Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wielki NRL, Adam MacDougall, trafia na australijską listę bogatych Man Shake’a

Wielki NRL, Adam MacDougall, trafia na australijską listę bogatych Man Shake’a

Gwiazda ligi rugby Adam McDougall znalazł się wśród najbogatszych ludzi w kraju dzięki sukcesowi swojej firmy zastępującej posiłki.

McDougall, dwukrotny mistrz NRL z Newcastle Knights, i jego żona Belinda mają obecnie majątek 635 milionów dolarów.

Opublikowane przez Australijczyka Lista 250 najbogatszych ludzi w Australii w piątek, z MacDougallem po raz pierwszy włączonym do 227 z Cranky Health.

Oglądaj na żywo każdy mecz w każdej rundzie sezonu NRL Telstra Premiership bez przerw na reklamy podczas gry w Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Prezes NRL Andrew Abdo i Adam McDougall z producentem Man Shake.Źródło: dostawca

Gazeta podała, że ​​wartość spółki znacząco wzrosła po tym, jak w 2022 roku Private Equity Partners zainwestowało w spółkę 400 mln dolarów.

Flagowym produktem Cranky Health jest Man Shake, który sam siebie opisuje jako produkt, który „pomaga codziennym australijskim mężczyznom schudnąć, czuć się świetnie i być najlepszą wersją siebie”.

W ofercie firmy znajdują się również produkty Lady Shake i Kids Shake.

Adam McDougall przeszedł na emeryturę w 2011 r. Zdjęcie: Colin Whelan/nrlphotos.comŹródło: Doniesienia mediów regionalnych
Adam McDougall i jego żona Belinda.Źródło: dostawca

McDougall, znany jako „Mad Dog”, zdobył tytuł MBA podczas swojej kariery w lidze rugby i założył firmę po przejściu na emeryturę w 2011 roku.

W czasach swojej kariery 48-latek był znany ze swojego bezkompromisowego stylu gry jako skrzydłowy i pomocnik.

Zagrał w dwóch wielkich finałach Knights w latach 1997 i 2001 oraz po 11 razy reprezentował Nową Południową Walię i Australię.

Adam McDougall i jego żona założyli firmę po przejściu na emeryturę.Źródło: News Limited
Adam McDougall i Robbie O'Davis świętują z fanami Knights po zwycięstwie w Wielkim Finale NRL 2001. Zdjęcie: Robert McKellŹródło: News Corp Australia

MacDougall grał także w South Sydney i Sydney Roosters.

READ  Dwa z najgorzej działających funduszy ETF związanych z kryptowalutami były w Australii w 2022 r

Na szczycie listy znajduje się australijska potentata górnicza Gina Reinhart, której majątek szacuje się na około 50 miliardów dolarów, a za nią plasują się Twiggy i Nicola Forrestowie z łącznym majątkiem wynoszącym 37 miliardów dolarów.

Następny był potentat na rynku śmieci i opakowań z Melbourne, Anthony Pratt (27,6 miliarda dolarów), a pierwszą piątkę zamknął szef rozwoju Sydney Harry Triguboff (26 miliardów dolarów).

W pierwszej jedenastce znalazł się duet z Atlanty Mike Cannon-Brookes i Scott Farquhar, Clive Palmer i Kerry Stokes oraz właściciele serwisu Canva Cliff Obrecht i Melanie Perkins.