Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Urban Meyer kopnął Josh Lambo kopnął luz Jacksonville Jaguary Trevor Lawrence aktualizacje wiadomości

Jacksonville Jaguars zwolnili Urbana Mayera w jego pierwszym sezonie jako trener po zaledwie 13 meczach i dwóch zwycięstwach.

Kończy burzliwą erę po nagromadzeniu się pomyłek, w tym raportów o tym, jak Meyer kopie swojego napastnika podczas treningu.

Właściciel Jaguara, Shahid Khan, potwierdził w oświadczeniu, że Daryl Bevel będzie tymczasowym trenerem do końca sezonu NFL.

Oglądaj na żywo NFL w każdy poniedziałek, wtorek i piątek z ESPN na Kayo. 6 gier NA ŻYWO tygodniowo + każda gra posezonowa. Nowy w Kayo? Rozpocznij darmowy okres próbny >

Chwyć recenzję OT Kittle! | 00:48

„Darryl Bevel będzie tymczasowym trenerem Jacksonville Jaguars w sezonie 2021. Daryl zastąpi Urbana Mayera” – czytamy w oświadczeniu.

„Po kilkutygodniowych obradach i dogłębnej analizie całej kadencji Urbana z naszym zespołem, jestem głęboko rozczarowany, dochodząc do wniosku, że natychmiastowa zmiana jest niezbędna dla wszystkich. Poinformowałem o tej zmianie Urban dziś wieczorem. Jak stwierdziłem w październiku, konieczne było odbudowanie naszego zaufania i szacunku. Niestety tak się nie dzieje.

Trent Balkey kontynuuje pracę jako nasz General Manager i będzie współpracował z Darylem, aby upewnić się, że nasz zespół będzie inspirujący i konkurencyjny, jednocześnie z dumą reprezentując Jacksonville przez ostatnie cztery mecze sezonu.

„W duchu zamykania i odnawiania naszych graczy, personelu i fanów, nie będę komentował dalej, dopóki nie skończy się sezon NFL”.

Mayer podpisał pięciosezonową umowę z Jaguarem w styczniu 2021 roku, nie zdołał jej przekazać o rok.

Oskarżony pojawił się wcześniej w czwartek, gdy były gracz Jaguara Josh Lambeau kopnął Myersa na treningu w sierpniu.

Lambo przedstawił zarzuty w wywiadzie dla Tampa Bay Times. Najpierw szczegółowo wyjaśnił, w jaki sposób Mayer nie zwracał się do specjalistów z imienia i nazwiska.

To był „kicker, typer, long snapper”, powiedział Lambeau.

„Albo worek S ***, Dips *** czy cokolwiek, do diabła.”

READ  Piłka nożna: telefon Paolo Rossiego utonął w 40. rocznicę 82 lat - polski

Następnie Lambo wniósł zarzuty o fizyczne znęcanie się.

„Jestem w pozycji do wypadu. Jego lewa noga do przodu, prawa noga do tyłu” – powiedział Lambeau. „…Urban Meyer, kiedy jestem w tej pozycji rozciągającej, podchodzi do mnie i mówi:„ Hej Dips***, twoje niesamowite kopnięcia! – Kopie mnie w stopy.

31-letni Lambo został zwolniony przez Jaguarów w październiku po strzeleniu 0 za 3 w bramkach z pola i 5 za 7 w dodatkowych punktach w tym sezonie. Ocenił kopnięcie Meyera jako pięć na 10 w skali agresji.

Więcej wiadomości miejskich Mayera

„Nie może pracować jak człowiek”, kiedy przegrywa. Najgorsze zatrudnienie w NFL jest gorsze niż myśleliśmy

Brady zapala rachunki, 58 jardów nadgodzin TD | 00:48

„To z pewnością nie było tak trudne, jak mógłby to zrobić, ale z pewnością nie był to film miłosny” – powiedział Lambeau.

„Szczerze, oceniłbym to jako pięć (na 10). W miejscu pracy nie obchodzi mnie, czy to piłka nożna, czy nie, trener nie może pokonać pracownika. I przez sekundę nie mogłem uwierzyć to się rzeczywiście wydarzyło. Przepraszam za moją wulgarność – powiedziałem. Znowu mnie kopiesz!”

A jego odpowiedź brzmiała: „Jestem trenerem piłki głową, będę cię kopał, kiedy tylko zechcesz”.

Mayer stanowczo zaprzeczył oskarżeniom Tampa Bay Times.

„Opis tego incydentu przedstawiony przez Josha Lee jest całkowicie niedokładny, a są naoczni świadkowie, którzy obalają jego relację” – powiedział Meyer.

„[General manager] Trent [Baalke] Spotkałem go przy wielu okazjach, aby zachęcić go do występu, i nigdy nie zostało to poruszone. W pełni wspieram Josha podczas jego pracy w zespole i życzę mu wszystkiego najlepszego.

Status gry w NFL: 703 miliony dolarów pytanie, na które nikt nie może odpowiedzieć; Epicka rzeczywistość po kwaśnym rozłamie

Główny trener dyrektora technicznego Urban Meyer został poddany dalszej analizie. Andy Lyons/Getty Images/AFPŹródło: Agencja France-Presse

Sezon był poza kontrolą Meyera i Jaguara. Drużyna 2-11. Rozgrywający Trevor Lawrence nie wykazał wielu przebłysków, dlaczego oczekiwano, że będzie talentem pokoleniowym i został wybrany jako pierwszy w klasyfikacji generalnej NFL Draft.

Zespół został zamknięty przez Tennessee Titans w ostatnią niedzielę, a Lawrence rzucił cztery przejęcia.

Średnio ma niecałe 6 jardów na próbę w sezonie.

Meyer został z zakłopotaniem przyłapany na spędzaniu czasu z blondynką w barze w Columbus w stanie Ohio, kiedy nie latał z zespołem tydzień przed ich pożegnaniem.

Pojawiły się również doniesienia o tym, że umniejszał asystentom trenerów ich życiorysy. Na kolejnej konferencji prasowej po meczu zagroził, że wyrzuci rezygnatorów.

Na tej samej konferencji prasowej Mayer udzielił odpowiedzi, że zawodnik bezpieczeństwa Andrei Sisko wydłużył czas gry, gdy siedział na ławce przez cały mecz.

Mayer podpisał sześcioletni kontrakt, który ma być wart 60-70 mln USD (84 mln AU – 98 mln AU), więc jego zwolnienie byłoby bardzo kosztowne dla Jaguarów.

Do tej pory mogło się tak potoczyć, że właściciel Shad Khan może nie mieć wyboru.

Ten artykuł pojawił się po raz pierwszy wPoczta w Nowym Jorku Reprodukowano go za zgodą.