Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyprzedaż po wypłacie 2022: ujawniono najlepsze oferty i rabaty

Od teraz do niedzieli 21 sierpnia kupujący mają szansę uzyskać nawet 70 procent zniżki na tysiące marek, w tym IkonowyA DysonA Uwielbiam pięknoA MayerA ghdA kocham kochanie i więcej.

Na szczęście nie musisz teraz korzystać z zakupu Afterpay, opłacić usługę później, aby uzyskać oferowane rabaty.

Aby ułatwić Ci zakupy, przygotowaliśmy obszerną listę najlepszych wyprzedaży abonamentowych z sierpnia 2022 r., obejmującą m.in. modę, zdrowie, urodę, dom, technologię i nie tylko.

Niektórzy sprzedawcy, którzy oficjalnie nie brali udziału w wydarzeniu zakupowym Afterpay Day, nadal oferują niesamowite zniżki, więc umieściliśmy ich również na naszej liście. Zapraszamy.

Ceny są prawidłowe, a produkty dostępne w momencie publikacji. Aktualizujemy tę historię, ale produkty poruszają się szybko podczas wydarzeń sprzedażowych.

Ten podkład jest uwielbiany przez gwiazdy takie jak Kim Kardashian i Meghan Markle – och i 29 000 recenzentów Google – za wszechstronne i średnie pokrycie i współczynnik blasku.

następna wypłata Jest to jedno z największych wydarzeń sprzedażowych w Australii w kalendarzu zakupów. porównywalne z podobnymi do Czarny Piątek A Kliknij Mayhem FrenzyWszyscy najlepsi sprzedawcy online oferują niesamowite oszczędności na najpopularniejszych markach i produktach.

Chociaż nazwa pochodzi od popularnej usługi Kup teraz, Płać później, kupujący online nie muszą w rzeczywistości korzystać z Afterpay, aby uzyskać dostęp do ofert.

Jest to po prostu sposób, w jaki firma promuje swoje usługi, więc bez względu na to, z jakiej metody płatności zamierzasz skorzystać, możesz skorzystać z ofert.

Szukasz więcej świetnych ofert i oszczędności? Sprawdź Strona z kuponami news.com.au Aby zaoszczędzić na wszystkich swoich ulubionych markach online.

Możesz również zarejestrować się na Najlepszy biuletyn Aby co tydzień otrzymywać wspaniałe wyprzedaże, wskazówki i porady dotyczące zakupów.