Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Cena Shiba Inu zmierza do ożywienia, ale wzrost jest ograniczony wieloma przeszkodami, które są przed nami

  • Cena Shiba Inu spadła do malejącego kanału równoległego, ponieważ wciąż brakuje mu zdecydowania i zaangażowania.
  • Chociaż wskaźniki techniczne wskazują na odwrócenie trendu, potencjał wzrostu dla SHIB jest ograniczony.
  • Ewentualne cele w górę dla Shiba Inu wydają się być poza zasięgiem, dopóki nie zostaną przekroczone powyżej krytycznych poziomów oporu.

Cena Shiba Inu zamknęła się w niedźwiedzim wzorze konsolidacji, który rozpoczął się 6 lipca. Wskaźnik techniczny dostarczył sygnał kupna w Krytyczny poziom wsparcia, co wskazuje na możliwość ożywienia w krótkim okresie.

Cena Shiba Inu ma problemy z boomem przy sygnale kupna

Cena Shiba Inu przekroczyła linię trendu spadkowego oporu w dniu 29 czerwca, która uwięziła SHIB na 41 dni.

Shiba Inu szybko wymienił tę linię trendu na wsparcie, jednak SHIB stracił ten obszar obrona 13 lipca, kiedy czerwona świeca zamknęła się poniżej tego poziomu.

ponad 12 godzin Stół, cena Shiba Inu została uwięziona w opadającym równoległym kanale, stale tworząc niższe dna i niższe szczyty.

Podczas gdy trend tego wzoru wykresu wskazuje, że cena SHIB może nadal spadać, wskaźnik odwrócenia momentum miga z sygnałem kupna. Uwiarygodnieniem tezy o odzyskaniu jest wskaźnik siły względnej, który wykazał, że Shiba Inu została wyprzedana 16 lipca.

cena shiba inu

SHIB/USDT wykres 12-godzinny

Jednak cel ożywienia może stanowić ograniczony potencjał zwyżkowy dla ceny Shiba Inu, ponieważ stoi przed nią wiele przeszkód. SHIB musi wspiąć się powyżej wspomnianej linii trendu spadkowego oporu, aby móc odwrócić okres słabszych wyników.

Jeśli Shiba Inu zauważy rosnące zainteresowanie, SHIB może skierować następny cel na 27,2% poziom rozszerzenia Fibonacciego, co zbiega się z 20 dwunastogodzinną prostą średnią kroczącą (SMA) na poziomie 0,00000750 $.

Inwestorzy powinni to zauważyć Większe aspiracje Po tym poziomie jest to mało prawdopodobne w najbliższym czasie, ponieważ cena Shiba Inu jest kompensowana przez linię oporu dostarczoną przez MRI, która odpowiada 50 i 100 12-godzinnym prostym średnim kroczącym na poziomie 0,0000776 USD.

READ  W jaki sposób urząd skarbowy będzie celował w inwestorów kryptowalut

I odwrotnie, jeśli niedźwiedzie SHIB nadal będą dominować na rynku, cena Shiba Inu może spaść poniżej środkowej granicy wzoru wykresu, który działa jak pierwsza linia obrony.

Jeśli cena Shiba Inu odnotuje wzrost presji sprzedażowej, SHIB może ponownie wpaść w strefę popytu od 0,00000560 do 0,0000634 USD.