Wynik, wynik, reakcja, raport meczowy, statystyki

Rok terroru w Collingwood przyniósł nowe głębiny, spadając o 24 punkty przeciwko Gold Coast, czwartą wygraną w MCG w historii młodego klubu.

Drużyna Sroki (1-6) pozwoliła na otwarcie bramki w ciągu 16 sekund, wygrywając prowadzenie, ale potem kaszląc wśród komedii błędów – przed iw trakcie meczu.

Pomimo pojawienia się Darcy Moore trzeci tydzień z rzędu, ich passa ataków była niekompetentna z powodu słabej podaży dobrze pokonanego pomocnika, ponieważ Suns (3-4) wykorzystali błąd po błędzie.

Obejrzyj sezon Toyota AFL Premierhip 2021. Każdy mecz z każdej rundy jest transmitowany na żywo w Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

Przegrana wywarłaby większą presję na trenera poza kontraktem, Nathana Buckleya, zwłaszcza gdy po selekcji zmierzył się z ruchem młodzieżowym klubu, grając w 339 meczach z doświadczeniem i eliminując pięciu graczy w sumie w 50 meczach NFL.

Tylko Brody Mihochik (cztery bramki) podniósł głowę wysoko, uciekając ze Złotego Wybrzeża, wygrywając 12,5 (77) do 7,13 (55).

Widoczny był błąd w znaku Collingwood – mimo że klub powiedział, że dzwoni ponownie trzy lata temu.Źródło: FOX SPORTS

Raport meczowy kwartał po kwartale

Nie było późnych zmian dla obu stron, z Jayem Rantalem (Collingwood) i Alexem Sextonem (Gold Coast).

Tylko 16 sekund zajęło Suns zdobycie pierwszego gola przez Chrisa Burgessa.

Jednak Sroki były lepszą drużyną przez większość inauguracyjnej kwarty, a Brody Mihochik strzelił dwa wczesne gole, zanim Isaac Rankin wyrzucił swój pierwszy duży turniej w MCG.

Collingwood wąsko awansował z 2,3 (15) do 2,2 (14) w ćwierć czasu.

Collingwood zamknął piłkę w przedniej połowie, aby rozpocząć drugi sezon, strzelając siedem goli z rzędu w ciągu 50 sekund, ale nie udało mu się kopnąć jednego gola, zamiast tego dodać cztery punkty za.

Przerażające podanie gospodarzy pozwoliło Benowi Kingowi strzelić gola, gdy Słońca nieoczekiwanie posunęły się naprzód. Potem zdobył drugie miejsce, zanim Josh Corbett strzelił cztery gole z rzędu z Gold Coast.

READ  Wiadomości z golfa 2023: Nick Taylor trafia 72-metrowym orłem, aby wygrać Canadian Open, Adam Hadwin zostaje uratowany przez ochronę,

Dołożyli piątą, gdy żaden obrońca nie zdołał zdobyć bramki Brandona Ellisa z dalekiego zasięgu, mimo że leci prosto przez paczkę naleśników, prowadząc Gold Coast 6,3 (39) do 2,8 (20) w pierwszej połowie. MCG wygwizdał do syreny.

Sroki strzeliły bardzo potrzebnego gola otwarcia w drugiej połowie przez Mihoceka – był to jego gol i trzeci dla klubu – i nadal dominowali nad terytorium w trzecim okresie.

W tym dominującym okresie udało im się zdobyć tylko dwa gole, a kolejny gol króla, po którym nastąpił David Swallow, zwiększył prowadzenie Suns do 16 punktów.

Gold Coast awansował z 9,3 (57) do 5,11 (41) w trzech czwartych i zwiększył przewagę nad Corbetta na początku ostatniego kwartału.

Kilka minut później Jordan De Joey nie trafił bardzo stabilnym strzałem, wysysając powietrze z MCG, a kolejna para bramek Gold Coast bez wątpienia dała wynik.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najważniejsze informacje i analizy AFL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto teraz!

3-2-1 – Czego się nauczyliśmy

3. Duży błąd w Sroki został ponownie ujawniony

Pomocnik Sroki miał dwa tryby; Obie były złe.

Pierwsza była lodowato powolna, pozwalając Wiecznemu Złotemu Wybrzeżu ponownie zalać i zająć przestrzeń, którą chcieli wykorzystać atakujący, jak pokazano poniżej.

Suns dostało czas, by rzucić się z powrotem do obrony.Źródło: FOX SPORTS

Drugim był Sonic the Hedgehog, szybki. Pewnego razu młoda Sroka Beau McCreery dostała piłkę na otwartej przestrzeni na centralnym placu, ale zdecydował się odbić, pochylając przy tym głowę.

Następnie rzucił piłkę w but w kierunku Jordana De Joy i Guya Farrara, ale De Goey nie miał okazji rozstać się ze swoim obrońcą i został wymanewrowany przez młodego Sun.

