Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ahmed Amir jest pierwszym mistrzem świata w mieszanych sztukach walki. Zawodnik Brave CF usuwa Amina Ayouba z tronu w Polsce – Konan Daily

Ahmed „Rzeźnik” Amir, 29 lat, jest pierwszym egipskim artystą sztuk walki, który zdobył tytuł mistrza świata mieszanych sztuk walki. Obecnie jest podpisany z Odważna Unia WojennaSiedziba główna znajduje się w Seef w Bahrajnie.

Historia została napisana, gdy ówczesny mistrz świata wagi lekkiej Amir rzucił wyzwanie Brave CF Amin „Zaciekłość” Ayoub, 25, Francji w turnieju głównym”54W Koninie 25 września 2021 r. Po pięciu pięciominutowych rundach mecz o tytuł pozostał w rękach sędziów.

Na koniec sędzia podniósł rękę Amira, który jednogłośnie ogłosił swoje zwycięstwo. Trzej sędziowie punktowali mecz 48-47, wszystko na korzyść rywala egipsko-Bahrajnu.

Ahmed Amir (© Odważny Związek Walczący)

Szkolenie Amira w KHK MMA w Bahrajnie. W Brave CF startuje od pierwszego w historii wydarzenia promocyjnego 23 września 2016 w Isa Town w Bahrajnie.

Promowane wspólnie z Ekskluzywny turniej GalanaBrave CF 54 była walką dzielnego Dziewiątego Księcia. Dzięki swojemu zwycięstwu stał się pierwszym wojownikiem z Egiptu, który został mistrzem świata w sportach walki.

Zawodnik KHK MMA ustanowił prawdziwą klinikę zapaśniczą z absolutną kontrolą poziomów i zapisem rzutów w każdej rundzie meczu. Walka o tytuł była dość zajęta, ponieważ Challengerowi udało się zapewnić wczesne wyeliminowanie.

Jednak Job jest znany ze swoich umiejętności walki. Nawet pracując od dołu, był bardzo aktywny w swojej straży.

.

Kiedy Job próbował zamknąć Omoplatę, on i Amir wrócili do pozycji stojącej. Broniący tytułu wykonał kilka dobrych ciosów, ale tuż przed końcem rundy został ponownie obalony przez przeciwnika.

W drugiej rundzie, gdy Job nabrał pewności siebie w biciu, Amir przeszedł do kolejnego obalenia i prawie utknął w duszeniu gilotyną. Uwolniony od kapitulacji, broniący tytułu ominął gardę i gdy wciąż biegali, udało mu się odzyskać połowę, a potem pełną gardę.

W trzeciej rundzie Ayoub narzucił kickboxing na poziomie mistrza Europy i odrzucił obalenia Amira. Przynajmniej w większości rund Challenger zarejestrował obalenie 30 sekund przed czasem.

Gdy dotarł do rund turniejowych, Ayoub odmówił dalszych obaleń dla Amira i tym razem zdołał odwrócić sytuację, tylko po to, by odwrócić ją ponownie, gdy pretendent zdobył pierwsze miejsce i pracował nad swoim gruntem i funtem. Challenger wciąż uchodził na sucho, próbując zablokować dźwignię pod koniec rundy i strzelił kolejnego obalenia, zanim zadzwonił pas.

Piąta runda była walką toczoną prawie całkowicie na ziemi z serią podań, odwrotów i prób wykańczania, które obejmowały bardzo zabawne odwrócone trójkątne duszenie od Ayuba, ale Amir zakończył walkę od góry, zdobywając ważne punkty i zadając obrażenia obrońcom. mistrz. w ciągu ostatnich sekund. Po historycznym zwycięstwie nowy mistrz świata wagi lekkiej Brave CF powiedział: „To prezent dla Jego Wysokości Szejka Khalida bin Hamada Al Khalifa z okazji jego urodzin”.

Amir kontynuował: „Dziękuję bardzo”. „Chciałbym również podziękować mojemu zespołowi w KHK MMA. Z głównym trenerem, takim jak Eldar Eldarov, wszystko staje się naprawdę łatwe.”

READ  Wynik NBA 2021, wyniki, Brooklyn Nets vs Boston Celtics, Patty Mills, Josh Gedi, LeBron James, Lakers, Steph Curry, Warriors