Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyniki pierwszej rundy meczu pomiędzy Roberto Bautista Agut i Nickiem Kyrgios, najnowsze aktualizacje i skróty wideo

Nick Kyrgios staje przed poważnym wyzwaniem przetrwania po pierwszym dniu US Open, gdzie mierzy się z australijską gwiazdą numer 21 na świecie, Roberto Bautista Agutem.

Kyrgios i Bautista Agut grali w przeszłości dwa razy, zarówno na twardych kortach, jak i w odstępach między meczami. Jednak kiedy ostatni raz zmierzyli się z Australijczykiem, byli pokorni na Pucharze ATP 2020 w Sydney, przegrywając 6-1 6-4 z ograniczonym tłumem.

Australijska gwiazda ledwo grał w ciągu ostatnich 18 miesięcy, a jego ranking spadł do 86, ale na Wimbledonie pokazał, że nadal może grać w tenisa, przynajmniej w krótkich okresach.

Na Wimbledonie Kyrgios kontrolował mecz trzeciej rundy z wschodzącą gwiazdą Felixem Auger-Aliassime, niszcząc 21-letniego 6-2 w pierwszym secie, ale wkrótce okazało się, że cierpi na kontuzję brzucha i ledwo mógł wysunąć rękę nad głowę do służby.

Walczył dzielnie w drugim secie, przegrywając 6-1 przed rezygnacją.

Oczywiście, jego adaptacja wciąż stoi pod dużym znakiem zapytania, co sprawia, że ​​Bautista Agut jest meczem z koszmaru ze względu na jego wyszukany i chaotyczny styl.

Kyrgios wyruszy do Louisa Armstronga około 10:30 (AEST), umieszczając go na korcie w czasie największej oglądalności w Nowym Jorku, gdzie będzie solidnym faworytem publiczności przeciwko jednemu z najbardziej profesjonalnych graczy na ringu.

Jest duży, jak trzeba zobaczyć.

READ  Ofiary oddziału, Runda 24, Joey Manu, Koguty, Suzio Taukiahu, Adam Reynolds, Rabbitose, Ben Thomas, Koguty, Koguty, lista kontuzji NRL, daty powrotu, Adam Douaihy, West Tiger