Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Cena Bitcoina wzrośnie dziesięciokrotnie, bliźniacy Winklevoss informują o konferencji w Miami w 2021 r.

Są przedstawiani jako aroganckie, bogate, złe dzieciaki w The Social Network, ale Cameron i Tyler Winklevoss pojawiają się jako zakochani w cyfrowym podziemnym świecie.

39-letni amerykański bliźniak jednojajowy, który współtworzył sieć społecznościową podczas studiów na Uniwersytecie Harvarda, a później oskarżył założyciela Facebooka Marka Zuckerberga o plagiatowanie ich pomysłu, jest teraz głównymi inwestorami w bitcoin.

Bracia byli jednymi z pierwszych, którzy zapuszczali się w przestrzeń kryptowalut i byli mówcami na konferencji Bitcoin 2021, która odbyła się w ten weekend w Miami.

Pojawili się osiem lat po tym, jak wygłosili swoje pierwsze przemówienie programowe na konferencji i powiedzieli „kilkudziesięciu” uczestnikom, że bitcoin, kosztujący około 150 dolarów za monetę, jest przyszłością.

Obecnie wyceniane na około 37 000 dolarów, Winklevii, jak zostali znani, odnotowali wzrost ich łącznej wartości netto do 6 miliardów dolarów.

Pomimo słabości kilku miesięcy doświadczanych przez kryptowalutę, Co spowodowało gwałtowny spadek wartości bitcoina z rekordowych 63 000 USD w kwietniupozostają optymistami co do perspektyw na przyszłość.

Bracia podbili rozwścieczoną publiczność podczas rozmowy z założycielem funduszu hedgingowego Anthonym Pompliano, przy czym Tyler kilkakrotnie odnosił się do dolara amerykańskiego jako „ostatecznej waluty”, a Cameron recenzował koszulkę „Rage Against The Machine”.

Ale to ich przewidywania dotyczące cen bitcoinów naprawdę wywołały uśmiech opinii publicznej.

„Nadal uważamy, że jest naprawdę wcześnie” – powiedział Tyler. “Uważamy, że Bitcoin to Złoto 2.0. Zakłóci złoto, więc powinien mieć kapitalizację rynkową w wysokości 10 bilionów dolarów lub więcej, ponieważ jest to maksymalny rynek złota. Bitcoin oscyluje wokół 1 biliona dolarów i konserwatywnie uważamy, że jest co najmniej 10x stąd Nawet 35 000 USD wygląda na naprawdę dobrą długoterminową okazję do zakupu.

“Przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej 10 bilionów dolarów uważamy, że jeden bitcoin będzie wart 500 000 dolarów i uważamy, że może to nastąpić w ciągu tej dekady. Zdecydowanie w ciągu następnych pięciu lat. My HODLers do co najmniej 500 000 dolarów. “

READ  Cena Shiba Inu może wzrosnąć o 65%, jeśli szacunki cen SHIB są prawidłowe

Bliźniacy, którzy są wyraźnie zainteresowani potencjałem bitcoinów ze względu na duże zasoby, nie wspominając o giełdzie kryptowalut Gemini, której są właścicielami, po raz pierwszy wygłosili swoją tezę „Złoto 2.0” w zeszłym roku.

„Teza tak naprawdę nie została jeszcze ukończona” – powiedział w sobotę Cameron. “Jesteśmy jak jedna dwunasta drogi tam. Kiedy pisaliśmy ten artykuł myślowy w sierpniu (zeszłego roku), bitcoin wynosił 13 000 USD i osiągnął 64 000 USD (w kwietniu tego roku).”

„Nasza teza Gold 2.0 mówi, że niszczy złoto, a to jest konserwatywne” – dodał Tyler. “Bitcoin to wyraźnie coś więcej niż tylko złoto. To projekt open source, który wciąż ewoluuje i może zrobić o wiele więcej. Może stać się globalną walutą cyfrową rezerwy dla świata – dla galaktyki. Kiedy dotrzemy na Marsa, co waluta będzie na planecie Mars? To nie będą dolary, czy nie będzie to Bitcoin.”

Tyler twierdził, że bitcoin wzrósł podczas epidemii koronawirusa, ponieważ inwestorzy zareagowali na ryzyko inflacji spowodowane przez rządy pompujące biliony dolarów, aby utrzymać gospodarkę na powierzchni.

„Bitcoin to najlepsze na świecie zabezpieczenie przed inflacją, to najtrudniejsze i najpotężniejsze pieniądze… więc wszyscy ci, którzy nazywali bitcoina oszustwem i byli sceptyczni i mówili: „Tak naprawdę nie jestem zainteresowany technologią, nie rozumiem To’, widzieli, co się dzieje z systemową gotówką, dolarem amerykańskim, (który jest) ostateczną walutą shitcoin”, powiedział. “Bitcoiny mają reklamy w bilionach dolarów. Rezerwa Federalna jest największym mistrzem.”

„Żałujemy, że nie kupiliśmy wcześniej, żałujemy, że nie kupiliśmy więcej, i wszyscy mówią, że bez względu na to, ile masz” – dodał Tyler. „Dziś spojrzymy wstecz i powiemy: „Szkoda, że ​​nie kupiliśmy za 35 000 USD”.

Świat finansów pozostaje chłodny, jeśli chodzi o kryptowalutę jako grę inwestycyjną, Łącznie ze Scottem „Barefoot Investor” Pappe, który stanowczo przed tym ostrzegał.

READ  Polska przyznaje nagrodę CfD za 1,2 GW od Baltic Power Offshore