Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wiadomość od dyrektora generalnego Scotta Hudsona w sprawie incydentu w Sydney Derby

Wiadomość od dyrektora generalnego Scotta Hudsona w sprawie incydentu w Sydney Derby

Drodzy członkowie i fani Wanderers,

Chciałem przekazać wam wszystkim aktualne informacje po niedawnym incydencie w Sydney Derby.

Po przejrzeniu przez klub materiału filmowego z sobotnich derbów Sydney natychmiast zwróciliśmy się o uchylenie zakazu nałożonego na kilku zagorzałych kibiców należących do aktywnych kibiców klubu.

Venues NSW zobowiązało się zapewnić klubowi i jego zakazanym kibicom odpowiedź na zamach stanu przed kolejnym meczem Wanderers na stadionie Commbank w piątkowy wieczór.

Jesteśmy bardzo zdenerwowani komentarzami, które otrzymaliśmy z całego stadionu na temat ich przeżyć w ostatnią sobotę wieczorem.

Jest wyraźnie szerszy problem i solidaryzujemy się z naszymi członkami i fanami.

Po pierwsze, podjęliśmy wstępne kroki, aby w pełni zweryfikować nasze procedury operacyjne i planowanie w dniu meczu.

Dla ilustracji baner TIFO podczas derbów Sydney w sobotni wieczór Zostało przyjęte Przed dniem meczu przez wszystkie zainteresowane strony.

Ponadto pilnie zabiegamy o spotkanie z wyższymi rangą przedstawicielami policji Nowej Południowej Walii i innych obiektów w Nowej Południowej Walii, aby omówić te kwestie.

Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia w piłce nożnej w całym kraju, Wędrowcy apelują o kompleksową reakcję na bieżące działania i środki bezpieczeństwa.

The Wanderers zwracają się do wszystkich interesariuszy zajmujących się piłką nożną o ogólnokrajową reakcję, aby zapewnić kibicom bezpieczeństwo na stadionach w całym kraju i możliwość kibicowania ich drużynom, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o dalszym postępie w tych dyskusjach i dziękujemy za ciągłe wsparcie dla Waszego klubu piłkarskiego.

Scotta Hudsona
Dyrektor generalny Western Sydney Wanderers

READ  Świat sportu: Bilbao podniosło listę miast-gospodarzy euro, wiadomości sportowe i najważniejsze wiadomości