Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Walletj Marr (Zachodnie Wybrzeże) denerwuje Narma (Melbourne), gdy Harley Reed ponownie wszczyna zamieszki na stadionie Optus

Walletj Marr (Zachodnie Wybrzeże) denerwuje Narma (Melbourne), gdy Harley Reed ponownie wszczyna zamieszki na stadionie Optus

Wallitj Maror (Zachodnie Wybrzeże) potrzebował wszystkiego, aby wszystko było w porządku i czegoś wyjątkowego, jeśli mieli dokonać jednego z trudnych momentów sezonu nad Narm (Melbourne).

Najlepiej opracowane plany trenera Adama Simpsona sprawiły, że większość tego, co powinno pójść we właściwy sposób, tak się stało. Ale co specjalnego, zawsze należało to do nastolatka Harleya Reida, który był zobowiązany nie raz, ale kilka razy w środku pola i napastniku.

Reid uzupełnił i tak już imponującą listę najważniejszych wydarzeń już w swoim dziewiątym meczu, aby poprowadzić Eagles do imponującego zwycięstwa 16,9 (105) do 10,10 (70) nad Premiership Devils na stadionie Optus w niedzielny wieczór.

Simpson ostrzegał w ciągu tygodnia, że ​​nie można zatrzymać wszystkich gwiazd Disa, ale wycelowali we właściwe.

Billy Williams (25 wyrzuceń i 8 puknięć) zapewnił kapitanowi Melbourne Maxowi Gownowi (20 wyrzuceń i 27 puknięć) uczciwość, pomagając swoim kolegom z drużyny, gdzie tylko mogli, wpadając na Australijczyka sześć razy, kiedy tylko mogli. Dostałem szansę.

Jake Waterman (pięć goli) i Jack Darling (trzy gole, 12 odbiorów) sprawili, że Stephen May (osiem straceń, dwa trafienia) miał pełne ręce roboty w defensywie i nie był w stanie wywrzeć swojego zwykłego wpływu, czego przyczyną była wczesna porażka Jake’a Levera z powodu wstrząśnienia mózgu . Ich sprawa.

Nawet jeśli wszystko pójdzie po ich myśli, Orły zmierzą się z Coals bez kontuzjowanej gwiazdy Elliota Yeo.