Wiadomości NBA: Patty Mills nadal zachwyca z głębin, Joe Engels pokonał Jocka Landala

Patty Mills nadal udowadnia, że ​​jest jednym z najlepszych graczy w NBA, kiedy strzela z głębin, co daje kolejny solidny wynik dla siatki.

Po rekordowym występie dla Brooklynu, Patty Mills kontynuował ostatnio swoją imponującą passę, gdy Nets osiągnęło wynik 124-108, wygrywając z Los Angeles Clippers.

Australijska gwiazda zdobyła 18 punktów i ma teraz podwójne cyfry w 17 z ostatnich 19 meczów.

Oglądaj sezon NBA 21/22 z ESPN na Kayo. Relacja na żywo co tydzień oraz każdy mecz z finałów NBA. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny>

To nie było to samo Jako świąteczna siła błyskawicy przeciwko Los Angeles Lakers Kiedy ustanowił rekord NBA, zdobywając najwięcej trzypunktowych rzutów w bożonarodzeniowym meczu, 33-latek miał ogromne uderzenie z głębi, gdy zdobył sześć z 12 rzutów za trzy punkty.

33-latek wielokrotnie znajdował się na skraju łuku, z jednym godnym uwagi momentem w połowie trzeciej kwarty.

Gwiazda Nets, James Harden, popędził w kierunku kosza, gdy Nets i Clippers tłoczyli się w jego kierunku.

Mills czekał po prawej stronie boiska, wiedząc, że Harden jakoś go znajdzie, i tak właśnie się stało.

Obywatel Canberry Mógł zrobić kanapkę, zanim wystrzeli za trzy punkty?Wtedy musiał wystrzelić piłkę.

Harden ponownie prowadził dla Brooklynu, zdobywając 39 punktów i zapewniając 15 asyst w ciągu 40 minut, kiedy jechał na twardym drewnie.

Zwycięstwo Nets pomogło zespołowi kontynuować bieg na szczyt Konferencji Wschodniej, podczas gdy Clippers, którzy nie mieli duetu gwiazd Paul George i Kowhi Leonard, utrzymali piąte miejsce w Konferencji Zachodniej.

Zwycięstwa nart w bitwie bombowców

Joe Inglis pokonał innego Australijczyka Jocka Landala, gdy Utah Jazz pokonał San Antonio Spurs 110-104.

Engels cieszył się w tym sezonie strzeleniem 12 podwójnych bramek, kończąc mecz z 17 punktami oraz trzema zbiórkami i asystami.

READ  Runda 16 Drużyny ligi Hostplus SANFL

34-latek również skwierczał z zasięgu trzech punktów, pokonując cztery z siedmiu prób z dystansu.

Engels otworzył swoje konto znakomitym strzałem spoza łuku, który był perfekcyjnie wykonany.

Czekał w lewym górnym rogu boiska, zanim dryfował przez obwód łuku w kierunku środka, gdzie otrzymał piłkę i oddał prawy strzał, który ledwo spowodował falę w siatkę, i to była celność z głębokości.

Landale też miał własną odpowiedź z głębi pierwszej kwarty.

W ciągu kilku minut po doprowadzeniu do walki z ławki Landale sfałszował ruch na swoim jazzowym tagu, aby cofnąć się i znaleźć miejsce na zainstalowanie szeroko otwartej trójki.

Niestety, okazała się to trudna noc strzelecka dla Landale’a, ponieważ przegapił kolejne cztery próby z strzelnicy.

To była ciężka walka dla Spurs przez cały mecz, ponieważ podopieczni Grega Popovicha mieli siedem punktów straty po pierwszej kwarcie i nie w pełni się zregenerowali.

Zwycięstwo jazzowe jest czwartym z rzędu i utrzymuje drużynę na trzecim miejscu w Konferencji Zachodniej z wynikiem 24-9.

Jeśli chodzi o Spurs, porażka doprowadziła ich do rekordowego poziomu 14-19, ponieważ zajęli 10. miejsce na tej samej konferencji.