Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wiadomości NBA 2021: Kyrie Irving łamie milczenie w sprawie odmowy przyjęcia szczepionki Covid-19, Brooklyn Nets

Gwiazda NBA Kyrie Irving otworzyła się na temat swojej odmowy przyjęcia szczepionki przeciwko Covid-19, podczas gdy nadal nakłada sankcje za swoje stanowisko.

Przemawiając po raz pierwszy, odkąd Brooklyn Nets zdecydowali, że nie wezmą go do gry w niepełnym wymiarze godzin w tym sezonie z powodu odmowy przyjęcia szczepionki na COVID-19, Kyrie Irving dał jasno do zrozumienia, że ​​nie przejdzie na emeryturę.

W przeciwnym razie myślenie i status bramkarza Nets w sezonie pozostały niejasne, gdy próbował wyjaśnić, dlaczego nie został zaszczepiony, co utrzyma go z dala od boiska w dającej się przewidzieć przyszłości.

Oglądaj sezon NBA 21/22 z ESPN na Kayo. Relacja na żywo co tydzień oraz każdy mecz z finałów NBA. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny>

„Właściwie, aby być w Nowym Jorku, muszę się zaszczepić, aby znaleźć się w zespole” – powiedział Irving w czwartek (AEDT) podczas 20-minutowej sesji na Instagramie na żywo, która przyciągnęła ponad 100 000 widzów.

“Zdecydowałem się nie szczepić. To był mój wybór. Proszę was wszystkich o uszanowanie tego wyboru.

„Wciąż twardo stąpam po ziemi w tym, w co wierzę.

„Nie chodzi o bycie przeciw ekstremizmowi czy bycie po jednej lub drugiej stronie, ale o bycie szczerym w kwestii tego, co jest dla mnie dobre.

„Wciąż nie jestem pewien wielu rzeczy. I to jest w porządku. Jeśli mam stać się diaboliczny, mając więcej pytań i poświęcając swój czas na podjęcie decyzji w moim życiu, to jest dokładnie to”.

Stany szczepień w Nowym Jorku Irving ma zakaz grania w gry domowe W Barclays Center z powodu jego bezbronnego statusu.

Zespół zrobił w tym tygodniu dodatkowy krok, z dyrektorem generalnym Seanem Marksem Ogłoszenie, że Irving nie będzie grał ani trenował z drużyną, w domu lub w podróży, „dopóki nie zakwalifikuje się jako pełnoprawny uczestnik” — co oznacza, że ​​zostanie zaszczepiony lub zmienią się lokalne mandaty.

READ  Prezydent RP na Cyprze z oficjalną wizytą

„Co byś zrobił, gdybyś czuł się nieswojo wchodząc w sezon, w którym obiecałeś, że dostaniesz zwolnienia lub nie będziesz musiał się szczepić?” Irving powiedział na Instagramie.

“To nie był problem przed rozpoczęciem sezonu. Nie było to coś, czego się spodziewałem, gdy się na to przygotowywałem. “

Nie jest jasne, czy Irving złożył wniosek o zwolnienie.

Napastnik Golden State Warriors, Andrew Wiggins, niedawno odmówiono zwolnienia religijnego przed zaszczepieniem, aby móc grać w pełnym harmonogramie.

Od środy liczba zgonów z powodu COVID-19 osiągnęła ponad 700 000 w Stanach Zjednoczonych. Wykazano, że szczepionki w dużym stopniu zapobiegają śmiertelności i hospitalizacji.

– Właśnie wyszliśmy z jednej z najbardziej szalonych epidemii wszechczasów, a ty każesz mi myśleć racjonalnie? – powiedział Irving.

„Ile osób naprawdę myśli racjonalnie?”

Oczekuje się, że Irving straci w tym sezonie około 21 milionów dolarów, jeśli nie zagra w żadnych domowych meczach z powodu problemu ze szczepionkami.

– Nie chodzi o pieniądze, kochanie – powiedział.

„Chodzi o wybranie tego, co jest dla ciebie najlepsze. Czy myślisz, że naprawdę chcę stracić pieniądze? Czy naprawdę myślisz, że naprawdę chcę zrezygnować z marzenia o dążeniu do mistrzostwa? Czy myślisz, że naprawdę chcę po prostu zrezygnować z mojej pracy? myślisz, że naprawdę chcę siedzieć w domu i nie dążyć do rzeczy z moimi kolegami z drużyny, z którymi mogłem się rozwijać, z którymi mogłem się uczyć?… Czy myślisz, że chcę porzucić moje utrzymanie z powodu mandatu? Nie mam mieszkania? Ponieważ nie jestem zaszczepiony? Daj spokój. Nie będę używany jako osoba w tym programie.

„Nie chodzi o sieci. Nie chodzi o organizację. Nie chodzi o NBA. To nie jest polityka.

“To nie jest coś, co dokładnie określam. Chodzi po prostu o wolność tego, co chcę robić.”

Przed środą Irving nie wypowiadał się publicznie od dnia medialnego Nets pod koniec zeszłego miesiąca.

READ  Hiszpania i Chorwacja błyszczą przed meczem pucharowym Euro 2020 | Sporty

Wielokrotnie prosił o prywatność, gdy pytano go o stan szczepień i możliwość gry.

Ale Irving, który przyznał, że wcześniej powiedział „niektóre z najgłupszych rzeczy w moim życiu”, odezwał się ponownie, twierdząc, że „pomaga swoim bliźnim zrozumieć, że mają wybór”.

Powiedział, że stał z ludźmi, którzy stracili pracę, aby zaszczepić mandaty, jednocześnie upierając się, że „staje po mojej stronie w tym wszystkim”.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w Poczta w Nowym Jorku Został ponownie opublikowany za zgodą.