Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

BLIK staje się globalny dzięki VIAMO

BLIK staje się globalny dzięki VIAMO

Dziś w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce firma obsługująca rozwiązanie płatności mobilnych BLIK w Polsce ma zamiar przejąć słowacki FinTech VIAMO. Tymczasem Zuora rozszerza swoje rozwiązania subskrypcyjne, kupując Zephr w Wielkiej Brytanii.

Najwięksi sprzedawcy uliczni w Europie odczuwają utratę luksusowych chińskich kupujących

Od początku epidemii w 2020 r. europejscy detaliści musieli dostosować swoje strategie, aby dostosować się do mniejszej liczby chińskich turystów.

Financial Times poinformował dziś, że w ciągu 10 lat przed koronawirusem chińscy turyści byli jednymi z największych na świecie wydających towary luksusowe, odpowiadając za jedną trzecią lub 93 miliardy euro globalnej sprzedaży.

Chińscy kupujący kupowali większość swoich luksusowych towarów za granicą, aby wykorzystać czynnik autentyczności, robić zakupy bezcłowe z rabatami europejskimi i zaoszczędzić na ogólnej cenie bazowej, która często jest niższa niż w Chinach.

Te powody sprawiły, że chińscy turyści są największymi spośród wszystkich podróżnych, którzy wydają na luksus na mieszkańca, odpowiadając za dwie trzecie sprzedaży towarów luksusowych w Europie sprzed COVID, donosi Financial Times.

Aplikacja Beepo umożliwia bezpieczne i zdecentralizowane płatności B2B, przesyłanie wiadomości

Zdecentralizowana aplikacja do przesyłania wiadomości Beepo, która jest obecnie w fazie testów beta, dodała nową funkcję, która, jak twierdzi, zabezpiecza wszystkie czaty za pomocą szyfrowania blockchain.

Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą przeprowadzać transakcje B2B, a także B2C bez ingerencji osób trzecich, bezpiecznie dzielić się środkami z członkami rodziny i klientami, uzyskiwać dostęp do zdecentralizowanych aplikacji blockchain i przeglądać katalogi online, zgodnie z czwartkowym komunikatem prasowym (25 sierpnia).

Dzięki nowej funkcji Beepo ma na celu priorytetowe traktowanie anonimowości użytkowników, zapewnienie użytkownikom pełnej kontroli nad ich informacjami, zapobieganie naruszeniom danych i cenzurze oraz sprzedaż informacji użytkowników marketerom, zgodnie z publikacją.

Zuora przejmuje firmę Zephr za 44 miliony dolarów, aby rozszerzyć rozwiązania subskrypcyjne

READ  Omicron Surge stawia pod znakiem zapytania powrót do pracy

Dostawca platformy do zarządzania subskrypcjami, Zuora, ogłosił wczoraj plany nabycia londyńskiej firmy Zephr zajmującej się próbną subskrypcją za 44 miliony dolarów.

Zephyr powiedział w komunikacie prasowym, że przejęcie połączy „zarządzanie tożsamością, inteligentne doświadczenia, dynamiczne ściany płatności i zarządzanie uprawnieniami” oraz możliwości silnika decyzyjnego z własnymi systemami rozliczeń, windykacji i przychodów firmy Zuora.

Ponieważ Zephr jest partnerem Zuora, jego gotowe rozwiązanie jest już używane przez subskrybentów i natychmiast rozszerzy portfolio produktów Zuory, w zależności od wydania.

BLIK staje się globalny dzięki VIAMO

W czwartek (25 sierpnia) BLIK poinformował na swojej stronie internetowej, że Polski Standard Płatności (PSP), operator popularnego rozwiązania płatności mobilnych w Polsce, ma zamiar przejąć słowackiego dostawcę usług transakcji mobilnych VIAMO, co oznacza ekspansję o znaczeniu międzynarodowym dla polskiej firmy.

Umowa zakupu akcji VIAMO, która została podpisana w Warszawie 11 sierpnia, wejdzie w życie po uzyskaniu zgody Słowackiego Banku Centralnego. Strony nie ujawniły wartości transakcji.

CapitalFlow od Bunq otrzymuje 10 mln euro w postaci zielonego finansowania

Niewiele branż pozostaje nietkniętych przez globalne inicjatywy mające na celu osiągnięcie zerowej emisji dwutlenku węgla. W Irlandii rząd wyznaczył cel przejścia na gospodarkę o zerowej emisji do 2050 r. Jednak finansowanie inwestycji w czystą energię i zieloną technologię nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza dla małych firm.

Na początku tego miesiąca (8 sierpnia) irlandzka Grupa Capitalflow ogłosiła, że ​​pozyskała 10 mln euro (9,97 mln USD) od Strategic Banking Corporation of Ireland (SBCI) Low Cost Energy Efficiency Loan Scheme (EELS).

CapitalFlow jest własnością Newbank w Amsterdamie. Instrument SBCI EELS jest wart 150 milionów euro w funduszach, które mają być katalizatorem inwestycji w efektywność energetyczną.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich obszarów PYMNTS EMEA, zasubskrybuj czasopismo Biuletyn EMEA.

aml / kyc

Nowe badanie PYMNTS wykazało, że 3 na 4 konsumentów ma duże zapotrzebowanie na superaplikacje
Na około: Wyniki nowego badania PYMNTS „App Super Transformation: How Consumers Want to Save, Shop and Spend in the Connected Economy”, przeprowadzonego we współpracy z PayPal, przeanalizowały odpowiedzi 9 904 konsumentów w Australii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Wielkiej Brytanii Państwa. I wykazała duże zapotrzebowanie na pojedyncze aplikacje wielofunkcyjne zamiast korzystania z dziesiątek osób.

READ  Polscy politycy atakują imigrantów dla elektoratu - POLITICO

Zawsze szukamy okazji do współpracy z innowatorami i przeciwnikami.

Dołącz do nas!


https://www.pymnts.com/news/international/2022/blik-goes-international-with-viamo-acquisition/partial/