Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wallabies vs France podkreśla czerwoną kartkę Mariki Corbett Wideo Anthony Gilonich

Gwiazda Wallabies, James O’Connor i trener Dave Rennie, oskarżyli kapitana Francji Anthony’ego Gilloncha o absolutny grzech rugby – sztukę gry w piłkę nożną w tym, co uznali za udany wyczyn polegający na wyeliminowaniu Mariki Corbett w trzecim teście.

Rugby nie jest obcy niezrozumiałym decyzjom sędziowskim, ale przybycie Bena O’Keeffe po czerwoną kartkę po pięciu minutach było naprawdę niesamowite.

Bałem się, że Australia, podobnie jak Cadbury, rozpłynie się bez jednego z trzech najlepszych graczy, ale zamiast tego jakoś grali lepiej tylko z 14 graczami.

Nowy dom rugby, Stan Sport, to jedyne miejsce, w którym można oglądać Bledisloe Cup i Championship rugby z transmisją bez reklam, na żywo i na żądanie

Ranny rozgrywający O’Connor zadzwonił do Jeloncha za zakrycie twarzy i upadek na stadionie Suncorp po tym, jak Koroibete wzruszył ramionami.

„To bardzo frustrujące”, powiedział O’Connor Nine i Stan Sport w pierwszej połowie, z wynikiem 20-20 w kolejnym świetnym meczu testowym.

„Jeśli grasz w duchu rugby, myślę, że to nie jest coś, co robisz.

Czytaj więcej: Dzielni Wallabies wygrywają epicką serię przeciwko Francji

Czytaj więcej: Gwiazda Wallabies wystrzelona w „absolutnej farsie”

Czytaj więcej: Bohaterowie, którzy sprowadzili Wallabies z powrotem na mapę

„Dla mnie wyglądało to rażąco, że Gelunsch został ranny, upuścił piłkę, a następnie zareagował z tego powodu.

„To bardzo frustrujące, ale prawie nas trochę połączyło i graliśmy szybciej w rugby, co jest dobre”.

Młody, luźny napastnik Guillonch po raz pierwszy był kapitanem Francji na samym dole listy.

W komentarzu dla Nine i Stan Sport, legenda All Blacks, Andrew Mehrtens, nie zadał żadnych ciosów i nazwał czerwoną kartkę „absolutną farsą”.

Przemawiając po swoim pierwszym zwycięstwie w Wallabies Training Series, Rainey nazwał kolegę z drużyny Kiwi O’Keeffe „doskonałym sędzią”, ale podzielał pogardę O’Connora dla działań Jeloncha.

„Były dwa przypadki, w których umysły naszych ludzi zostały nagrane, ale nie zatrzymali się” – powiedział Rainey.

„Po prostu się obudzili i szli dalej.

“Może to jest różnica.”

Rainey pochwalił Wallabies za ich „mądrzejszą” grę w kopanie i „ogromny” wysiłek defensywny.

„Dzisiaj pokazaliśmy dużo stali”.

Oznaczało to, że Australia zachowała Bicentenaires Cup i będzie miała trochę czasu na świętowanie wyczerpującej i wyjątkowej 11-dniowej passy, ​​zanim zostanie ponownie załadowana podczas otwarcia Bledisloe Cup w Eden Park 7 sierpnia.

Naprawdę fajnie, powiedział Rene.

„Niesamowita postać i wyrośniemy z pięknej, wyjątkowej nocy”.

Podczas gdy rzekome nurkowanie Jeloncha nie zdobędzie wielu fanów w Australii, ogólny wkład Les Bleus w niezapomnianą serię nie może być przeceniony.

„Spróbuj od końca świata”

Francja przeszła kwarantannę hotelową, wypełniając swoje zobowiązania testowe i rozegrała wspaniały mecz rugby z mocno osłabionym zespołem.

Potwierdził ich roszczenia do pierwszego domowego Pucharu Świata w rugby w 2023 roku.

„Każdy mecz, ponieważ Francja podróżuje po świecie w dzisiejszych czasach, to były wspaniałe zawody” – powiedział kapitan Wallaby Michael Huber.

Aby otrzymywać codzienną dawkę najlepszych wiadomości z ostatniej chwili i ekskluzywnych treści z szerokiego świata sportu, zapisz się do naszego newslettera przez Kliknij tutaj!

READ  Chińska siatkówka „Iron Hammer” ma na celu obronę kobiecego złota w Tokio