Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Żona Kanye Westa, Bianca Sensori, wychodzi na randkę w samym staniku i rajstopach

Żona Kanye Westa, Bianca Sensori, wychodzi na randkę w samym staniku i rajstopach

Kanye Westa i Biancę Sensori

Kanye Westżona, Bianka Sensorii wygląda na to, że wrócił do tworzenia Bardziej żywe opcje mody.

Po kilku obserwacjach 29-letniego australijskiego modelu Radykalnie inny wibrator Wydawała się bardziej powściągliwa Niedawno sfotografowane Przez fotografów ubranych jedynie w czarny stanik, parę przezroczystych pończoch w kolorze skóry, beżowe buty na koturnie i czarną kopertówkę, którą trzymała przed miednicą.

według TMZktóra jako pierwsza uzyskała zdjęcia, Sensori i raper udali się na początku tego tygodnia do francuskiej restauracji Gigi's w Los Angeles na kolację.

Zobacz zdjęcia najnowszych stylizacji Cenori tutaj.

Te najnowsze zdjęcia pojawiły się zaledwie kilka dni po tym, jak architektka Yeezy została przyłapana na kolejnej randce z mężem, po której nastąpiło wyjście z Westem i czwórką dzieci, które dzieli z nim Jego była żona, Kim Kardashian.

Po raz pierwszy słynną parę zauważono, gdy odwiedzała lokalną restaurację The Cheesecake Factory, która stała się podstawową restauracją duetu. Sensori został sfotografowany w ubraniu Półprzezroczysty biały garnitur I małe spodnie.

Ponownie sfotografowano ich w Niedzielę Wielkanocną, gdy jedli kolację w pełnej gwiazd restauracji Nobu w Malibu w Kalifornii, a następnie udali się z dziećmi do pobliskiego kina.

Jeśli chodzi o zabawę rodzinną, Sensory odchodzi od tego Jej zwykły, głośny styl I kryj dzieci. Przemierzała wybrzeże Kalifornii Nosi obcisły srebrny garniturDo tego dobrała białe buty z odkrytymi palcami. Jeśli chodzi o wygląd, Sensori ograniczyła makijaż i dodatki do minimum, stylizując swoje ciemne włosy w elegancką fryzurę.

Następny: Fani byli „zszokowani”, gdy w sieci pojawiło się więcej materiałów przedstawiających wykład żony Kanye Westa, Bianki Sensori.

READ  Recenzja: BLACKPINK tworzy zróżnicowany i uzależniający album przy użyciu BORN PINK