Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Trey McBride i DJ Dallas odwiedzili siły amerykańskie w Polsce

Trey McBride i DJ Dallas odwiedzili siły amerykańskie w Polsce

W zeszłym tygodniu para zawodników drużyny Arizona Cardinals podróżowała po całym świecie w ramach turnieju NFL-USO Tour w Polsce, który odbywał się w dniach 2-5 kwietnia.

Trey McBride i nowo podpisany kontrakt DeeJay Dallas odwiedzili żołnierzy amerykańskich w sześciu bazach wojskowych w Polsce.

Z komunikatu prasowego Cardinals/NFL na temat wyjazdu McBride i Dallas.

Podczas tegorocznej wycieczki Trey McBride i Dee Jay Dallas nawiązali kontakt z członkami służby, aby dowiedzieć się o ich roli w wojsku, a także otrzymali od przywódców wyższego szczebla sprawozdania z misji na temat ich misji w Polsce. Obserwowali także pokazy sprzętu wojskowego, wzięli udział w teście sprawności bojowej armii i dołączyli do turnieju gier Madden z członkami służby – a wszystko to podczas spotkań i powitań oraz dzielenia się posiłkami z żołnierzami. Gracze mieli także niepowtarzalną okazję spotkać się z żołnierzami Gwardii Narodowej Arizony, którzy są zagorzałymi fanami drużyny Arizona Cardinals.

Te występy w ramach obowiązku świadczenia usługi publicznej z graczami NFL są długą tradycją. Dołączy do nich legenda kardynałów Larry Fitzgerald.

Dla obojga musiało to być wspaniałe przeżycie.

Posłuchaj najnowszego wpisu Jessa Roota z Cards Wire w jego podcaście Rise Up, See Red. podAutor podcastu Apple Lub Spotify.

Historia pierwotnie ukazała się w Cards Wire

READ  Nestori Irankunda ma ważny kontrakt z Bayernem Monachium, a gwiazda Adelaide United jest o krok od szokującego porozumienia