoich pierwszych dwóch sezonach, ale nie udało im się wygrać finału i spadli na 14. miejsce w zeszłym roku.

Holbrook wyprowadził Tytanów z drewnianej łyżki na dziewiąte miejsce w ciągu pierwszych 12 miesięcy, a następnie zajął ostatnie miejsce w 2021 roku, ale klub spadł na 13. miejsce w zeszłym sezonie.

Wśród obecnych trenerów, którzy kierują od co najmniej 2020 roku, rekord O’Briena wynoszący 41% przewyższa tylko 36% Holbrooka.

Dwunastu trenerów zostało zwolnionych od 2019 roku, a siedmiu z nich miało lepsze wyniki w wygrywaniu, gdy byli zaangażowani w obecną karierę Holbrooke.

Jednak najbardziej niepokojącą statystyką Holbrookesa jest niezdolność jego zespołu do kończenia meczów. Zajmują drugie miejsce w rywalizacji o punkty za pierwszą połowę i kontynuują grę w drugiej połowie.

READ  Migawka Hostplus SANFL – finał kwalifikacyjny
Trener Knights Adam O’Brien i zawodnik Gold Coast Justin Holbrook.Źródło: Getty Images

Członek NRL, Jordan Tallis, pracuje dla Tytanów, których określa jako „wierną organizację”, ale przyznał, że liczby są niepokojące.

„Myślę, że lista jest lepsza niż teraz, bez wątpienia” – powiedział Tallis.

„Zniknięcie na końcu, nie mogę tego wskazać. Kupili Kierana Forana za tę sytuację i mieliśmy 26 punktów przewagi nad Dolphins.

„Tę grę możesz wygrać, a Kieran nawet próbował rozpocząć grę, więc jest coś, z czym próbują się uporać”.

O’Brien nie radził sobie dużo lepiej, jeśli chodzi o wygrywanie, i będzie zdenerwowany wiedząc, że Paul McGregor (52%), Paul Green (52%), Des Hassler (49%) i John Morris (47%) zwolniony z mocniejszymi rekordami. od niego.

Jeśli Rycerze przegrają z Broncos i Roosters w ciągu najbliższych dwóch tygodni, O’Brien również spadnie poniżej Stephena Kearneya (40,5%).

Newcastle stoi również w obliczu presji na wysokość wynagrodzenia, która może doprowadzić do odejścia jednego z ich najlepszych graczy, Tysona Frisella, wśród doniesień, że Bonga zarobi 1,5 miliona dolarów w następnym sezonie.

Justin Holbrook i Adam O’Brien źle się czują. Fox Sportsźródło: FOX SPORTS

Ale to nie tylko rosnąca presja i presja wywierana na Holbrooka i O’Briena — Smoki również ociągają się, zatrudniając kolejnego trenera.

St George Illawarra ma obecnie wybór najlepszych dostępnych trenerów i asystentów, a zwycięzcy Premiership Shane Flanagan, Michael Maguire i Hasler są na rynku.

Jeśli nie wyznaczą kogoś w ciągu następnych dziesięciu dni, a rycerze lub tytani poniosą ciężkie straty z rzędu, może zobaczyć, jak ich rady padają przed smokami.

„Jeśli Smoki poczekają dłużej, w przyszłym miesiącu mogą być jeszcze dwie drużyny szukające trenerów, które znajdą się w wojnie licytacyjnej” – napisał były gracz Rycerzy, Alex McKinnon, w kolumnie foxsports.com.au w tym tygodniu.

READ  Mężczyzna został oskarżony o rzekomą napaść na gracza NBL Harry'ego Frollinga

Trenerzy pod presją:

Zwycięski rekord Justina Holbrooka = 36%

Zwycięski rekord Adama O’Briena = 41%

Trenerzy NRL zwolnieni od 2019 roku:

Garth Brennan: Rekord zwycięstw Titans 2018-19 = 30%

Nathan Brown: Rekord zwycięstw Knights 2016-19 = 26%

Stephen Kearney: Rekord zwycięstw Warriors 2017-20 = 40%

Dean Pay: Rekord zwycięstw Bulldogs 2018-20 = 33%

Paul Green: Rekord zwycięstw Cowboys 2014-20 = 52%

Paul McGregor: Rekord zwycięstw Dragons 2014-20 = 52%

Anthony Siebold: Rekord zwycięstw Broncos 2019-20 = 35%

John Morris: Rekord zwycięstw Sharks 2019-21 = 47%

Trent Barrett: Rekord zwycięstw Bulldogs 2021-22 = 15%

Michael Maguire: Rekord zwycięstw Tigers 2019-22 = 36%

Anthony Griffin: Rekord zwycięstw Dragons 2021-23 = 38%

Des Hassler: Rekord zwycięstw Sea Eagles 2019-22 = 49%

Rekiny przywracają połówki Heinza Bluesa | 00:57

Więcej wiadomości z NRL

McKinnon: Dlaczego Smoki powinny wykonać telefon za milion dolarów; Błąd Latrella NSW nie może sobie pozwolić

„OR ELSE HE GOES”: sfrustrowany Hunt’s Dragons alarmuje, gdy konkurenci przygotowują się do licytacji

TYGRYSY: Sheens planuje oczyścić planszę, ponieważ zaplanowane jest przedłużenie umowy o milion dolarów dla Brooksa

Tedesco: Szokująca rozmowa obrońcy z Nowej Południowej Walii musi się odbyć, gdy eksperci ścierają się z krytyką

„Dlatego muszą jak najszybciej pozyskać kolejnego trenera… Kiedy zatrudniasz trenera, drugą najważniejszą rzeczą jest jego personel, a teraz będą mieli wybór najlepszych dostępnych asystentów”.

To smutna sytuacja dla Rycerzy i Tytanów, którzy przez ostatnie 15 lat prawie nie odnieśli sukcesu, ale jeśli ich ścieżki będą kontynuowane, oba kluby mianują trzeciego głównego trenera w ciągu pięciu sezonów.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najważniejsze wydarzenia i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto teraz!!