Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

WIADOMOŚCI Z TRANSFERU NA ŻYWO: Chelsea „zwolni” ofertę 88 milionów funtów, ofertę Enzo Fernandesa, Hejak Everton z Tottenhamu przenosi się do Danjuma, ostatni w Bellingham

Dzień dobry fani piłki nożnej

Wydaje się, że Everton doznał kolejnego upokorzenia po tym, jak gwiazda Villarreal, Arnaud Danjuma, został wytrącony z uścisku przez Tottenham, pisze Tom Barkley z SunSport.

A Tovez, który zwolnił Franka Lamparda w poniedziałek po ośmiu porażkach w dziewięciu meczach, myślał, że przypieczętowali umowę wypożyczenia z Danjuma.

25-latek przeszedł już w weekend badania medyczne w Merseysiders.

Ale ponieważ dokumenty nie zostały jeszcze podpisane, Tottenham wkradł się o godzinie 11, aby ukraść skrzydłowego na bezpośrednie wypożyczenie.

Reprezentant Holandii udał się we wtorek na leczenie do Tottenhamu i oczekuje się, że umowa zostanie zawarta do sezonu.

Tymczasem gwiazda Tottenhamu Harry Kane jest „otwarty” na podpisanie nowego kontraktu.

Kane wkrótce wejdzie w ostatni rok swojego kontraktu z północnym Londynem, co wzbudziło obawy o jego długoterminową przyszłość w klubie z dzieciństwa.

Niepokojąca forma Spurs, która obecnie naraża ich na poważne niebezpieczeństwo utraty miejsca w pierwszej czwórce, raczej nie pomoże ich walce o przetrwanie napastnika.

Ale raport Athletic powiedział, że 29-latek rozważy podpisanie przedłużenia kontraktu, jeśli „warunki będą odpowiednie”.

Raport dodaje, że los mieszkańców północnego Londynu na pozostałą część sezonu może być kluczem do decyzji kapitana Anglii.

Chelsea ma zamiar zaoferować Thiago Silvie nowy kontrakt po serii imponujących występów.

Według The Times, oferowana umowa sprawi, że 38-letni Silva pozostanie na Stamford Bridge po swoich 39. urodzinach.

Mówi się, że środkowy obrońca i jego żona Belle dobrze zadomowili się w Londynie i są szczęśliwi, że mogą tu zostać.

Występując w reprezentacji Brazylii na Mistrzostwach Świata 2022, weteran pozostaje w formie jak zawsze – w tym sezonie wystąpił w 30 meczach dla klubu i reprezentacji.

Były gwiazdor Paris Saint-Germain po 40. urodzinach chce dalej grać na najwyższym poziomie.

READ  Nie ma pieniędzy dla Polski bez reform

W końcu Marcelo Bielsa włamał się do „powolnego” składu Evertonu, gdy przedstawił swoje żądania transferowe w celu zastąpienia zwolnionego menedżera Franka Lamparda.

Jak niedawno informował SunSport, Bielsa jest faworytem i prowadził rozmowy na temat pracy z szefami klubów.

Argentyński taktyk, który został zwolniony przez Leeds 11 miesięcy temu po zakończeniu 16-letniej nieobecności klubu w Premier League, jest otwarty na pomysł powrotu do Anglii.

Jednak Daily Mail donosi, że były trener Argentyny powiedział zarządowi klubu, że ten zespół jest „zbyt wolny, aby grać tak, jak chce”.

I że jeśli chcą, aby Bielsa przejął władzę, „muszą nadać priorytet szybkości przed zamknięciem okienka transferowego” w tym miesiącu.

Raport dodaje, że „jeśli nie zostaną udzielone gwarancje dotyczące planu rozwiązania jego obaw, źródła podają, że istnieje szansa, że ​​Bielsa wycofa się z rozmów” z Toffees.

Twierdzono również, że „kluczowe postacie w hierarchii Evertonu nadal podziwiają swojego byłego menedżera Sama Allardyce’a” i dodano, że „prowadził wstępne rozmowy” na temat pracy.