Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Australia włącza Marcusa Stoinesa w meczu otwarcia z RPA

pobieranie

„Uważamy, że te furtki w tych okolicznościach mogą wykonać naprawdę dobrą robotę i być ofensywną opcją, jak wszystko inne”.

Australia ma poważne obawy na szczycie tabeli, a David Warner strzelił tylko trzy przejazdy w ostatnich czterech rundach od czasu przybycia do ZEA na IPL.

Finch grał także w krykieta juniorów po drobnej operacji kolana, podczas gdy trzeci rozstawiony Mitch Marsh niedawno wszedł w pierwszy mecz kaczki przeciwko Indiom w środku tygodnia, gdy Australia spadła do 3-11 po wygranym remisie.

Biorąc pod uwagę znakomite wyniki Warnera we wszystkich dziedzinach, Australia potrzebuje dynamicznego lewonożnego gracza, który dobrze gra, aby mieć jakąkolwiek szansę na wygranie Pucharu Świata T20 po raz pierwszy.

— Popieram zdolności Davy’ego i popieram jego osąd — powiedział Finch. „Jeśli spojrzysz na jego historię w Pucharze Świata, jest bardzo dobry.

„Czy pokochałby więcej biegania? Absolutnie. Każdy chce biegać więcej przez cały czas, ale jest jednym z najlepszych graczy, jakich kiedykolwiek miała Australia i nie mam wątpliwości, że pojawi się w pierwszej grze i strzeli.”

Finch był również zadowolony ze swoich postępów.

– Kolano jest świetne – powiedział. Szczerze mówiąc, jest lepiej, niż myślałem, że będzie w tym momencie, więc możliwość rozegrania dwóch pierwszych meczów rozgrzewkowych z Nową Zelandią i Indiami była, jak sądzę, kluczowa.

„Uderzyłem trochę w środek i to było świetne”.

Wygląda na to, że Maxwell ponownie zajmie czwarte miejsce, gdy wystąpił w ostatnim IPL, stając się jednym z pięciu najlepszych sprinterów z 513 punktami ze średnią 43 i średnią trafień 144.

Z Marsh ustawionym na 3. miejscu po udanej trasie po Indiach Zachodnich i Bangladeszu jako pierwszy debiutant w Australii, Steve Smith plasuje się na piątym miejscu.

„To bardzo wszechstronna osoba” — powiedział Finch o Smith. „Można ją dostosować do wszystkich warunków i wszystkich scenariuszy w grze.

READ  Daniel Ricciardo został znokautowany wcześnie po katastrofalnym meczu kwalifikacyjnym F1 w Turcji

„Widzieliśmy go jako kogoś, kto może mieć naprawdę wysoki wskaźnik trafień lub być w stanie ożyć i doprowadzić zespół do naprawdę dobrego zespołu. Jest graczem światowej klasy. Jest naprawdę ważny dla meczu tej drużyny. „

Chociaż Smith miał również trochę krykieta IPL, był najlepszym strzelcem Australii przeciwko Indiom, zdobywając 57 z 48 piłek. To było jego pierwsze pół wieku, odkąd siedem miesięcy temu zdobył 86 punktów, które nie trafiły do ​​NSW w jednodniowym meczu Marsh Cup.

Prawdopodobnie australijski zespół: Aaron Finch (c), David Warner, Mitch Marsh, Glenn Maxwell, Steve Smith, Marcus Stoines, Matthew Wade, Ashton Agar, Pat Cummins, Mitchell Stark, Adam Zampa.

Wiadomości sportowe, wyniki i komentarze ekspertów. Zapisz się do newslettera sportowego.