Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zespół Tayli Harris omawia roszczenia o płatność w wysokości 150 000 dolarów, spór finansowy i opuszcza Carlton

Menedżer Tayla Harris broniła swojego współpracownika, zaprzeczyła plotkom o rzekomej prośbie o wypłatę i zasugerowała, że ​​gwiazda AFLW może zająć trochę czasu po rozstaniu z Carltonem.

Wcześniej w tym miesiącu doniesiono, że Harris – który stał się czołową postacią w kobiecej piłce nożnej za przeciwstawienie się internetowym trollom, które celowały w jej wspaniałe zdjęcie w pełnym locie – szukał od Blues 150 000 dolarów na sezon.

To duże ulepszenie w stosunku do tego, co reprezentuje Herald Sun Podstawowa pensja wynosi 25 000 $, a całkowity pakiet 80 000 $ za inną pracę wykonaną w klubie.

Obejrzyj sezon Toyota AFL Premierhip 2021. Każdy mecz z każdej rundy jest transmitowany na żywo w Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

W zeszłym tygodniu rozmowy z Carltonem się załamały i Harris będzie szukał nowego klubu na następny sezon – jeśli w ogóle zawiąże buty.

Trener Carleton, Daniel Harford, powiedział radiu RSN w zeszłym tygodniu, że różnica między tym, o co prosił Harris, a tym, na co klub mógł sobie pozwolić, była zbyt duża.

„Negocjacje były trochę trudne dla nas i dla Tai, ponieważ musisz to wszystko połączyć i upewnić się, że otrzymasz nagrodę dla wszystkich graczy, którzy na to zasługują podczas podróży, a Tay na pewno ma jakieś nagrody za swoje wysiłki. jej dotychczasowa kampania – powiedział Harford.

„Ale jak wyszło na jaw w zeszłym tygodniu, myślę, że luka była zbyt duża. W tej chwili nie mogliśmy znaleźć wspólnej płaszczyzny dla kontraktu Tai. Dlatego w interesie obu stron jest zobaczenie tylko tego, co można z tego wyciągnąć z.”

To zdjęcie Michaela Wilsona sprawiło, że Harris stało się powszechnie znane.Źródło: Facebook

Alex Soundry, menadżer Harrisa, powiedział, że kłótnia finansowa była przesadzona i zaniepokojona komentarzami Harforda na temat sytuacji.

„Był naprawdę zdmuchnięty z wody pod względem kontekstu” – powiedział Saundery dla KIIS FM Jase i PJ W poniedziałek rano.

Pod względem liczb podawanych w mediach zostało to wyolbrzymione. Liczby nie są nawet bliskie miejsca, w którym się znajdują.

Trener Carleton (Harford) przemawiał w radio w piątek rano i powiedział, że różnica jest zbyt duża. Myślę, że to był naprawdę zły dobór słów od Daniela Harforda.

Walczyła o poziom w zeszłym sezonie.Źródło: News Corp Australia

Soundry powiedział, że Harris nie będzie teraz wskakiwał do następnego serialu Zerwała więzi z Carltonem„Nie jest to naciągane”, jeśli chodzi o możliwość zrobienia sobie roku wolnego – powiedział.

Potwierdził, że Harris nie chciwie gonił za pieniędzmi, kwestionując hipokryzję, jak jednocześnie krytykować najsłynniejszą twarz AFLW Christian Petraka podpisał mega umowę o wartości 6 milionów dolarów Z męskim zespołem Melbourne.

„W ciągu najbliższych 2-3 lat nastąpi ekspansja (AFLW). Jesteśmy naprawdę podekscytowani tym, co to przyniesie, ale upewnimy się, że okazja jest odpowiednia dla Taela” – powiedział Soundre.

„Zabierz pieniądze ze stołu. Nie jest głodna pieniędzy i naprawdę chcę to wyjaśnić”.

Posłuchaj najnowszej wersji programu FOX FOOTY PODCAST TUTAJLub Kliknij, aby zasubskrybować iTunes lub Spotify

„Tego samego dnia, w którym podano liczby, był kontrakt na 6 milionów dolarów dla mężczyzny – ale kto zdobędzie cel? Ona cały czas jest sportowcem”.

Harris dzieli swój czas między piłkę nożną i boks, a według Eddiego McGuire’a nie mogła się doczekać walki o tytuł mistrza świata jeszcze w tym roku. Jednak poświęca trochę czasu swojemu napiętemu harmonogramowi treningów, gdy rozważa następny krok.

Część krytyki metody Harrisa polegała na tym, że nie wyglądała ładnie w ostatnim sezonie AFLW, a ludzie zastanawiali się, dlaczego poprosiła o tak ogromną podwyżkę płac, kiedy walczyła w terenie.

Harris nie jest już niebieski.Źródło: Getty Images

Soundry powiedziała, że ​​Harris była w pełni świadoma, że ​​była mniej niż jej najlepsza i równie przyznała się Carltonowi w swoim wywiadzie końcowym, ale kilka złych meczów nie powinno określać ich wartości, gdy ogólnie była bardzo pozytywnie nastawiona do kobiecej piłki nożnej.

„Umieściłem (AFLW) na mapie. Eddie (McGuire) powiedział w nagraniu, że największe transakcje biznesowe, jakie udało im się zawrzeć w Collingwood w jego czasach jako prezesa, wynikały z różnorodności, z powodu drużyn żeńskich” – powiedział Soundry.

„Jak budujesz swoją karierę na średnio siedmiu meczach lub siedmiu przeciętnych występach… To nas rozczarowało. To mój dobór słów – rozczarowany.

„ Foot to firma i wszyscy wiemy, że jako firma zarządzająca musimy być naprawdę elastyczni i prężni.

„Kiedy zaprowadzisz Tilę z powrotem do kąta, tak jak jest w tej chwili, nie mogę się doczekać, kiedy wyjdzie”.

READ  Wyciekła obrona piłki nożnej, indywidualne błędy skłaniają Polskę do mobilizacji