Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Youngstown” ma swoją lokalną premierę w ten weekend w Boardman | Wiadomości, sport, praca

Stephanie Hunt, po lewej, i Andy Faulkner w filmie „Youngstown”, który został nakręcony w okolicy w 2019 roku i będzie miał premierę w ten weekend w Boardman Movies 8. (dostarczone zdjęcie)

„Youngstown” to tytuł i sceneria nowego filmu.

To nie jest kłamstwo, chociaż jeden z jej bohaterów jest nałogowym kłamcą. Drugi główny bohater? Niewiele. Nie jest w stanie powiedzieć przekonującego kłamstwa, co jest ogromnym problemem dla kogoś objętego programem ochrony świadków z nową tożsamością.

Niskobudżetowa komedia, stworzona przez byłego mieszkańca Liberty i współproducenta Jesse Reeda oraz współproducenta/współscenarzysty/reżysera Pete’a Osa, będzie miała lokalną premierę w ten weekend w Boardman Movies 8.

„Pochodzę z Youngstown, poszedłem do klas 1-12 w Liberty, opuściłem Youngstown, poszedłem do szkoły w Cincinnati i przeniosłem się do Nowego Jorku” – powiedział Reed, grafik. „Za każdym razem, gdy odwiedzałem Youngstown na święta i spotykaliśmy się z przyjaciółmi na kręgielni lub Plaza Donuts, zaczynałem pisać do Pete’a: „Powinieneś kiedyś nakręcić tu film. Jest wiele świetnych witryn. Stworzy tak bogate tło dla każdego rodzaju filmu”.

Ohs, który wyreżyserował „Wszystko piękne Away” z udziałem Julii Garner („Ozark”) i teledyski do Best Coast and the Wavves, miał te epizodyczne scenariusze przez kilka lat, zanim wpadł na pomysł, który rozważał nakręcenie tutaj.

Po obejrzeniu innego filmu, który jego zdaniem był nieprzekonujący, przedstawiający niezręczność liceum, rozważał nakręcenie filmu o mężczyźnie, który wraca do swojego rodzinnego miasta, aby udzielić porad uczniom liceum.

„Oczywiście, to nie jest ten film, który zrobiliśmy, ale stąd wziął się pierwotny pomysł” – powiedział Os. „Innym pomysłem jest to, że chciałem zrobić film w taki sposób, w jaki robiłem go jako dziecko. Spotykałem się z przyjaciółmi, rozmawiałem i żartowałem, od razu wymyślałem coś, co uważaliśmy za zabawne, a my” d zacząć kręcić. To był naprawdę elastyczny i oparty na współpracy, naprawdę fajny sposób na zrobienie czegoś”.

READ  Tim Tszyu kontra Stevie Spark, Michael Zerafa zatrzaśnięty przez Jeffa Fenecha, kiedy, jak oglądać, wideo

„Sposób, w jaki wyszła historia Youngstown, polegał na udaniu się do Youngstown, poznaniu ludzi i przyswojeniu tego, co Youngstown miał do zaoferowania i aby to napędzało historię i postacie”.

Youngstown to historia Isabelli (Stephanie Hunt), pochodzącej z Doliny, która przyjmuje nowe imię, Sarah Jane Russell, i dzięki programowi ochrony świadków otrzymuje nowy dom w Connecticut. Ale Sarah/Isabella nie mogą ukryć swoich powiązań z Youngstown, a gdy zbliża się Canfield Fair, postanawia wybrać się do domu pomimo wszelkich niebezpieczeństw, które mogą tam być.

Po drodze kobieta, która nie może kłamać, spotyka mężczyznę (Andy Faulkner) prowadzącego skradzioną furgonetkę, który nie potrafi powiedzieć prawdy. Razem odkrywają dolinę Mahoning, którą uwielbia Isabella – ze scenami nakręconymi w Plaza Donuts, Kravitz Deli, Howland High School, Niles Iron & Metal, The Royal Oaks i wielu innych możliwych do zidentyfikowania miejscach – i trafiają do Canfield Gallery.

