Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wszystkie gwiazdy muzyki odmówiły zagrania na imprezie

Wszystkie gwiazdy muzyki odmówiły zagrania na imprezie

Podczas gdy członkowie rodziny królewskiej i światowi przywódcy z niecierpliwością czekają na zaproszenie na koronację króla Karola III, wydaje się, że nie można tego samego powiedzieć o wykonawcach podczas jego koronacji.

Podobno kilka gwiazd odrzuciło zaproszenie do występu na wielkim wydarzeniu, które ma się odbyć w zamku Windsor dzień po ich koronacji 7 maja.

Ed Sheeran, który wystąpi na obchodach Jubileuszu w 2022 roku, odrzucił zaproszenie do występu na koronacji króla z brytyjską piosenkarką Adele. Zdjęcie: Getty

Król Karol III podobno chciał, aby dwa największe brytyjskie nazwiska muzyczne, Ed Sheeran i Adele, były obecne, ale odmówił z powodu konfliktów w harmonogramie. Pałac Buckingham zaprosił również gwiazdy muzyki Eltona Johna, Harry’ego Stylesa i The Spice Girls do dołączenia do składu, ale wszyscy również odmówili.

Powiązany:

Nawet nasza własna Kylie Minogue była w trakcie rozmów, aby połączyć siły z Królem, aby wystąpił, ale wyciągnęła wtyczkę z występu. Chociaż jej zespół powiedział, że będzie poza krajem w czasie imprezy, codzienna poczta stwierdzając, że odrzuciła ofertę z innego powodu.

Kylie Minogue spotyka brytyjskiego księcia Karola

Popowa księżniczka Kylie Minogue odrzuciła zaproszenie do występu na koronacji króla. Zdjęcie: Getty

„Kylie od wielu lat jest honorową Brytyjką, podziwiając rodzinę królewską i wszystko, co robią” – powiedziało źródło gazety.

„Ale jest także zapaloną Australijką i czytała pokój w kraju, który wkrótce może stać się republiką”.

Jednak wydaje się, że niektóre interesy są teraz zabezpieczone, a po Wielkiej Brytanii krążą plotki, że Lionel Richie, bliski przyjaciel King Charles, otworzy program występami, po których wystąpi angielska grupa popowa z lat 90. Take That.

Gary Barlow, Mark Owen i Howard Donald są gotowi do wejścia na scenę, jednak Robbie Williams – który rozpoczął swoją muzyczną karierę jako członek zespołu chłopięcego – jeszcze się nie zgłosił, aby do nich dołączyć.

READ  Kanye West legalnie zmienia nazwisko z powodów osobistych
Brytyjski boysband z lat 90., Take That

Mówi się, że członkowie Take That Gary Barlow, Mark Owen i Howard Donald zostali zarezerwowani na koncert, ale będą bez oryginalnych członków Jason Orange i Robbie Williams. Zdjęcie: Getty

Wystąpią także angielski piosenkarz i autor tekstów Olly Morse oraz kompozytor muzyki teatralnej Andrew Lloyd Webber. W międzyczasie, w nieoczekiwanym zwrocie akcji, amerykański raper Snoop Dogg zaproponował występ, mówiąc: „Mam zamiar wystąpić na koronacji. Zrób to”.

Oczywiście, według nieprawdopodobnego członka rodziny królewskiej, chciałby wystąpić na tej imprezie słońceChce złożyć hołd zmarłej królowej Elżbiecie II, którą czule nazywał „Królową Lizzie”. Miłość 51-letniego rapera do rodziny królewskiej pojawiła się, gdy królowa udzieliła mu pozwolenia na wjazd do Wielkiej Brytanii po tym, jak został zdelegalizowany w latach 90.

Snoop Dogg występuje na scenie

Chociaż jest mało prawdopodobne, że Snoop Dogg wystąpi na scenie podczas koronacji, z pewnością chciałby, aby tak się stało. Zdjęcie: Getty.

O trasie powiedział: „Kiedy próbowali mnie wyrzucić z Anglii, królowa skomentowała, że ​​jej dziadkowie kochali Snoop Doggy Dogga i że nie zrobił nic złego w Wielkiej Brytanii, więc pozwoliła mi tu być”.

„Ci dziadkowie wyrośli na księcia Williama i Harry’ego, więc miałem na nich wpływ, a oni na swoją babcię, co pozwoliło mi dostać się do tego pięknego kraju. Kochają moją muzykę. Istnieje wzajemna miłość i szacunek ”.

Czy więc zobaczymy Snoop Dogga z przodu i na środku podczas królewskiej imprezy? Dziwne rzeczy się wydarzyły.

Nie przegap niczego. Subskrybuj codzienny biuletyn Yahoo Lifestyle.

Lub jeśli masz pomysł na historię, napisz do nas na adres [email protected].