Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zgubione tłumy, gdy łowcy okazji wchodzą do sieci

Dawno minęły czasy kolejek przed sklepami na długo przed ich otwarciem, powiedział prezes ARA Paul Zahra. „W przeszłości chodziło o to, aby być pierwszym w sklepie, ale dzięki zakupom online tak łatwo nie przegapić” – powiedział. „Wyprzedaż w Boxing Day jest łatwiejsza… To dobra zmiana, ponieważ jest to wygodniejszy i bezpieczniejszy sposób robienia zakupów”.

Jeśli rok 2021 jest rokiem osuszacza, powiedział Zahra, to rok 2022 jest rokiem frytownicy.

„Nie można lekceważyć australijskiego romansu z małymi urządzeniami”, powiedział, dodając, że „ruch pieszy w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia pokazuje odrodzenie sklepu stacjonarnego”.

Prezes Harvey Norman, Jerry Harvey, stawia na regionalną strategię detalistów, aby przeciwdziałać spodziewanemu spadkowi sprzedaży w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia.

Około 65 procent naszych sklepów znajduje się na obszarach regionalnych. Harvey powiedział, że przy silnych zapasach górniczych i rolniczych silniejszych niż kiedykolwiek, przebywanie na obszarach wiejskich powinno być ogromną zaletą, gdy nadejdzie kryzys.

Powiedział, że spowolnienie w handlu detalicznym jest gwarantowane i nie chodzi o to, „czy uderzenie będzie, ale jak duże to uderzenie będzie”. „Wiemy, że ten rok nie będzie taki jak wysoka sprzedaż, którą widzieliśmy wcześniej, aw przyszłym roku będzie tylko gorzej”.

Sprzedaż w Sydney Boxing Day była znacznie cichsza w Pitt St Mall niż w przeszłości.kredyt:Nigela Gladstone’a

Nation Retail Association spodziewa się, że sprzedaż w Boxing Day w całej Australii osiągnie 3 miliardy dolarów.

Tymczasowa dyrektor naczelna Lindsey Carroll powiedziała, że ​​pomimo rosnącej popularności Czarnego Piątku i Cyber ​​​​poniedziałku, Boxing Day pozostaje najważniejszy dla australijskich kupujących.

Ładowanie

Podróżni szukający tańszych biletów lotniczych mogą również mieć szczęście dzięki tanim liniom lotniczym Jetstar, które obiecują sprzedaż ponad 80 000 biletów krajowych i międzynarodowych w ciągu najbliższych 48 godzin.

READ  Burmistrz Hamtramck 3 sierpnia Podstawowy podręcznik kandydata

Qantas obiecał też zniżki w ramach pięciodniowej sprzedaży krajowych biletów lotniczych.

z AAP