Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Stuart Dulles odpadł z eliminacji z Irlandii Północnej przeciwko Litwie z powodów osobistych | wiadomości piłkarskie

Irlandia Północna zagra bez Stewarta Dallasa w czwartkowych eliminacjach do Mistrzostw Świata przeciwko Litwie.

Pomocnik Leeds nie pojechał w środę do Wilna z powodów osobistych, ponieważ w ciągu ostatnich 24 godzin pojawił się problem, aby zatrzymać 30-latka poza rozgrywkami.

To potęguje ból głowy związany z wyborem Baraklough, a Jonny Evans, Corey Evans, George Savile, Josh Magniss i Liam Boyce są już niedostępnymi w grze. Niebo sportowe.

zdjęcie:
Jonny Evans opuści mecze towarzyskie Irlandii Północnej z powodu kontuzji stopy

Menedżer Ian Baraklough powiedział: „Wszyscy wiemy, jak dobry jest Stuart Dallas, ale mamy też graczy, którzy desperacko potrzebują szansy na grę.

Czwartek 2 września 19:30

Zaczyna się o 19:45

„Kiedy tam dotarli, na pierwszym spotkaniu, powiedzieliśmy im, żeby upewnić się, że jesteś gotowy do gry. Nie myśl, że będziesz częściowym graczem. Wszyscy wiedzą, że mają szansę na grę.

„Wszyscy w zespole są obecnie wystarczająco blisko, grając regularnie w piłkę nożną, co czyni ją bardziej konkurencyjną i wiemy, czy zaprosimy kogoś, kto jest gotowy”.

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022: wszystko, co musisz wiedzieć

Droga do Kataru 2022 dla narodów europejskich jest już w toku wraz z rozpoczęciem kampanii kwalifikacyjnej do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Świata.

Anglia, jedna z najlepszych rozstawionych, będzie zachwycona swoją grupą, a Polska i Węgry zajmą pierwsze miejsce wśród rywali, podczas gdy Walia będzie musiała wyprzedzić Belgię i Czechy, aby zakwalifikować się do finału w 2022 roku.

Szkocja uniknęła wielu najlepszych klubów w Europie, a Dania i Austria zajęły pierwsze miejsca wśród swoich przeciwników.

Ale ile drużyn kwalifikuje się do każdej grupy? Sky Sports Zawiera przegląd tego, jak działają kwalifikacje europejskie.