Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Bez wymówki”: gwiazda Collingwood Jordan de Joy ukarana grzywną za prowadzenie samochodu

Gwiazda piłki nożnej została ukarana grzywną za siedem wykroczeń drogowych, a sędzia powiedział, że zawodnik Collingwood nie miał usprawiedliwienia.

Gwiazda Collingwood Jordan DeJoy został ukarany grzywną w wysokości 2075 dolarów za siedem wykroczeń drogowych, w tym przekroczenie prędkości.

W poniedziałkowym komentarzu do wyroku sędzia z Melbourne, Timothy Burke, powiedział, że De Joy „nie ma usprawiedliwienia” dla swojego złego zachowania podczas jazdy.

„Przyznaje się do winy, co wskazuje na wyrzuty sumienia i dalekowzroczność w popełnieniu przestępstwa” – powiedział.

Napastnik sroki przyznał się do winy za prowadzenie motocykla bez widocznych tylnych tablic P, jazdę na zawieszeniu, używanie telefonu komórkowego będąc kierowcą pojazdu nieruchomego, nie posiadanie prawa jazdy do wyznaczonego miejsca, jazdę z prędkością 93 km/h z prędkością 80 km/h, oraz jazdy bez pokazu, tablice P, oraz jazdy pojazdem zabronionym do licencji egzaminacyjnej.

Sędzia Burke nie zawiesił prawa jazdy 25-latka i nie zarejestrowano żadnych wyroków skazujących w związku z żadnym z zarzutów.

„Przesłaniem dla pana de Joy i społeczności jest to, że chodzi o bezpieczeństwo na drodze” – powiedział.

„Gdyby pan de Joy jechał bezpiecznie w pierwszej kolejności, nie zgromadziłby wystarczającej liczby luk, aby jego prawo jazdy zostało zawieszone 20 marca 2019 r. na trzy miesiące”.

Ostrzegł, że dalsze naruszenia mogą doprowadzić do zawieszenia licencji.

Zarzuty wynikały z incydentów 13 lutego zeszłego roku na Alexandra Street. 6 lipca 2019 r. na Punt Road w South Yarra; 4 kwietnia 2019 r. w Hampton East; 28 grudnia na nepalskiej autostradzie w Brighton East.

Dokumenty policyjne pokazują, że de Joy powiedział funkcjonariuszom, że nie wiedział, iż jego prawo jazdy zostało zawieszone, kiedy prowadził 9 lipca.

Zawieszony po zgromadzeniu punktów za przewinienia.

„To nawet nie jest mój samochód. Dosłownie go upuszczam, nie ma innego powodu, aby mieć ten samochód” – powiedział policji 28 grudnia zapytany o prowadzenie zakazanego pojazdu bez tablic rejestracyjnych.

READ  Leyton Hewitt reklamował wprowadzenie do Sad Hall of Fame

De Joy wycofał osobne oskarżenie o napaść na tle seksualnym na początku tego miesiąca.

Zarabia około 800 000 dolarów na sezon.