Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zwiastun Silent Hill: Ascension zapowiada serię horrorów od Konami

Zwiastun Silent Hill: Ascension zapowiada serię horrorów od Konami

Konami i deweloper Genvid zaprezentowali we wtorek nową zapowiedź nadchodzącej interaktywnej serii streamingowej opartej na serii Silent Hill, drażniąc przerażającą opowieść o pokoleniowej traumie i obiecując, że widzowie będą mieli „bezpośredni i trwały wpływ na historię i postacie”. Silent Hill: Wejście.

Silent Hill: Wejście Będzie łączyć rozgałęzione historie i wybory kierowane przez graczy w ambitną mieszankę narracji w stylu Telltale Games, interakcji Twitch Plays Pokémon w trybie wieloosobowym na ogromną skalę i klasycznych horrorów z Silent Hill. Abordaż Mówi się, że jest to kanoniczny wpis w serii Silent Hill, co oznacza, że ​​gracze będą mieli pewien poziom własności nad fantazją serii.

Nowa przyczepa do Silent Hill: Wejście Mnogość postaci i przeplatające się historie zdradzają, czego gracze i widzowie mogą się spodziewać po premierze serialu w 2023 roku. Genvid obiecuje, że działania milionów codziennie będą decydować o losie bohaterów serialu, a twórcy projektu nie. wiedzieć jak Abordaż skończy się.

Motoi Okamoto, producent serii Silent Hill firmy Konami, powiedział w komunikacie prasowym. „To ty zadecydujesz o losie kilku głównych bohaterów, którzy pojawią się jednocześnie na całym świecie.”

Silent Hill: Wejście będzie płynąć dalej Oficjalna strona serialu I na wielu nieokreślonych urządzeniach – chociaż brzmi to tak, jakby Genvid i Konami chcieli wprowadzić natywną aplikację odtwarzacza na konsole, komputery PC, urządzenia mobilne i telewizory.

Bad Robot Games współpracuje z Genvid i Konami, działem gier firmy produkcyjnej JJ Abramsa oraz deweloperem Behaviour Interactive. Zmarł w biały dzień I Poznać twojego Stwórcę.

Silent Hill: Wejście Jest to jeden z wielu projektów rozwijanych w długo uśpionej serii horrorów psychologicznych firmy Konami. Został ujawniony w zeszłym roku podczas transmisji na żywo Silent Hill Transmission wraz z remake’iem ciche wzgórze 2czyli nowy wpis o nazwie Silent Hill iI Silent Hill: Townvolgra stworzona we współpracy z butikowym wydawcą Annapurna Interactive i opracowana przez No Code (Nieopowiedziane historieI notatka). nowy film z cichego wzgórza, Powrót do Silent Hillwspółpracując również z reżyserem Christophem Gansem na czele.

Czytaj więcej

READ  Tokyo Tales wygląda tak fajnie