Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wideo rejestruje moment strzelaniny z samolotu Southwest Airlines

Wideo rejestruje moment strzelaniny z samolotu Southwest Airlines

Dramatyczne wideo przedstawia moment, w którym z silnika samolotu w Ameryce Północnej wystrzeliwują płomienie — co sprawia, że ​​przerażony pasażer myśli: „Cholera, zaraz się rozpadnie!”

Według lokalnej stacji telewizyjnej samolot Southwest Airlines z Teksasu wznosił się z lotniska im. Williama P. Hobby’ego w Houston w drodze do Cancun w Meksyku we wtorek wieczorem czasu lokalnego, kiedy zapalił się prawy silnik. Cho wspomniany.

„Wszystko, co wiem, to to, że zaczął się kołysać od lewej do prawej i myślałem, że byłem na tak wielu lotach” – powiedzieli pasażerowie lotu 307 Kwali Kalisik.

„Myślę, że latam raz lub dwa razy w miesiącu i wiedziałem, że to nie jest normalne, więc otworzyłem okno i siedzę obok silnika, a ten cały silnik, który widzisz jak kule ognia wychodzące z niego”.

Mężczyzna z San Antonio jechał do meksykańskiego kurortu ze swoją dziewczyną.

„Myślę, do cholery, że spadnie” – powiedział pan Calisk.

Samolot wrócił na lotnisko, aby sprawdzić, czy nie ma problemu mechanicznego. Samolot wylądował bezpiecznie i został wycofany z eksploatacji” – powiedział KHOU Southwest Airlines.

„Sprowadzany jest inny samolot, aby kontynuować podróż do Cancun. Doceniamy cierpliwość naszych klientów, ponieważ pracujemy nad jak najszybszym dostarczeniem ich do miejsc docelowych.”

Ale Kalisk i jego dziewczyna postanowili zostać w tyle po przerażającej 27-minutowej przejażdżce – tracąc tysiące dolarów, które zapłacili za podróż, podał punkt sprzedaży.

Zamiast tego wynajęli samochód i przejechali 320 kilometrów z powrotem do San Antonio.

Inżynier mechanik wychodził z pracy w pobliżu lotniska, kiedy podniósł wzrok i zobaczył płomienie wydobywające się z samolotu.

Andrew Sandino powiedział: „Zauważyłem duże czarne pióropusze dymu wydobywające się z prawego silnika, a potem zaczął emitować bardzo duże kule ognia, a samolot poruszał się tam iz powrotem, z boku na bok, bardzo dramatycznie”. Wiadomości NBC.

READ  Argentyńczycy głosują w ekscytujących wyborach, a stawką jest gospodarka

Myślałem, że ten samolot może się rozbić. Gdyby ten silnik całkowicie eksplodował i rozesłał wszędzie odłamki, samolot rozpadłby się i uderzył w ziemię”.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w Poczta Nowego Jorku Reprodukowane za zgodą