Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nat i Cervo złożyli łzawy hołd Nathanowi Templetonowi z Channel 7, który zmarł w Wiktorii

Nat i Cervo złożyli łzawy hołd Nathanowi Templetonowi z Channel 7, który zmarł w Wiktorii

Gospodarze Sunrise Matt Shirvington i Nat Barr złożyli łzawy hołd „ukochanemu członkowi zespołu” Nathanowi Templetonowi, który zmarł w Wiktorii.

W poniedziałkowy wieczór 44-latek spacerował z psem w pobliżu rzeki Barwon, kiedy doznał epizodu medycznego.

„To było kilka trudnych dni dla rodziny Sunrise… po stracie jednego z ukochanych członków zespołu, Nathana Templetona, czyli „Timbo”, jak go wszyscy nazywaliśmy” – Nat powiedział przez łzy.

Streamuj Sunrise za darmo na 7plus

Matt Shirvington i Nat Barr z Sunrise złożyli łzawy hołd Nathanowi Templetonowi. kredyt: wschód słońca

„Będzie go brakowało wszystkim tutaj, w Channel 7, i wam wszystkim, naszej wspaniałej rodzinie Sunrise, oglądającej film w domu.

„Dziś rano mówimy: dziękujemy Tembo za rozjaśnienie naszego życia. Jesteśmy szczęśliwi, że Cię znamy i pracujemy z Tobą. „

Templeton pozostawił „dwóch pięknych synów i rodzinę” – powiedział Scervo.

Templeton dołączył do 7NEWS Melbourne w 2012 roku jako reporter sportowy, a w 2016 roku został korespondentem Sunrise w Melbourne.

Jako prezenter sportowy regularnie pojawiał się w programie Weekend Sunrise.

Templeton pojawił się przy basenie podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 r. i Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 r.

Nathana Templetona. kredyt: 7NOWOŚCI

„Tragiczna wiadomość o śmierci Nathana pozostawiła nas wszystkich w Seven głęboko zasmucona” – powiedział w środę dyrektor zarządzający Seven Melbourne, Louis Martin, w e-mailu do pracowników.

„Nathan był szanowanym dziennikarzem, a jego pasja do opowiadania historii była widoczna przez wszystkie lata, które spędził na relacjonowaniu Sunrise, 7NEWS i licznych igrzysk olimpijskich.

„Mieszkał w siedzibie Seven w Melbourne, ale był dobrze znany i lubiany w całej sieci, a także dzięki pracy w Sunrise i podczas najważniejszych wydarzeń sportowych w całej Australii.

„Składamy najszczersze kondolencje jego rodzinie i bliskim, zwłaszcza dwóm synom, w tym trudnym czasie”.

Były kolega i burmistrz Perth, Basil Zempilas, złożył w środę hołd Templetonowi, mówiąc, że zapamięta go jako „szczęśliwego, niezwykle niezawodnego, niezwykle pracowitego i bardzo dobrze mieć go w zespole”.

READ  Wiadomości kolarskie, wyniki, Guy Hindley wygrywa etap 5,

„Najważniejszy był zespół” – zawsze powtarzał.

„Ten uśmiech sprawił, że wszyscy się uśmiechnęli: jego koledzy z drużyny, przyjaciele, sportowcy i kibice.

„Będziemy za tobą tęsknić, mały kolego. Składam najszczersze kondolencje Kate i chłopakom – twój tata był bohaterem, nigdy go nie zapomnimy”.

Były premier Wiktorii Jeff Kennett również zamieścił na Twitterze hołd dla Templetona, w którym wyraził smutek, gdy przeczytał o jego śmierci.

„Moje serce kieruję się do jego rodziny, zwłaszcza do jego małych dzieci. Spoczywaj w pokoju.