Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zaktualizowany kompaktowy SUV jest łatwy do polecenia

Projekt jest główną kartą debetową dla klientów Audi Q2. Tak mówi marka, która bardziej niż inni handluje wyglądem i stylem swoich samochodów. Q2 został po raz pierwszy wprowadzony w 2017 roku jako punkt wyjścia do oferty luksusowych SUV-ów Audi, który wyróżniał się wśród klientów poszukujących kompaktowej maszyny z ciekawymi detalami.

Wyprzedził konkurencyjne maszyny, takie jak BMW X2 i Lexus UX, dając wymagającym nabywcom kompaktową opcję, która zaciera granice między hatchbackami i SUV-ami.

Subtelne zmiany w tegorocznym modelu obejmują nowe światła i zderzaki, a także nowe felgi i lekko zaktualizowane wnętrze.

Otrzymujesz również nowy, czterocylindrowy silnik o pojemności 1,5 litra z turbodoładowaniem w najtańszej wersji.

Kompaktowa jednostka jest wprowadzana za granicę w Volkswagenie Golfie, ale nie w kraju, i wykorzystuje technologię dezaktywacji cylindrów, aby połączyć moc 110 kW / 250 Nm z wydajnością 5,2 l / 100 km. Siedmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem w standardzie napędza przednie koła.

Zaczynając od 42 900 USD plus koszty drogowe (około 49 000 USD samochodem) w podstawowym modelu Q2 35 TFSI, kompaktowy SUV kosztuje więcej niż hatchback A1 lub A3, ale o około 4000 USD mniej niż crossover Q3. Nieco większy.

Standardowe wyposażenie obejmuje 18-calowe felgi aluminiowe, reflektory LED, skórzane siedzenia, oświetlenie Ambiente i dwustrefową klimatyzację.

Bezpieczeństwo obliczane jest na podstawie sześciu poduszek powietrznych, automatycznego hamowania awaryjnego z wykrywaniem pieszych, monitorowania martwego pola i kamery cofania.

Elegancka kabina zawiera zdalnie sterowany wyświetlacz informacyjno-rozrywkowy z odbiciem smartfona, bezprzewodowym ładowaniem telefonu, systemem nawigacji satelitarnej i cyfrową łącznością radiową. Jednak klienci szukający imponującej deski rozdzielczej „wirtualnego kokpitu” Audi muszą wydać dodatkowe 3050 USD na pakiet premium, który obejmuje również adaptacyjny tempomat i aktywny asystent pasa ruchu – funkcje zawarte w tańszych alternatywach za darmo.

Alternatywnie, pakiet modeli za 3490 USD obejmuje 19-calowe felgi aluminiowe, reflektory LED i cyfrową deskę rozdzielczą.

READ  Alvey Reels Australia zostanie zamknięte po 102 latach z powodu kosztów łańcucha dostaw

Audi oczekuje, że większość klientów doda pakiet do swojego pojazdu.

Inną opcją jest spojrzenie na Q2 40 TFSI quattro ze średniej półki, którego cena początkowa wynosi 49 900 USD plus koszty drogowe (około 56 000 USD samochodem).

Napędzany wszechobecnym 2-litrowym silnikiem z turbodoładowaniem Grupy Volkswagen i wyposażeniem 140 kW / 320 Nm, 40 TFSI zapewnia większą moc, wraz z układem napędowym na wszystkie koła, zestawem nadwozia S-Line, zmiennymi trybami jazdy i sportowymi fotelami oraz przełącznikami. . Kierownica.

Nowy model halo w pierwszym Audi SQ2 ma moc 221 kW i 400 Nm, aby przyspieszyć od 0 do 100 km / hw 4,9 sekundy – znacznie mniej niż 8,6 sekundy standardowego samochodu.

Począwszy od 64.400 $ off-road (około 72.500 $ za jazdę), Audi SQ2 dostarcza moc VW Golf R w bardziej interesującym pakiecie, jednym zapakowanym w zestaw, taki jak reflektory LED array i sportowe zawieszenie oraz 14 Bang & Olufsen głośniki stereo.

Zapewnia bardziej sportowe wrażenia z jazdy niż model podstawowy, chociaż nie ma wiele złego w sposobie prowadzenia podstawowego Q2.

Lekki na nogach, z chętnym silnikiem i dobrze wyważonym zawieszeniem, Q2 35 TFSI pozostaje idealnym punktem wyjścia dla posiadania Audi SUV-a.

Orzeczenie 3.5 / 5

Wytworny wygląd, znakomita technologia i wyrafinowana etyka jazdy sprawiają, że łatwo polecić Audi Q2 osobom rozważającym zakup swojego pierwszego luksusowego samochodu.

2021 Audi Q2 35 TSI VITALS

Cena £: Około 49 000 dolarów samochodem

silnik: 4-cylindrowy turbosprężarka o pojemności 1,5 litra, 110 kW / 250 Nm

Usługa gwarancyjna: 3 lata / nieograniczony km, 1590 USD za 3 lata

bezpieczeństwo: 5 gwiazdek, 6 poduszek powietrznych, automatyczne hamowanie awaryjne, monitorowanie martwego pola

Pragnienie: 5,2 litra na 100 km

Wysyłka : 405 litrów

dodatkowy: Zestaw naprawczy