Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

UFC Londyn: Tom Aspinall chętny do walki z mistrzem wagi ciężkiej Jonem Jonesem |  Wiadomości MMA

UFC Londyn: Tom Aspinall chętny do walki z mistrzem wagi ciężkiej Jonem Jonesem | Wiadomości MMA

Tom Aspinall zwyciężył na UFC w Londynie, przegrywając w pierwszej rundzie z Marcinem Cyburą; Aspinall wrócił na O2 Arena rok po kontuzji kolana podczas porażki z Curtisem Bladesem.

przez media PA


12:38, Wielka Brytania, niedziela 23 lipca 2023 r

Tom Aspinall celuje w pojedynek o mistrzostwo wagi ciężkiej UFC z broniącym tytułu Jonem Jonesem po jego imponującym powrocie do zdrowia po kontuzji.

30-letni Mancunian zwolnił się z Polaka Marcina Tybory w pierwszej rundzie UFC w Londynie w sobotnią noc po tym, jak wracał z operacji kolana.

Aspinall potrzebował zaledwie 1 minuty i 13 sekund, aby zapewnić sobie zwycięstwo przez nokaut na O2 Arena – ponieważ doznał kontuzji nogi podczas porażki z Curtisem Bladesem rok temu.

Przemawiając później na ringu, Aspinall powiedział: „Powiem ci dokładnie, co zamierzam zrobić.

„Jadę do Paryża, usiądę w pierwszym rzędzie z Cyrilem Jeanem przeciwko Sergeyowi Spivakowi. Pokonam zwycięzcę, a potem pokonam Jona Jonesa”.


zdjęcie:
Aspinall (L) pokonał Cyburę w pierwszej rundzie na UFC w Londynie

Wyzwanie wywołało szybką reakcję American Jones, który w mediach społecznościowych powiedział: „Brzmi nieźle lol”.

W filmie opublikowanym na oficjalnym koncie UFC na Twitterze uśmiechnięty Aspinall powiedział: „On wie, że wchodzę. Wygrywamy, on wie, że wchodzę”.

„W porządku, to postęp. Zaraz to zobaczę”.

Aspinall, ważący 258 funtów, wystrzelił wczesne kopnięcie, które postawiło Tyburę na tylną stopę i po uniknięciu serii strzałów odwetowych, uderzył łokciem i wykonał wolej, który skłonił sędziego do wkroczenia.

Zwycięzca wspiął się na klatkę i świętował olśniewającym występem z wysoko uniesionymi ramionami przed wdzięcznym tłumem.

READ  James Graham postanawia zablokować graczy NRL przed wykonywaniem rzutów karnych, Adama Reynoldsa, Brisbane Broncos