Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Australian Trade podejmuje ostateczny odwet na kliencie, który twierdzi, że nie zapłacił

Australian Trade podejmuje ostateczny odwet na kliencie, który twierdzi, że nie zapłacił

Sfrustrowany pracownik uwikłany w ostry spór z właścicielem nieruchomości rozbił jej betonowy podjazd na kawałki po tym, jak rzekomo „odmówiła” zapłaty jego zespołowi za pracę.

Drastyczne działania podjął betoniarz Jesse Crowe, który prowadzi małą firmę w Logan w stanie Queensland, zaledwie kilka dni po tym, jak on i jego zespół pracowali nad nawierzchnią nowej drogi.

Crowe rozmawiał z właścicielką domu Violą i wynegocjował cenę 6000 dolarów za tę pracę, która obejmowała wykonanie nowej nawierzchni dużego podjazdu z boku domu.

Twierdzi jednak, że Viola zapłaciła tylko 2500 dolarów i odmówiła zapłaty reszty po tym, jak para pokłóciła się o jakość pracy i cenę wywozu śmieci.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych udostępniono film pokazujący, jak Crowe i jego zespół niszczą chodnik, pomimo incydentu, który miał miejsce pod koniec ubiegłego roku.

Betoniarz z Queensland, Jesse Crowe i jego zespół, zniszczyli właśnie wybudowany podjazd po tym, jak właściciel domu „odmówił” zapłaty pełnej kwoty należnej za tę pracę.

Na nagraniu widać, jak Crowe wraz z kolegą podnosi topór nad głowę i wbija go w beton, tworząc dużą dziurę w nowo zainstalowanym silniku.

Następnie dwaj pracownicy powtórzyli ten krok aż do samego dołu, pozostawiając go nierównym, nierównym i pełnym dużych dziur.

„Tak się dzieje, gdy nie chcesz płacić za pracę wykonaną w domu” – mówi Crow, zanim zburzy podjazd.

Słychać, jak kolega Crowe'a, który sfotografował zniszczenia, mówi:Powinieneś był zapłacić. Drożej będzie to wszystko wykopać, przenieść i ponownie zalać.

Nie chcesz płacić? Oto co się dzieje.'

Sfrustrowany rzemieślnik powiedział, że jest dumny ze swojej pracy i jest zdenerwowany, że coś, co właśnie zbudował, zostało zniszczone.

„Dochodzi do momentu, w którym prowadzisz interesy od długiego czasu i postąpiłeś słusznie, a ludzie nie chcą płacić na koniec dnia, więc co zrobisz ?” – Powiedziała Wrona 7Aktualności.

READ  Worki z piaskiem Super AMP, AMP Capital Operations

„Nie lubię niszczyć czegoś, co właśnie zbudowałem. Jestem dumny ze swojej pracy. Kocham beton i uwielbiam to robić. Chciałem tylko zarabiać. ”

Dodał, że Viola powinna była mu zapłacić pełną kwotę za wykonaną pracę, gdyż naprawa uszkodzonego podjazdu będzie ją kosztować więcej.

Jesse Crowe (na zdjęciu) wyjaśnił, że negocjował z właścicielem domu, że praca będzie kosztować 6000 dolarów.  Jednak zapłacono mu tylko 2500 dolarów

Jesse Crowe (na zdjęciu) wyjaśnił, że negocjował z właścicielem domu, że praca będzie kosztować 6000 dolarów. Jednak zapłacono mu tylko 2500 dolarów

Jednak Viola odpowiedziała na pracę, twierdząc, że nie jest z niej zadowolona i oskarżyła Crowe'a o grożenie jej, gdy skarżyła się na jakość.

'[They said] „Zapłać teraz, albo rozwalimy beton” – powiedziała Viola.

Zapytana, czy zapłaci Crowe’owi i zespołowi, odpowiedziała: „Oczywiście”, ale dodała, że ​​rzemieślnicy zrobili „to, czego chcieli”, a nie to, o co prosiła.

Viola twierdzi, że zdarzenie to wywołało u niej taki stres, że dwa dni po zniszczeniu pasażu handlowego trafiła do szpitala, gdy upadła w centrum handlowym.

Dodała, że ​​Crowe i jego zespół traktowali ją jak „złodziejkę” i „oszustkę” z powodu jej skarg dotyczących pracy.

Viola i jej rodzina mieszkają na zniszczonym podjeździe od czasu jego zniszczenia i planują samodzielnie naprawić beton.

Właścicielka domu Viola (na zdjęciu) powiedziała, że ​​została potraktowana jak...

Właścicielka domu Viola (na zdjęciu) stwierdziła, że ​​potraktowano ją jak „złodziejkę i przestępcę” oraz że Crowe „groził jej” w związku z jej skargami dotyczącymi jakości pracy i ceny wywozu śmieci.

Użytkownicy mediów społecznościowych byli podzieleni, a wielu twierdziło, że w pracy występują zauważalne błędy.

„Pani postąpiła słusznie” – napisała jedna osoba, a druga dodała: „Ja też nie zapłacę”.

Trzeci powiedział: „Nie było tam ani jednego złącza kontrolnego”.

Inni twierdzili, że Crowe i jego zespół zbyt wcześnie zażądali zapłaty za robotę, ponieważ beton był „jeszcze świeży”.

Jedna z osób skomentowała: „Nie zapłacę, dopóki cement nie stwardnieje i będzie wolny od pęknięć”.

READ  Australijczyk jest wściekły, gdy zapłacił fortunę za jajka na bekonie w lokalnej kawiarni

„Kiedy spodziewasz się zapłaty? Inny napisał: „Siedem dni, 14 dni po ukończeniu?”

Trzeci dodał: „Muszę zobaczyć eksplozję betonu, zanim dowiem się, czy warto za niego płacić”.