Pan Joyce skomentował dzisiejsze popołudnie na konferencji online z Flight Center.
„Nie wycofaliśmy się z października” – powiedział.
„Przygotowujemy się i nadal planujemy. Pod koniec października przypuszczamy, że rynek się otworzy”.
„To mogłoby otworzyć bańkę bańką, rynek po rynku, to zależy od kształtu struktury” – powiedział Joyce.
Obecnie zajmuje się tym Krajowa Rada Ministrów.
Bronił swojego wezwania do przedstawienia dowodu szczepień, zanim pasażerowie będą mogli podróżować samolotami Qantas.
„Mamy obowiązek dbać o naszych ludzi i pasażerów” – powiedział Joyce.
„Osiemdziesiąt dziewięć procent naszych klientów stwierdziło, że uważają, że szczepienie ludzi przed podróżą międzynarodową to naprawdę dobra rzecz”.
A Century of Qantas: od dalekich linii lotniczych do globalnego giganta
Joyce powiedział, że działania rządu australijskiego mające na celu promocję turystyki krajowej „wygenerowały ogromny popyt”.
„Całkowity miłośnik kawy. Miłośnik podróży. Muzyczny ninja. Bekonowy kujon. Beeraholik.”
More Stories
Narodowy Bank Zjednoczonych Emiratów Arabskich stwierdził, że poniedziałkowa przerwa w świadczeniu usług, która dotknęła klientów, nie była cyberatakiem
Stopy procentowe w Polsce są stabilne; Nowe prognozy gospodarcze są zgodne z oczekiwaniami Artykuły
Ekspert ds. kredytów hipotecznych Mark Burris odpowiada na pytanie nurtujące każdego właściciela domu