Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Boisko, Orzeczenia dotyczące rzutów z gry, Zmiany NRL w zarządzaniu bunkrem, Płotki, Kara, Orzeczenia dotyczące rzutów z gry, Filmy, Wiadomości, Najważniejsze wydarzenia

Boisko, Orzeczenia dotyczące rzutów z gry, Zmiany NRL w zarządzaniu bunkrem, Płotki, Kara, Orzeczenia dotyczące rzutów z gry, Filmy, Wiadomości, Najważniejsze wydarzenia

Mówi się, że NRL dała ziemiakom możliwość sędziowania i podejmowania decyzji dotyczących rzutów z gry, co stanowi poważną zmianę w sposobie prowadzenia gry w kluczowych momentach.

według tataBramki z gry zostaną przeanalizowane przez sędziego oceniającego mecz w taki sam sposób, jak próby będą w 2024 r., aby upewnić się, że każda próba jest legalna.

Każda próba zdobycia bramki zostanie sprawdzona przez bojownika przed wznowieniem gry, a analiza rozpocznie się po przyznaniu punktów przez sędziego terenowego.

Jedynym miejscem, w którym można obejrzeć na żywo dwa pierwsze mecze w Las Vegas, jest Fox League, dostępna na platformie Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Według doniesień bojownik będzie rygorystycznie podchodzić do blokowania kopnięć, ale będzie też w stanie ocenić, czy piłka minęła słupki bramki i czy została pobrana spoza linii 40 metrów.

Według doniesień sędzia bojowy poinformuje sędziego na boisku, aby opóźnił rozpoczęcie meczu do czasu podjęcia ostatecznej decyzji w sprawie ewentualnego faulu.

W przypadku, gdy niecelny rzut do kosza z gry przekroczy linię martwej piłki, rezerwowy będzie mógł również sprawdzić, czy znaki są prostokątne, przed naciśnięciem kopacza.

Co ciekawe, boksu nie będzie w stanie określić, czy linia obrony jest na spalonym, próbując zatrzymać próbę do kosza z gry.

Według doniesień sędziowie na boisku mogą również wymagać przeglądu rzutów do kosza przed przyznaniem punktów zaangażowanym zespołom.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najważniejsze informacje i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej za pośrednictwem Fox Sports Sportmail. Otwórz konto teraz!!

Koguty dotknięte kontuzją Younga przed Vegas | 01:17

Więcej aktualności z NRL

WSKAZÓWKI RD1: Gwiazda Kogutów zrekrutowana, aby przegapić Vegas po ataku kruszącym

„Przyjdź do sędziego”: egzekutor Warriors strzelił po brutalnym uderzeniu, które znokautowało rekruta Tygrysów

READ  Victor Wimpanyama, nr 1 w drafcie NBA, czołgi, top pick, 223cm francuski nastolatek, Scott Henderson

His Own Man: Dlaczego należy zadzwonić do Toma Fleeglera Broncos

Trenerzy pod presją: Prawda o Węgorzu; Bennett skarży się, że prezydentem Południa nie da się wstrząsnąć

Mówi się, że NRL koncentruje się na atakowaniu blokujących podczas prób do zdobycia bramki i będzie atakować tych, którzy unoszą się wokół zagrody.

„Z biegiem czasu sytuacja ta stopniowo się pogarsza i musimy egzekwować obecne zasady” – powiedział podczas sesji wideo w środku tygodnia Graham Annesley, szef piłki nożnej NRL.

„Zawodnicy nie muszą znajdować się określonej liczby metrów od boiska.

„Ale jest też zasada, która mówi o celowym utrudnianiu gry innemu zawodnikowi, który nie ma piłki.

„Jeśli zawodnicy wykonują tego rodzaju ruchy utrudniające… sędzia… i boksu mogą stwierdzić, że jest to utrudnianie i zostać za to ukarani”.