Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ujawniamy, jak zdobyć bilety na koncert Coldplay w Perth

Ujawniamy, jak zdobyć bilety na koncert Coldplay w Perth

Szczegóły jednorazowego koncertu Coldplay w Perth – w tym sposób zdobycia biletów – zostały ujawnione, ponieważ minister turystyki Roger Cook odmawia powiedzenia, ile podatników będzie kosztować sprowadzenie ich do Waszyngtonu.

Data koncertu na sobotę, 18 listopada została już potwierdzona, a bilety na koncert Optus Stadium trafią do sprzedaży w przyszłym tygodniu, 15 maja.

Superstar Squad będą wspierane przez Amy Shark i Thelmę Plum.

Minister turystyki Roger Cook powiedział, że nie może ujawnić, ile podatników kosztowałoby zwabienie Coldplay do Perth, ale powiedział, że ma nadzieję, że koncert przyniesie Waszyngtonowi dolary z międzynarodowej turystyki.

Rząd stanowy rozpocznie kampanię reklamy flash na pobliskie rynki azjatyckie, w tym Singapur i Nową Zelandię.

„To ogromny wyczyn dla WA, ponieważ jest to impreza na wyłączność w kraju. Tylko jednej nocy Coldplay wystąpi tutaj na stadionie Optus” – powiedział Cook.

„Wiemy, że Coldplay jest obecnie jednym z najlepszych zespołów grających na żywo na świecie. Myślę więc, że ludzie mogą oczekiwać, że dadzą z siebie wszystko.

„Wiemy, że ten zespół jest odpowiedzialny za niektóre z najbardziej kultowych melodii i rytmów we współczesnej muzyce”.

Zespół nakręcił film reklamowy poświęcony Perth, w którym Chris Martin przepraszał za długie oczekiwanie australijskich fanów na obejrzenie go w domu.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc ogłosić, że przyjedziemy przez Perth na jednorazowy koncert na stadionie Optus 18 listopada” – powiedział Martin.

„Dawno nie byliśmy w Australii i nie możemy się doczekać wyjazdu”.