Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zgubione tłumy, gdy łowcy okazji wchodzą do sieci

Zgubione tłumy, gdy łowcy okazji wchodzą do sieci

Dawno minęły czasy kolejek przed sklepami na długo przed ich otwarciem, powiedział prezes ARA Paul Zahra. „W przeszłości chodziło o to, aby być pierwszym w sklepie, ale dzięki zakupom online tak łatwo nie przegapić” – powiedział. „Wyprzedaż w Boxing Day jest łatwiejsza… To dobra zmiana, ponieważ jest to wygodniejszy i bezpieczniejszy sposób robienia zakupów”.

Jeśli rok 2021 jest rokiem osuszacza, powiedział Zahra, to rok 2022 jest rokiem frytownicy.

„Nie można lekceważyć australijskiego romansu z małymi urządzeniami”, powiedział, dodając, że „ruch pieszy w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia pokazuje odrodzenie sklepu stacjonarnego”.

Prezes Harvey Norman, Jerry Harvey, stawia na regionalną strategię detalistów, aby przeciwdziałać spodziewanemu spadkowi sprzedaży w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia.

Około 65 procent naszych sklepów znajduje się na obszarach regionalnych. Harvey powiedział, że przy silnych zapasach górniczych i rolniczych silniejszych niż kiedykolwiek, przebywanie na obszarach wiejskich powinno być ogromną zaletą, gdy nadejdzie kryzys.

Powiedział, że spowolnienie w handlu detalicznym jest gwarantowane i nie chodzi o to, „czy uderzenie będzie, ale jak duże to uderzenie będzie”. „Wiemy, że ten rok nie będzie taki jak wysoka sprzedaż, którą widzieliśmy wcześniej, aw przyszłym roku będzie tylko gorzej”.

Sprzedaż w Sydney Boxing Day była znacznie cichsza w Pitt St Mall niż w przeszłości.kredyt:Nigela Gladstone’a

Nation Retail Association spodziewa się, że sprzedaż w Boxing Day w całej Australii osiągnie 3 miliardy dolarów.

Tymczasowa dyrektor naczelna Lindsey Carroll powiedziała, że ​​pomimo rosnącej popularności Czarnego Piątku i Cyber ​​​​poniedziałku, Boxing Day pozostaje najważniejszy dla australijskich kupujących.

Ładowanie

Podróżni szukający tańszych biletów lotniczych mogą również mieć szczęście dzięki tanim liniom lotniczym Jetstar, które obiecują sprzedaż ponad 80 000 biletów krajowych i międzynarodowych w ciągu najbliższych 48 godzin.

READ  Turcja ogranicza wyjazdy migrantów na Białoruś w miarę narastania kryzysu na granicach UE

Qantas obiecał też zniżki w ramach pięciodniowej sprzedaży krajowych biletów lotniczych.

z AAP