Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polsat i UFC podpisały wieloletnią umowę na transmisję, która zwiększy popularność mieszanych sztuk walki w Polsce

Polsat i UFC podpisały wieloletnią umowę na transmisję, która zwiększy popularność mieszanych sztuk walki w Polsce

Polsatowi, szanowanemu polskiemu nadawcy, udało się Rozszerzyła swoje prawa do transmisji Dzięki Ultimate Fighting Championship (UFC), co roku na polskich ekranach odbywa się ponad 40 wydarzeń na żywo. Ta historyczna umowa obejmuje nie tylko transmisję głównych gal, wieczorów walk i eliminacji z udziałem polskich sportowców, ale także wzbogaca widzów o szeroką gamę treści związanych z UFC, co stanowi ważny krok w promocji mieszanych sztuk walki (MMA) w Polsce.

Pogłębianie relacji: kwitnące partnerstwo Polsatu i UFC

Od samego początku współpraca Polsatu i UFC odegrała kluczową rolę w ugruntowaniu się sportu mieszanych sztuk walki w Polsce. Dzięki temu odnowieniu kanały telewizji Polsat Sports i platforma streamingowa Polsat Box Go staną się ulubionymi miejscami dla fanów MMA, oferując co roku ponad 40 wydarzeń UFC na żywo. Dodatkowe programy, takie jak UFC Countdown i UFC Connected, zapewnią fanom wciągające wrażenia wizualne, a aktualizacje i wywiady będą łatwo dostępne na Polsatsport.pl, Sport.Interia.pl i powiązanych kontach w mediach społecznościowych.

Rosnąca polska scena mieszanych sztuk walki

Entuzjazm mieszanych sztuk walki w Polsce wykazuje tendencję wzrostową, napędzany dwoma głośnymi wydarzeniami UFC w Krakowie i Gdańsku, a także koronacją mistrzów Polski Joanny Jędrzejczyk i Jana Błachowicza. Obecny skład 11 polskich zawodników podkreśla kwitnącą pulę talentów w kraju. David Shaw, wiceprezes wykonawczy UFC, pochwalił trwałą współpracę z Polsat Sport, przypisując jej rozwój sportu i pojawienie się polskich gwiazd w świecie mieszanych sztuk walki.

Strategiczna ekspansja i rekordowe przychody

Odnowienie zbiega się z utworzeniem TKO Group, grupy powstałej z połączenia UFC i World Wrestling Entertainment (WWE), która niedawno odnotowała rekordowe przychody w wysokości 1,7 miliarda dolarów. Fuzja ta oznacza strategiczne rozszerzenie zasięgu sportów walki, a odnowiona umowa z Polsatem odegra kluczową rolę w zabezpieczeniu obecności UFC na dynamicznie rozwijającym się polskim rynku telewizyjnym. Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat, podkreślił obopólne korzyści płynące z tej współpracy, podkreślając jej znaczenie w zaspokajaniu preferencji kibiców MMA w Polsce.

READ  Wirus koronowy: co dzieje się w Kanadzie i na całym świecie w niedzielę

Ten strategiczny sojusz nie tylko podkreśla rosnącą atrakcyjność mieszanych sztuk walki w Polsce, ale także toruje drogę do bezprecedensowego wzrostu oglądalności i uczestnictwa. W miarę jak Polsat i UFC w dalszym ciągu wzmacniają to partnerstwo, przyszłość MMA w Polsce wygląda jaśniej niż kiedykolwiek, obiecując ekscytujące pojedynki i wyłonienie się nowych mistrzów na własnym terenie.