Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Alternus Energy kupuje 184 MW polskiej fotowoltaiki

energia dzisiaj

środa, 29 czerwca 2022, 14:20

Alternus Energy Group z siedzibą w Dublinie w Irlandii poinformował, że podpisał umowy na zakup dodatkowych farm fotowoltaicznych w Polsce o łącznej mocy 184 megawatów (megawatów).

Projekty zlokalizowane w całym kraju są obecnie w trakcie budowy lub osiągnęły już swoją historię działalności komercyjnej (COD).

Ich wielkość waha się od 1 MW do 10 MW, a większość z nich posiada już kontrakty na zamówienia wspierane przez rząd. Alternus poinformował, że kupuje parki od lokalnego dewelopera Projekt Solartechnik (PST), spółki grupy Famur i TDJ.

Zamknięcie transakcji jest uzależnione od pomyślnego spełnienia niektórych z poprzednich warunków.

W wyniku realizacji kontraktów Alternus zainwestuje ponad 750 mln zł (169,5 mln USD) w budowę nowych fotowoltaicznych farm fotowoltaicznych w Polsce.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkowanie dziennikarstwa godne tego miana to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać Ci udane wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez strachu i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwoliłby im dalej osiągać sukcesy, bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania najważniejszych interesariuszy i ich czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłać nam swoje wpłaty.

READ  opinia | Polska może być przyszłością Europy