Rush front wejścia zobaczyły kopnięcie Sroky z zaledwie dwoma golami w pierwszej połowie, a ośmioma za nimi; Raz po raz, przez całe popołudnie, rzucali się naprzód z całkowitym zapamiętaniem.

READ  Wielki NRL Brett Kinney w sądzie za rzekomy strzał w głowę

Pewne uznanie należy się sztabowi trenerskiemu Stuart Dew and Suns, który wyraźnie poprosił obrońców i pomocników, aby stłoczyli się do obrony i narzucili kłopotliwe wpisy. To się opłaciło.

W zamian Gold Coast było w stanie znaleźć cele, a następnie wykorzystać swoje szanse. Pod nieobecność Darcy’ego Moore’a powietrze było dla nich.

W rzeczywistości był to typ gry, który całkowicie zakwestionował roszczenie Scotta Pendlebury’ego przed meczem Moore musi wyprzedzać ze względu na niebezpieczeństwo, jakie stwarza.

Nie ma sensu zmuszać go do ataku, kiedy nigdy nie dostaje piłki – ma tylko pięć kopnięć – i kiedy desperacko potrzebują środkowego obrońcy wszystkich Australijczyków, aby wzmocnić ich sześciopozycyjną pozycję.

Brody Mihochik wykonał swoją część, strzelając cztery gole z 24 razy, ale był jedynym pozytywnym. To był ciemny dzień dla klubu.

2. Nędzne gwiazdy roztrzaskane przez Młode Słońce

To po prostu nie ma sensu.

Collingwood – wiesz, drużyna, w której znajdują się Brody Grundy, Scott Pendlebury i Stelie Sidbottom w pomocy – nadal wychodzi na środek pola.

Gdy zbliżała się runda, Sroki zajęły 18. miejsce w AFL pod względem odrzutu środkowego, a trend utrzymywał się tylko w stosunku do Słońca.

Gold Coast nie wybrało nawet popularnego jeźdźca do gry; Wybierają Chrisa Burgessa zamiast Zacha Smitha, ponieważ były kot nadal powraca po kontuzji, ale w pierwszej połowie bez przerwy strzelił cztery gole.

Jonathan Brown powiedział w Fox Footy: „(Grundy) nie powinien zostać odepchnięty przez pasażera-amatora w Chris Burgess”.

Po połowie Suns zajęło pierwsze miejsce w play-offach z czterema, a posiadłościami z siedmioma. A kiedy złapali piłkę nożną, wydawali się nieskończenie bardziej niebezpieczni niż sroki.

Raz po raz znajdują cele w odległości 50, przy czym Darcy Moore znów jest rażąco nieobecny, podczas gdy z drugiej strony szokujące wpisy dają Moore’owi, Jordanowi de Joy i innym niewielką szansę na reakcję.

READ  Ricciardo mówi, że Red Bull wykazał chęć „zmiażdżenia konkurencji”.

„Widzimy 22 graczy z Gold Coast Suns wiosłujących obok nich z łodzi. Nie sądzę, żeby widzieliśmy to z Collingwood” – powiedział Gary Lyon. Fox Footie.

1. Jak słońce „wysadziło” naleśniki, za pośrednictwem Matta Palmera

Zespół The Suns przetarł swoją drogę do zwycięstwa nad MCG z oszałamiającym finałem, który zakończył wszelkie szanse na powrót Sroky.

Jeśli chodzi o mecz, kto może usprawiedliwić młodą drużynę Suns, że ją wyprzedziła. Ale nie w 2021 r., Z blaknięciem podobnym do 2018 r. I naprawdę minionym, gdy Słońca postawią stopę na gardle.

Podstawowa grupa pomocnika była wyjątkowa dla Suns, a Touk Miller, Brandon Ellis i Hugh Greenwood mieli po ponad 26 kopnięć.

To ciśnienie i żwir na piłce były zauważalne, ponieważ Pies miał niewiele odpowiedzi od wewnątrz.

Prawdopodobnie Greenwood był najlepszy na Ziemi z 21 kwestionowanymi nieruchomościami, 12 rozrywkami i 10 interwencjami.

„Byli nieugięci, złapali piłkę, złapali mężczyznę” – powiedział Gary Lyon z grupy pomocników Gold Coast.

Kopnięcia Ellisa były świetne, a wszystkie jego kopnięcia od 20 do trzech czwartych były skuteczne, rozchodziły się dobrze na zewnątrz i pchały je do przodu.

Były tygrys również strzelił długą bramkę, która została zaskakująco nietknięta przez żadnego z obrońców sroki.

Sroki mogły z łatwością wygrać sporną piłkę i wyczyścić ją w ostatniej kwarcie, ale nie miało to znaczenia, ponieważ czwarta kwarta zakończyła się wygraną 3: 2 na korzyść Gold Coast.

Napastnik Josh Corbett wyglądał jak „Wayne Carey” według Jonathana Browna w ostatnim akcie z trzema dużymi golami, które dały Mobile Team wspaniałe zwycięstwo.

Przeżyj ponownie Collingwood vs Gold Coast na naszym blogu na żywo poniżej!