Wyniki na żywo, aktualizacje, statystyki, wideo, transmisja, wynik, wiadomości, blog

Brisbane jest gospodarzem Carlton in Gabba na epicki mecz w pierwszej ósemce z ogromnymi reperkusjami dla obu klubów.

The Lions (13-6, 123,3%) wychodzą z ciężkiej porażki w drugiej połowie, która znika w Richmond, gdy maleją cztery największe nadzieje klubu, i obecnie zajmują szóste miejsce, wzmocnione przez powrót Daniela Richa.

Tymczasem The Blues (12-7, 112,6%) również chętnie zareagują po prawdopodobnie najgorszej porażce sezonu z Adelaide w zeszłym tygodniu, a drużyna Michela Vos znalazła się nagle w czołowej ósemce.

Oglądaj wszystkie popularne mecze NFL w ten weekend na żywo i bez reklam, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Carlton będzie tęsknił za Mattem Kennedym i Nickiem Newmanem z powodu kontuzji jako trenerów Marca Betonneta, a Caleb Marchbank, Jack Martin i Paddy Dow dołączą do składu.

Nie było żadnych późnych zmian po żadnej ze stron, a Mitch Robinson (Brisbane) i Corey Durden (Carlton) nazwali medyczną podwładną.

Czarna legenda Jonathan Brown przed meczem rzucił kwas na Daniela McStay’a, który był blisko związany z pięcioletnią ofertą Collingwooda w wysokości 3 milionów dolarów.

„W ciągu ostatnich sześciu tygodni strzelił dwa gole… desperacko potrzebuje podwiezienia” – powiedział Brown dla Fox Footy.

„Jeśli martwią go negocjacje kontraktowe, ostatecznie musi to powstrzymać.

Jestem pewien, że (rozmowy biznesowe) zostały podjęte również za kulisami, ponieważ jego jakość była tak zła. Potrzebują dużej podwyżki i wkładu jako napastnik… W przeciwnym razie dojdziesz do punktu, w którym będziesz musiał zacząć patrzeć na pominięcie.

Ten mecz rozpocznie się o 15:20 AEST z Gabby.

Oglądaj na żywo na kanale 503 od godziny 15:00 AEST.

Raport meczowy kwartał po kwartale

Pierwszy kwartał

The Lions rozpoczęły się perfekcyjnie, gdy medalista Brownlow Lachey-Neil strzelił gola z pierwszego 50-tego wejścia Lyonu.

READ  Oglądanie transmisji na żywo z Francji i Niemiec: Jak oglądać mecze Euro 2020 za darmo?

Ale trudno było strzelić – i wolną grę – w pierwszej kwarcie, mając tylko jednego gola w pierwszych 10 minutach.

Eric Hepwood miał znakomitą okazję na powiększenie przewagi Lwów z bliskiej odległości, ale spudłował rzut wolny.

„Presja ingerencji z obu stron była naprawdę dobra” – powiedział w rozmowie z Channel Seven legenda NFL Matthews.

Lwy w końcu zdobyły kilka nagród na tablicy wyników za ten wysiłek, ponieważ uderzenie Carltona na skrzydle doprowadziło do szybkiego wejścia napastnika i łatwego gola z rzutu wolnego Jarroda Perry’ego, gdy Lions prowadzili z 14 punktami.

„Pół tuzina naprawdę kiepskich strat Carltona zatrzymało wszelkie pozytywne wyniki w zdobywaniu bramek” – powiedział Matthews.

Jednak wraz z utrzymywaniem się zmienności The Blues, cierpienie Lions narastało, a Charlie Cameron i Dane Zorco strzelili dwie bramki, dając Brisbane 29-punktowe prowadzenie w kwadransie. Bramka Zorko padła po szokującym i niecodziennym obrocie Adama Saada w samym sercu defensywy.

„Rozwija się tutaj, w Carlton. – Rzadko widuje się Saada z takim błędem umiejętności – powiedział Luke Darcy z Channel Seven.

Drugi kwartał

Carlton marnował piłkę na piechotę i walczył o zablokowanie piłki w jej przedniej połowie.

„Podstawowe błędy umiejętności. W tym momencie gry po prostu nie radzą sobie z presją Lwów” – powiedział Matthews.

„Carlton w tej chwili wydaje się być ospały – tak wygląda sytuacja, gdy drużyna nie może nabrać rozpędu w swojej grze”.

Kolejny zwrot Bluesa doprowadził do kolejnego gola w Brisbane, gdy Zach Bailey wjechał do 50, aby zwiększyć przewagę swojego zespołu do 35 punktów.

Fani Lions nie byli zadowoleni z kapitana Carlton Patricka Crippsa po jego zderzeniu z Cal Ah Chi, w wyniku którego obrońca Lions został potraktowany z ławki. Ah Chee został ostatecznie zdyskwalifikowany z meczu na korzyść Robinsona.

Kilka minut później Krebs wywalczył rzut wolny w pole bramkowe, przełamując suszę the Blues. Wyszedł z ziemi i wygwizdał fanów Lions, prowadząc Jasona Bennetta z Channel Seven, który ogłosił Krebsa „wrogiem publicznym nr 1” wśród kibiców Brisbane.

READ  Polska opracowuje plany ARP | Wiadomości, sport, praca

Niebiescy następnie zwiększyli swoją intensywność przy piłce, co zaowocowało dwoma golami dla Jacka Nunesa i Jessego Motloba.

– Carlton zmienił tutaj swoje stanowisko – powiedziała Darcy.

„W Carlton jest więcej życia i energii” – dodał Matthews.

Ale kiedy The Blues wyglądali, jakby mieli całkowicie odwrócić scenariusz, Lions zareagowali, używając precyzyjnego ruchu piłki, aby przedostać się przez grupę Carltona.

Sprytna seria piłek ręcznych doprowadziła do stabilnego gola dla McStay, zanim Lincoln McCarthy wykorzystał próbę rzutu wolnego, a Bailey strzelił świetnego gola w biegu, zwiększając ich przewagę do 35 punktów w pierwszej połowie.

– To silna reakcja lwów – powiedziała Darcy.

Trzeci kwadrans

To naprawdę wymknęło się spod kontroli The Blues po przerwie, gdy Lions odeszli od strony Michaela Vossa.

Bailey kontynuował swój wspaniały dzień, zdobywając trzeciego gola, zanim McStay strzelił kolejnego i wykopał Mitcha Robinsona przeciwko jego dawnej drużynie. Wszystkie trzy bramki powstały z defensywnej połowy Brisbane.

Cameron następnie ujawnił Saada głęboko w swojej obronie, biegnąc na luźnej piłce po szybkiej przerwie dla Lions i zdobywając piłkę, aby kopnąć drugą piłkę.

Jack Martin strzelił rzadkiego gola dla the Blues – dopiero czwartego w meczu – zanim Bailey popisał się imponującą wydajnością i tempem, by przypieczętować swoje wielkie zwycięstwo w meczu i zwiększyć przewagę Brisbane do 57 punktów w końcowej zmianie.