Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

aspekty. Loncar 1937-2021 | Wiadomości, sport, praca

NOWE MIDDLEtown – Joanne B. nie żyje. Corcoran Lechney Lonkar, 84 lata, spokojnie 1 września 2021 r. w Masternic Memorial Healthcare Center w New Middletown z powodu powikłań choroby Alzheimera.

Joan urodziła się 3 maja 1937 roku w Youngstown jako córka Michaela i Lucille Wells Corcoran.

Joan ukończyła South High School w 1955 roku i poślubiła Richarda A. Łychnych w 1958 roku. Razem z dumą wychowywali trzy córki aż do jego śmierci w 1976 roku.

Joanne pracowała dla Dick Adgate Florist w Boardman przez 27 lat, zanim przeszła na emeryturę w 1999 roku. Bardzo lubiła pomagać klientom i kontaktować się ze swoimi współpracownikami, którzy zostali przyjaciółmi na całe życie. To była idealna sceneria dla jej niezwykle delikatnej i uroczej natury, a wszyscy, którzy ją znali, kochali ją.

Joan będzie bardzo tęsknić za swoim mężem, który ma 41 lat, Philipem T. „Scoop” Lonkar, którego poślubiła 21 czerwca 1980 roku. Zamieszkali w New Middletown i byli członkami kościoła św. Pawła Apostoła. Ich ulubioną rozrywką był taniec polki w SNPJ i wycieczki. Joan szczególnie lubiła Poconos i Fort Myers. Joanne i Scoop również lubili uczestniczyć w kilku miskach z różami, ponieważ uwielbiała kwiaty.

Joanne od lat uwielbia spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi oraz bawić się z ukochanymi córkami i wnukami. Była bardzo dumna z nich wszystkich.

Oprócz rodziców i pierwszego męża Joan spotka bliskich, którzy zginęli przed nią, w tym braci Williama Colgrove i Michaela Corcorana; siostry Jerry Votibka i Rosemary Jenkins; oraz bracia Oliver Jenkins i Kenneth Koch.

Joan i jej mąż Philip opuścili swoje trzy córki, Laurę J. (Kenneth) Olin z North Canton i Jan M. (Albert) Rywalsky z New Middletown i Deborah J. (Scott) Habner z Findlay; Dzieci Philipa, Michael Lunkar z Boardman, Randy (Patty) Lunkar z Polski i Janine (Rick) Jarrell z Madison, Ala. wnuki, Albert (Samantha) Rivalsky Jr., Jessica (Daniel) Yagila, Olivia (Grant) Prater, Drew i Josh Habner, Lauren i Macy Lonkar, Rachel i Matthew Jarrell; oraz prawnuki Maxwell i Claire Yagila. Joan będzie również tęsknić za swoją siostrą bliźniaczką Jane Koch z Nowego Jorku. Siostra Margaret (Mikołaj) Leon, Alabama; siostra i zięć, Marge Corcoran z Nowego Jorku i John Futebka z Florydy; A także wielu siostrzenic, siostrzeńców i przyjaciół.

READ  Philadelphia 76ers vs Atlanta Hawks, reakcja Bena Simmonsa

Rodzina pragnie wyrazić szczerą wdzięczność całemu personelowi Centrum Opieki Zdrowotnej Masternick Memorial Healthcare Center, a także Hospicjum Doliny, za ich współczucie i wsparcie podczas opieki nad Joanne. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy odwiedzili Joanne i dali tyle miłości i wsparcia rodzinie

W kościele św. Macieja w Youngstown odprawiono specjalne chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe z wielebnym Johnem Gerrickem. Joan jest pochowana na cmentarzu św. Jana w Louisville.

Jude Children’s Research Hospital, 262 Danny Thomas Place, Memphis, TN 38105 (www.stjude.org).

Aranżację zlecił Dom Pogrzebowy Davidson Baker. Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(uwaga specjalna)