Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zespół Sea Eagles wypuścił okrągłą koszulkę ANZAC

Zespół Manly Warringah Sea Eagles wypuścił dziś na rynek specjalną pamiątkową okrągłą koszulkę ANZAC, która składa hołd mężczyznom i kobietom, którzy służyli w Królewskiej Marynarce Wojennej Australii.

Sea Eagles będą nosić tę koszulkę podczas meczu ANZAC Tour przeciwko Parramatta Eels, który odbędzie się w piątek 26 kwietnia na 4 Pines Park.

Przed meczem Royal Australian Navy i Royal Navy zmierzą się łeb w łeb w podniesieniu kurtyny ligi rugby.

Okrągła koszula Sea Eagles 2024 ANZAC jest już dostępna.

Noszona z białymi spodenkami i skarpetkami, aby uzyskać ogólny marynarski charakter, krój koszuli odzwierciedla wartości Australijskich Sił Obronnych; Służba, odwaga, szacunek, uczciwość i doskonałość.

Tradycyjny projekt charakteryzuje się:

  • Złote jodełki z przodu koszuli symbolizują dobre zachowanie w marynarce wojennej.
  • Służba, odwaga, szacunek, uczciwość i doskonałość. Australijskie Siły Obronne ujednoliciły zestaw wartości umieszczonych na rękawach koszulki.
  • Kotwica Królewskiej Marynarki Wojennej Australii na karku, przedstawiająca żołnierzy i kobiety w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
  • Numer RAN 1901 z tyłu kołnierza, wskazujący rok powstania Królewskiej Marynarki Wojennej Australii.

Dowódca Marynarki Wojennej, wiceadmirał Mark Hammond AO, RAN, powiedział;

„W Dzień Anzac Australijczycy zastanawiają się nad wkładem wniesionym przez wszystkich marynarzy, żołnierzy i lotników, którzy wybrali życie w służbie dla swojego kraju, oraz nad rodzinami, które umożliwiły im tę służbę.

Dziękujemy także osobom w mundurach, które obecnie przebywają na morzu lub biorą udział w operacjach, z dala od domów i bliskich.


Duch Anzac żyje jako inspiracja dla wszystkich powołanych do służby; Obyśmy dobrze uczcili ich pamięć.Wiceadmirał Mark Hammond AO, RAN
Szef marynarki wojennej

„Zapomnij”

Okrągła koszula Sea Eagles 2024 ANZAC jest już dostępna.