Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ange Postecoglou może teraz nawiązać nową współpracę z Tottenhamem po tym, jak oparła się pokusie Manchesteru City

Ange Postecoglou może teraz nawiązać nową współpracę z Tottenhamem po tym, jak oparła się pokusie Manchesteru City

Ambicje Tottenhamu w Pucharze Anglii dobiegły końca na kolejny sezon po bardzo późnej porażce z Manchesterem City w piątkowy wieczór. Nie zrobili wystarczająco dużo, aby niepokoić gości w ostatniej tercji, ale udało im się utrzymać ich na dystans i wygląda na to, że obie drużyny rozegrają powtórkę pucharową w Manchesterze.

Jednak Nathan Ake zapewnił, że tak się nie stanie po tym, jak w 88. minucie skierował piłkę do domu na linię bramkową po rzucie rożnym Kevina De Bruyne. ale decyzja została podjęta na ulicy Gościnnej.

Ange Postecoglou, po zaledwie jednym celnym strzale w frustrującym występie, posłał powracającego Jamesa Maddisona na 18 minut przed końcem w poszukiwaniu zwycięzcy w końcówce. Niestety 27-latek nie mógł zabrać głosu w postępowaniu, po tym jak udało mu się zaledwie sześć razy dotknąć piłki, podczas gdy podopieczni Pepa Guardioli zaczęli wywierać presję na Lilywhites.

Przyznając na konferencji prasowej przed meczem, że Maddison jest w stanie rozpocząć mecz po prawie trzech miesiącach przerwy z powodu problemów z kostką, Postecoglou postanowił oprzeć się pokusie wystawienia reprezentanta Anglii na boisko i zamiast tego zdecydował się ułatwić mu powrót. Romero i Rodrigo Bentancur po szybkim powrocie znaleźli się w wyjściowym składzie przed terminem, niestety nie było tak w przypadku byłej gwiazdy Leicester City.

„Niezupełnie” – odpowiedział Postecoglou na konferencji prasowej po meczu, zapytany, czy nierozpoczęcie meczu jest nieuchronną decyzją. Myślę, że znając charakter dzisiejszego meczu, przez półtora tygodnia dobrze trenował, ale opuścił wiele meczów.

„Mieliśmy nadzieję, że damy mu dziś wieczorem kilka minut, co zrobił i od tej pory powinien mieć prawo odejść, ale w przyszłym tygodniu mamy jeszcze dwa mecze i potrzebujemy jego i innych zaangażowania. Więc tak, to nie było to. naprawdę dużo. „To był dylemat, czy go wystawić na boisko, czy nie. Poczułem, że samo wejście z ławki byłoby dla nas jako zespołu lepsze niż cokolwiek innego”.

READ  Miedwiediew zajął czwarte miejsce w finałach ATP, pokonując Zverev

Przeczytaj więcej: Zignorowano Timo Wernera, pomylono Pierre-Emile Hojbjerg – 5 rzeczy zauważonych w meczu Tottenham – Man City

Przeczytaj więcej: Oceny zawodników Tottenham vs. Manchester City – Van de Ven jest świetny, błędy Hojbjerga i zmagania w ataku

READ  Czas Erika ten Haga prawie dobiegł końca! Zinedine Zidane, Kieran McKenna i 10 menedżerów, których Manchester United może chcieć zastąpić dotkniętego Holendrem