Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Użytkownicy Twittera zgłosili globalną awarię i wielu nie mogło zalogować się na stronie |  Świergot

Użytkownicy Twittera zgłosili globalną awarię i wielu nie mogło zalogować się na stronie | Świergot

Użytkownicy Twittera zgłosili ogromną globalną awarię, w wyniku której wielu nie mogło uzyskać dostępu do witryny i jej funkcji.

Dla mnie downdetector.comktóra śledzi ruch w witrynie Witryna stała się niedostępna na krótko przed północą GMT (11:00 w czwartek EST, 19:00 w środę EST). Przerwy są najczęściej zgłaszane w witrynie, a nie w aplikacji .

W ciągu godziny strona zarejestrowała ponad 10 000 zgłoszeń użytkowników o problemach z dostępem do Twittera.

Internet Watcher z siedzibą w Londynie Blokady sieciowe „Twitter doświadcza międzynarodowych przerw w działaniu aplikacji mobilnej i jej funkcji, w tym powiadomień” – powiedział.

„Incydent nie ma nic wspólnego z ogólnokrajową awarią lub likwidacją internetu”.

Wielu użytkowników nadal mogło korzystać z platformy, podczas gdy innym wyświetlał się komunikat o błędzie: „Coś poszło nie tak, ale nie martw się – to nie twoja wina”.

Użytkownik z Irlandii zgłosił „Trudności z zalogowaniem się dziś wieczorem na Twitterze… Powinienem spać, ale teraz oglądam wiadomości o globalnym krachu Twittera”.

Elona Muska, Kto kupił Twittera za 44 miliardy dolarów w październiku.Odpowiedział użytkownikom, którzy zgłosili problemy, tweetując „Działa dla mnie”.

Obawy dotyczące dłuższych i bardziej regularnych przestojów wzrosły, gdy według niektórych szacunków Twitter zmniejszył liczbę pracowników o połowę z niewielkim wyprzedzeniem podczas kadencji Muska.

Zwolniono około 7500 pracowników W pierwszym tygodniu maski. W drugim tygodniu ok Czterech z pięciu z 5500 kontrahentów firmy zostało zwolnionych.

the Masowe zwolnienia Podobno pomieszane zespoły zajmujące się prawami człowieka, etyką uczenia maszynowego, organizacją, komunikacją i dostępnością.

W lipcu, przed utratą pracy, Twitter miał jedną z najdłuższych awarii od lata sieć społecznościowa jest niedostępna dla użytkowników w internecie i na urządzeniach mobilnych przez około godzinę.

Na początku tego miesiąca Musk potwierdził, że tak Ustąp ze stanowiska dyrektora generalnego Po znalezieniu odpowiedniego następcy jako powód opóźnienia obiecanego odejścia podał finanse firmy.

READ  Angielski pracownik zyskał furorę po ujawnieniu „szalonej” kwoty, jaką płacą ludzie za pracę w święto państwowe