Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wydarzenie główne, czas rozpoczęcia, dodatkowa waga, runda po rundzie; Tim Tszyu daje Sparkowi kciuki w dół na temat ruchu przed walką

Wczoraj Steve Spark ukłonił się i podzielił się cichym słowem z Timem Tszyu.

Zawodnik z Queensland, który wszedł do walki jako główny słabszy za 9,50 $, dostał największą szansę w swojej karierze bokserskiej zaledwie siedem dni temu, a jego poczucie wdzięczności zdominowało nagłówki nagłówków, odkąd został ogłoszony jako zastępca Michaela Zerfy w walce w Newcastle. .

Ale duch rywalizacji w Sparku pojawił się po całym dniu walki, gdy bokser z Toowoomby wydawał się niepokoić jego wyimaginowanego przeciwnika.

Po obowiązkowej konfrontacji Spark wyszeptał: „Skończę cię”.

Zapytany o to, co powiedział Sparkowi, Tszyu powiedział: „Po prostu mówiłem mu, że sen się jutro skończy. Wrócił do rzeczywistości”.

Tszyu idzie do bitwy i jest faworytem za 1,04 USD. Niektórzy zastanawiali się, czy walka ze Sparkiem da mu to, czego potrzebował, aby rzucić mu wyzwanie w niedalekiej przyszłości.

Mecz wywołał pytania, czy urzędnicy Tszyu powinni przychylić się do prośby Zerafy o odroczenie meczu do czasu opanowania niedawnego wybuchu COVID w Nowej Południowej Walii.

Pojawiły się jednak obawy, że przesunięcie meczu do tyłu wpłynie na szanse Tszyu na zostanie następnym człowiekiem w kolejce do zmierzenia się ze zwycięzcą pojedynku o tytuł Jermell Charlo-Brian Castano, który odbędzie się 17 lipca.

„Decyzja utrzymuje Tima w kolejce do tytułu mistrza świata” – powiedział promotor Tszyu Matt Rose.

„Musieliśmy iść przed Charlo Castano, aby być na dobrej drodze do tego strzału. Ludzie mówią, że musieliśmy czekać dwa lub trzy tygodnie, aby poczekać na Zerfę, ale to nie jest takie proste, gdy jesteś w środku pandemii.

„Jesteśmy w bardzo napiętych ramach czasowych, w których możemy wyjść z tytułu mistrza świata, nie walcząc teraz”. Tim nie pracował tak ciężko i nie pracowaliśmy tak ciężko, aby postawić Tima na pierwszym miejscu. .1 pozycję przeciwnika, który ją straci.”

READ  Pula zakwalifikowanych graczy USMNT World Cup: Status listy