Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zmiana zasad, rękawice, ile zarobią, nowości bokserskie

Floyd Mayweather i Logan Paul zgodzili się na zmianę zasad w ostatniej chwili przed poniedziałkowym meczem bokserskim (AEST).

Para pojawi się na ringu na Hard Rock Stadium w Miami, gdzie Mayweather ma zarobić 131 milionów dolarów, a Paul zarobi do 18 milionów dolarów.

Oglądaj Mayweather kontra Paul za chwalenie się prawami na głównym wydarzeniu Foxtela, poniedziałek 7 czerwca o godz. 10.00 AEST. Zamów teraz>

Początkowo mieli walczyć w 12-uncjowych (340-gramowych) rękawiczkach, ale według reportera sportów walki Marka Raimondiego, zamiast tego będą walczyć w 10-uncjowych (283-gramowych) rękawicach – co jest bardziej prawdopodobne, ponieważ nokaut jest bardziej prawdopodobny, ponieważ rękawice byłyby mniejsze. watowany.

Jednak inne dziwne zasady pozostają takie same. Nie będzie sędziów oceniających zawody, dlatego karty wyników nie będą odczytywane na końcu.

Jednakże, nokaut jest dozwolony podczas ośmiorundowego meczu, a zatrzymanie zależy od decyzji sędziego.

Głosowanie fanów miało wyłonić zwycięzcę, chociaż nie będzie to oficjalne.

Brat Logana, Jake, gwiazda KO’d MMA Ben Askrin w kwietniu, powiedział The Sun: „Myślę, że jest fajny, myślę, że przynosi więcej gałek ocznych do boksu. Ludzie zapominają, że boks jest rozrywką”.

„Wszystkie sporty były przeznaczone do rekreacji już od czasów Cesarstwa Rzymskiego, a dla rekreacji odbywały się igrzyska olimpijskie.

„To zabawne i myślę, że Floyd po raz kolejny poważnie nie doceni mojego brata, a jest przewaga w wielkości, mój brat jest szybki i ma siłę nokautu.

„Nie mówię, że pokona Floyda, nie mówię, że przegra z Floydem.

„Ale myślę, że będziemy mieć dobrą walkę.”

Ta historia pojawiła się po raz pierwszy słońce Reprodukowano go za zgodą

READ  Danie Signature: Hungry Rooster Kitchen's Hungry Rooster Combo | Nanaimo