Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wiadomości AFL 2021, zewnętrzny przegląd Carlton Blues, Nick Ryoldt mówi, że stawką są miejsca pracy, AFL 360, przyszłość Davida Teague’a, gracze nie mają kontraktu

Legenda NFL, Nick Reyoldt, ogłosił karierę Carltona „na linii” w piątkowym meczu z St Kildą.

The Blues zostali poddani intensywnej kontroli – zwłaszcza główny trener David Teague – po tym, jak w zeszłym tygodniu przegrali z najniższymi Kangurami o 39 punktów w sezonie, w którym prawdopodobnie nie zagrają w finałach ósmy rok z rzędu.

Jest to zewnętrzna recenzja klubu – kierowana przez nowego prezydenta Luke’a Sayersa i dyrektora generalnego Kane’a Liddella z byłym szefem Collingwood FC Jeffem Walshem, wspaniałym Matthew Bavlishem z Fremantle i znakomitym mentorem Grahamem Lowe – dobiega końca.

Oglądaj sezon 2021 Toyota AFL Premier na żywo i na żądanie na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz przez 14 dni za darmo>

zapytany przez AFL360 W zależności od wyniku piątkowego wieczoru Riewoldt powiedział: „Dużo miejsc pracy.

“Kiedy klub rozpoczyna pełny przegląd, w zasadzie każda pozycja jest gotowa. Wszyscy są w stanie je ocenić i wiedzą o tym.

Czasami może to być paraliżujące. Tego właśnie możemy doświadczać. Jeśli spojrzysz na Carlton jako kompletny klub piłkarski, nie powiedziałbyś, że jakakolwiek jego część ma się dobrze.

„Mieli kontuzje, więc Andrew Russell (trener piłki nożnej) zaczyna się denerwować. (On) jest bardzo doceniany, ale będzie miał pytania. decyzje, rekrutacja.

“Każdy poziom klubu piłkarskiego odczuje tę presję. A im gorzej radzą sobie w parku, tym bardziej błyszczą.”

Posłuchaj poniżej najnowszego FOX FOOTY PODCAST lub kliknij, aby zasubskrybować ITUNES lub spotify

Whateley uważa, że ​​reakcja bluesa po zeszłotygodniowym horrorze nie będzie skuteczna, jeśli nie uzyskają rezultatów.

„Odpowiedź działa tylko wtedy, gdy możesz zmienić bieg swojego przeznaczenia, jeśli możesz zmienić bieg historii w piątek wieczorem”. Powiedział.

Chociaż mogą nie być bezpośrednio oceniani w przeglądzie, Riewoldt powiedział, że kariera piłkarzy Carltona jest zagrożona, ponieważ pośrednicy wpływów klubu, którzy są pod mikroskopem, będą mieli ostatnie słowo w ich przyszłości.

READ  Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio: rzucający dyskiem Vinod Kumar traci brąz i dyskwalifikuje się do ponownej oceny | Olimpiada

Dodał, że rywalizujące kluby będą bacznie obserwować swoją sytuację.

„To zewnętrzna recenzja, więc ktoś taki jak „Pav” jest członkiem tego komitetu, nie jestem pewien, czy był w stanie przyjść osobiście (i) jak mogą osądzać obecnych graczy” – powiedział mistrz Saints.

„Będą one filarami przywództwa, które zostaną określone, a następnie ci ludzie zdecydują o graczach.

„Nie martw się, wciąż jest 17 innych drużyn, które, w zależności od ostatnich kilku tygodni, w których pojawili się gracze, mogą, ale nie muszą, widzieć wartość.

„Zdecydowanie zagrożone są miejsca pracy”.

blues horror wysiłek obronny | 01:58

Reyoldt zastanawiał się, czy niektóre osoby w klubie mają nadzieję, że przegląd się skończy, aby wyniki klubu do końca sezonu ważyły ​​mniej.

– Myślałem, że doszliśmy do punktu, w którym Carlton wygrał trzy ze swoich ostatnich czterech (meczów) przed meczem w North Melbourne, gdzie przyszłość wyglądała znacznie lepiej – powiedział.

“Więc fakt, że mogli już ukończyć przegląd w tym momencie, mógł już im przynieść korzyści. Czy to możliwe, czy uważasz, że jest wystarczająco płynny?”

Whatley odpowiedział: „Mam nadzieję, że to, co znajduje się za kulisami, wykroczy poza kilka wygranych lub dwóch. W przeciwnym razie nie jest to wiele warte, prawda?

“Musi być przesiąknięty uczciwością na każdym poziomie. A potem musi zostać skonfrontowany i musi mieć przed sobą radę odpowiedzialną za większość tego, co zostało znalezione przez długi czas.”