Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zapowiedź: Włochy U17 vs Polska U17 – Prognozy, wiadomości o drużynach, składy

Sports Mole recenzuje wtorkowy mecz Mistrzostw Europy do lat 17 pomiędzy drużynami Włoch do lat 17 a reprezentacją Polski do lat 17, włączając prognozy, wiadomości o drużynach i możliwe składy.

Wtorek, Włochy U17 Rozpoczynają kampanię w Mistrzostwach Europy do lat 17 od Polska U17 w AEK Arena na Cyprze.

O pierwsze i drugie miejsce w grupie, w której skład wchodzą Słowacja i Szwecja, rywalizują Włochy i Polska.


Podgląd meczu

Po trzykrotnym zajęciu drugiego miejsca w tabeli Włochy udają się na Cypr z aspiracjami zdobycia po raz pierwszy mistrzostwa Europy do lat 17.

Z pewnością mają nadzieję, że wypadną lepiej niż podczas zeszłorocznego turnieju na Węgrzech.

Przy tej okazji Włochy po raz pierwszy od 2017 roku odpadły z fazy grupowej, zdobywając cztery punkty w trzech meczach i zajmując trzecie miejsce w swojej grupie.

Włochy biorą udział w turnieju po raz ósmy z rzędu po przejściu dwóch etapów kwalifikacyjnych.

W trzech meczach zdobyli cztery punkty i w pierwszym etapie zajęli drugie miejsce w grupie 11, a następnie z dwoma zwycięstwami i jednym remisem awansowali na szczyt swojej grupy w rundzie elitarnej.

Polska może poszczycić się imponującym rekordem w Mistrzostwach Europy do lat 17, mimo że w poprzednich meczach wystąpiła zaledwie w trzech spotkaniach.

Po półfinale w 2012 roku Polska była świadkiem rozczarowującego wyjścia z fazy grupowej, kiedy wróciła w 2022 roku.

Jednakże w zeszłorocznym turnieju zanotowali kolejny dobry występ, docierając do półfinału, zanim ich podróż zakończyli ostateczni zwycięzcy – Niemcy.

Są teraz o krok od trzeciego występu z rzędu, po pięciu zwycięstwach i porażce tylko w jednym z sześciu meczów kwalifikacyjnych.

Polska przystąpi do turnieju w rozsądnej formie po wygraniu czterech z ostatnich sześciu meczów, w tym zwycięstwie 2:1 w ostatnim meczu kwalifikacyjnym z Czechami.

Skład Włoch U17 (wszystkie rozgrywki):

Skład Polski U17 (wszystkie rozgrywki):


Wiadomości zespołowe

Aleksandra Longoniego Oczekuje się, że otrzyma nominację przed wtorkowym meczem, a bramkarz AC Milan będzie prawdopodobnie chroniony przez parę środkowych obrońców. Christiana Garofalo I Andrzej Natal.

READ  Zwolnienie z kwarantanny drużyn zagranicznych uczestniczących w hokejowych mistrzostwach świata juniorów - Wiadomości sportowe, Firstpost

Francesco Camarda Reprezentuje jedno z głównych zagrożeń dla Włoch po zakończeniu kampanii kwalifikacyjnej jako najlepszy strzelec swojego kraju z czterema bramkami.

A co do Polski Rafał Lasuki Oczekuje się, że w linii obrony będzie polegał na trzech zawodnikach, co może skutkować… Bartosza Krieglera, Kasper Potulski I Dawid Szwick Wszystkim przedstawiono miejsca startowe.

Legia Warszawa po zdobyciu sześciu bramek w eliminacjach Jakub Adkonis Będzie starał się przyczynić do wzmocnienia polskiej ofensywy podczas turnieju.

Wyjściowy skład reprezentacji Włoch do lat 17:
Longoni. Benjamin, Garofalo, Natalie, Kama; Coletta, Mantini, Di Nunzio, Ciardi; Liberał, Camarda

Przewidywany skład reprezentacji Polski U-17:
Proszniewskiego. Crigler, Potulski, Szwek; Bubelik, Sarabata, Dziwatowski, Adkonis, Mazurek; Pitoszewski, Ezunwan


Teksty SM zielone tło

Mówimy: Włochy U17 2-1 Polska U17

Włosi strzelili co najmniej dwa gole w każdym z czterech ostatnich meczów i wierzymy, że dzięki zwycięstwu pokażą swoją siłę, aby awansować w turnieju.

Aby przeanalizować dane dotyczące najbardziej prawdopodobnych wyników, wyników i nie tylko dla tego meczu, kliknij tutaj.
ID:544085:1false2false3false:QQ:: z pulpitu db:LenBod:collect6010:

Podgląd e-mailem

Kliknij tutaj, aby uzyskać Kret sportowyCodzienny e-mail z zapowiedziami i prognozami dla każdej ważnej gry!