„Nie dostaliśmy żadnych pisemnych dokumentów ani oficjalnych pozwoleń na strzelanie, ale zawsze rozmawialiśmy z menedżerami i właścicielami” – powiedział Os. Nie próbowaliśmy wkraść się i zrobić czegoś bez wiedzy nikogo. Chcieliśmy zrobić coś z Youngstown i po prostu czuje się lepiej, gdy są szczęśliwi, że tam jesteśmy. Jedyne kłamstwo było w filmie”.

„Youngstown” został nakręcony w ciągu dwóch tygodni na przełomie sierpnia i września 2019 r. Większość dialogów improwizował Hunt i Faulkner, a Ohs pełnił funkcję reżysera, operatora i ekipy.

Hunt miał powtarzające się role/wieloodcinkowe fabuły w kilku serialach telewizyjnych (“Friday Night Lights”, “The Resident” i “Californication”). Faulkner ma krótsze, ale przyjazne CV dla Ohs i pojawił się w poprzednim projekcie wyreżyserowanym przez Ohs, który wykorzystywał podobny proces.

„Spotkałem Stephanie niecały rok temu[kiedy nakręcono ten film]” – powiedział Os. “Kiedy ją spotkałem, opowiedziała mi historię snu, który miała poprzedniej nocy. Sposób, w jaki opowiedziałem tę historię, był tak urzekający i wciągający, że pomyślałem:” Ta osoba jest wyjątkowa. Ta osoba jest fajna do słuchania „…Andy jest jednym z moich najlepszych przyjaciół i wspaniałym gawędziarzem.” Po prostu wiedziałem, że jest też fajną osobą, z którą można rozmawiać i słuchać.

READ  Indian Wells: Cameron Norrie pokonał Diego Schwartzmana z Argentyny i awansował do półfinału

“Przed zdjęciami spotkali się tylko raz i naprawdę dobrze się dogadywali. Po prostu mieli świetną dynamikę. ”

Wszyscy pozostali aktorzy w filmie zostali wybrani lokalnie — albo byli przyjaciółmi rodziny Reed, albo odpowiedzieli na reklamę szukającą aktorów, która została pokazana w Youngstown Vindicator. Ohhs powiedział, że wszyscy, którzy odpowiedzieli na reklamę, zostali obsadzeni. Spotykali się z wykonawcami, pytali, w jakie dni są, a następnie planowali sceny i napisali dla nich najbardziej odpowiedni dialog.

Do tej pory film był pokazywany na dwóch festiwalach filmowych poza Zachodem, aw listopadzie zostanie pokazany na festiwalu w Polsce (na wsi, a nie na wsi). Szczegóły są wciąż opracowywane, ale „Youngstown” powinno być dostępne na Amazon w okolicach Święta Dziękczynienia, bezpłatnie dla członków Amazon Prime lub jako płatny wynajem.

Ale to, o co chodzi Reed i Oh, to lokalne oferty.

„Kiedy kręciliśmy film i marzyliśmy o przyszłości, chcieliśmy po prostu pokazać film w tamtejszym kinie” – powiedział Ohhs. “Fakt, że to się wydarzy, to koniec. To jest rzecz, na którą czekaliśmy. Samo posiadanie pełnego kina i oglądanie filmu to spełnienie marzeń.”

To będzie kompletny teatr. Zaawansowana sprzedaż jest na tyle silna, że ​​wstrzymała sprzedaż internetową na koncerty o 19:30 w piątek i sobotę oraz dodała program w sobotę o 21:15. Niektóre bilety mogą być dostępne przy drzwiach na wczesne koncerty.

– To nieoczekiwane – powiedział Reid. “Beth i ja rozmawiałyśmy: ‘Jeśli przyjdzie 40, 50 osób, nie poczujesz się tak pusty’… Sprzedawanie jest niesamowite. Teraz jestem bardziej zdenerwowany, ponieważ są oczekiwania. “

Jeśli pójdziesz …

Co: Krajowa premiera „Youngstown”

Kiedy: 19:30 w piątek oraz 19:30 i 21:15 w sobotę

Gdzie: Boardman Movies 8, 469 Boardman Poland Road.

Rękaw: 4 USD. Niektóre bilety mogą być dostępne przy drzwiach, ale koncerty o 19:30 w piątki i soboty są prawie wyprzedane, a sprzedaż internetowa została przerwana.

READ  Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: ścieki mogą wyciekać do olimpijskiego stadionu triathlonowego

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej