Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zastanawiaj się nad „przerażającym” posunięciem w Anzac Day na Guernsey

Scott Pendlebury i Dyson Heppel pozują do zdjęcia na taśmach Anzac Day. (Zdjęcie: Dylan Burns / AFL Images via Getty Images)

Wielka gwiazda NFL, Nick Rewoldt, rozerwał liderów ligi w „przerażającej” rozgrywce na Guernsey. Tradycyjny mecz Essendon Anzac przeciwko Collingwood.

Collingwood i Essendon zmierzą się w MCG w Anzac Day przed największym tłumem na świecie od czasu pandemii COVID.

’Dobrze widzieć’: Świat AFL eksploduje na nowym zdjęciu Bena Cousinsa

’przytulny’: Brutalne konsekwencje po „okropnym” dramacie Carlton

Istnieją jednak obawy, że fani będą zdezorientowani przez obie strony po tym, jak Sroki i bombowce zaprezentowały w poniedziałek w Anzac Guernse.

Essendon’s Guernsey ma czerwone maki na czarnym tle, podczas gdy Collingwood’s przeważnie czarne z białymi paskami mają patyczki rozmarynu.

Ale nowoczesny Fox Footie W poniedziałek wieczorem Reuoldt określił podobieństwa między dwoma filmami jako „przerażające”.

„Zgłoś to w poniedziałek, abyśmy mogli to naprawić – mamy czas, aby to naprawić” – powiedział.

„To straszna konfrontacja i trudno będzie rozróżnić zespoły.

„Jest poniedziałek – znajdź sposób, bo nie możemy zmusić ich do zgiełku (sic!)”.

Ostatni post, pokazany na zdjęciu, jest odtwarzany w meczu AFL w Anzac Day.

Ostatni post jest rozgrywany w meczu AFL w Anzac Day. (Zdjęcie: Morne de Klerk / Getty Images)

Jednak wielki Gary Lyon z Melbourne Demons wątpił, że konfrontacja zostanie naprawiona.

„Nie mają czasu, żeby to naprawić” – powiedział – „Nie zamierzają robić nowych zbiorników”.

– Kocham go, ale nie będą.

Collingwood podobno będzie nosił krótkie białe szorty, aby przerwać pojedynek, a Essendon pozostanie tradycyjnym czarnym.

Collingwood Cop jest wielkim fanem korzystania z telefonu w grze

w tym samym czasie, Collingwood został ukarany grzywną w wysokości 20 000 dolarów Po tym, jak Sroki Jordan De Goey i Jeremy Howe zostali przyłapani na łamaniu zasad AFL przy użyciu telefonów podczas gry.

READ  NRL 2024, runda 8, najważniejsze momenty meczów, eliminacje, głosy Dally M, tabela wyników Dally M

Klub otrzymał „proszę wyjaśnić” po tym, jak De Goey podniósł dwa telefony i przedstawił jeden Howe’owi, gdy para była w szatniach podczas ich piątkowej nocy na Zachodnim Wybrzeżu.

Zasady AFL zabraniają graczom korzystania z telefonów podczas meczów ze względu na obawy związane z uczciwością, przy czym dostęp ma tylko 10 osób na klub.

Pomimo winy zawodników, klub miał zapłacić rachunek zamiast De Jouy i Howe’a.

Po tym, jak dochodzenie wykazało, że De Goey i Howe skontaktowali się z członkami rodziny w sprawie ich obrażeń, AFL mocno zaatakował Sroki.

„Zasady, które od dawna obowiązują w celu ochrony integralności naszego kodu, jasno mówią, że telefon komórkowy nie powinien być używany podczas meczu. To zasada o tym, które kluby i zawodnicy są edukowani i przypominani o nich każdego roku ”- powiedział radca prawny AFL Andrew Dillon.

„Każdy klub ma licencjonowanych użytkowników urządzeń na każdy dzień meczu, którzy są obecni częściowo z tego samego powodu, dla którego gracze używali swoich telefonów – aby w razie potrzeby dzwonić do członków rodziny.

„Zawodnicy to wiedzą, kluby to wiedzą i musimy przestrzegać tej bardzo prostej, ale ważnej zasady, aby nadal chronić integralność gry”.

„NFL pragnie również wyrazić uznanie dla współpracy Collingwooda i przypomnieć wszystkim klubom o ich odpowiedzialności”.

Trener Collingwood, Nathan Buckley, stwierdził, że De Joy nie łamał celowo zasad, ale po prostu „nie myślał dobrze”.

Dynamiczny atakujący spóźni się co najmniej 12 dni na dostosowanie się do protokołów wstrząsu AFL i rozegranie pojedynku Anzac Day z Essendon.

„Facet, o którym mówimy, który złapał telefony, został właśnie usunięty z gry z powodu wstrząsu mózgu” – powiedział Buckley AFL 360 w Fox Footy.

„W chwili obecnej po COVID (redukcja etatów) brakuje nam personelu, więc większość (naszych pracowników) jest zatrudniona.

READ  Benjamin Butterworth: Djoković to jeden z najniebezpieczniejszych ludzi świata

„Mieliśmy dwóch kontuzjowanych graczy, a facet, który złapał za telefony, nie był wystarczająco dobry, aby kontynuować grę w piłkę nożną, ponieważ został uderzony w głowę”.

Obejrzyj „Mind Games”, nową serię Yahoo Sport Australia, która bada brutalny umysłowy trud elitarnych sportowców w pogoni za wielkością:

Dzięki AAP

Kliknij tutaj Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z Australii i całego świata.