Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Delta Air Lines realizuje „specjalną skargę” na indyjski szczep COVID-19 o tej samej nazwie

Dyrektorzy Delta Air Lines, niezadowoleni z obecnego szczepu koronawirusa, który szybko rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych, mają tę samą nazwę co ich firma.

Wariant delta koronawirusa był wcześniej znany jako wariant indyjski, ze względu na pochodzenie mutacji.

Nazwy zostały oficjalnie zmienione przez Światową Organizację Zdrowia w maju, używając alfabetu greckiego, aby zapobiec napiętnowaniu i uprościć dyskusję, ale to nie robi wiele, aby uniemożliwić ludziom nawiązanie kontaktu między już istniejącymi markami, które również mają tę samą nazwę.

A Delta wydaje się robić wszystko, co w jej mocy, aby uniknąć jakichkolwiek skojarzeń ze swoją marką.

Dyrektor generalny Delta Ed Bastian powiedział w wywiadzie dla The Dziennik Wall Street.

Źródła powiedziały gazecie, że inni menedżerowie „szczególnie narzekali” na nazwę.

Kierownictwo Delta Air Lines jest niezadowolone, że najnowsza wersja koronawirusa ma tę samą nazwę firmy

CEO Delta, Ed Bastian, powiedział w wywiadzie:

„Nazywamy to po prostu alternatywą” – powiedział dyrektor generalny Delta Ed Bastian w wywiadzie.

Bastian mówi, że do tej pory nie było większego zastoju w rezerwacjach w wyniku rozmowy telefonicznej. – W ogóle nie widzieliśmy żadnego spadku – potwierdził Bastian.

„Wolimy nazywać to wariantem B.1.617.2, ponieważ o wiele łatwiej jest powiedzieć i zapamiętać…” – powiedział w tweecie dr Henry Ting, dyrektor ds. zdrowia Delta Airlines.

Linia lotnicza z siedzibą w Atlancie nosi nazwę regionu Delty Mississippi, w którym przewoźnik zaczynał jako odkurzacz.

Delta, która w czasach przed pandemią przeleciała 750 samolotów do ponad 300 miejsc na całym świecie, była przedmiotem żartów swoich konkurentów.

Dr Henry Ting, dyrektor ds. zdrowia Delta Airlines, powiedział w tweecie:

„Wolimy nazywać to wariantem B.1.617.2, ponieważ o wiele łatwiej jest powiedzieć i zapamiętać…” Dr Henry Ting, dyrektor ds. zdrowia Delta Airlines, powiedział w tweecie.

Dyrektor generalny United Airlines Scott Kirby został żartobliwie zapytany podczas wirtualnej sesji pytań i odpowiedzi w The Economic Club of Washington, DC, w jaki sposób zaaranżował otrzymanie najnowszej wersji linii lotniczej.

„Podobało mi się sprawianie Edowi Bastianowi kłopotów, kiedy widziałem go kilka tygodni temu” – powiedział Kirby.

Bastian nie przejmuje się zbytnio zmianą delta wpływającą na biznes, a Światowa Organizacja Zdrowia już identyfikuje inne nazwane szczepy choroby.

„Są za tym inne zmienne”. Powiedział. Światowa Organizacja Zdrowia określiła eta, jota, kappa i lambda jako „zmienne będące przedmiotem zainteresowania”.

Pandemia koronawirusa doprowadziła do trudnego roku w podróży ze zmniejszonym popytem na loty. Według gazety, główne linie lotnicze straciły w zeszłym roku 35 miliardów dolarów.

Nazwy zostały oficjalnie zmienione przez Światową Organizację Zdrowia w maju, używając alfabetu greckiego, aby zapobiec napiętnowaniu i uprościć dyskusję, ale to nie robi wiele, aby uniemożliwić ludziom nawiązanie kontaktu między już istniejącymi markami, które również mają tę samą nazwę (zdjęcie pliku)

Nazwy zostały oficjalnie zmienione przez Światową Organizację Zdrowia w maju, używając alfabetu greckiego, aby zapobiec napiętnowaniu i uprościć dyskusję, ale to nie robi wiele, aby uniemożliwić ludziom nawiązanie kontaktu między już istniejącymi markami, które również mają tę samą nazwę (zdjęcie pliku)

Delta Airlines twierdzi, że przy tak dużej liczbie szczepionych klientów niewiele jest dowodów na to, że obecna alternatywa wpływa na rezerwacje podróży.

W środę ogłosiła swój pierwszy kwartalny zysk od początku pandemii, wzmocniony przez około 1,5 miliarda dolarów pomocy rządowej i ożywienie w okresie wakacyjnym.

W środę Delta poinformowała, że ​​w drugim kwartale zarobiła 652 miliony dolarów. Jednak raport Delty pokazuje, że linie lotnicze wciąż borykają się z zawirowaniami, próbując wyjść z najgorszego roku w historii.

Bez 1,5 miliarda dolarów pomocy federalnej w przypadku pandemii i innych jednorazowych wydarzeń linie lotnicze Atlanta odnotowałyby skorygowaną stratę w wysokości 678 milionów dolarów.

Chociaż tłumy na lotniskach w kraju zbliżają się do poziomu z 2019 r., przychody operacyjne Delty wciąż są o połowę niższe niż przed pandemią.

READ  Victoria Covid-19 Insurance: Coles i Woolworths ponownie wprowadzają limity zakupu papieru toaletowego

Delta była najbardziej dochodową amerykańską linią lotniczą, która znalazła się na ścieżce pandemii i prawdopodobnie wyłoni się z epidemii wirusa na przedzie grupy lub w jej pobliżu.

Tymczasem wariant delta jest obecnie dominującym szczepem wirusa w Stanach Zjednoczonych i wydaje się być nieco lepszy w unikaniu szczepionek niż inne warianty, które go poprzedzały.

Linia lotnicza nie jest jedyną linią lotniczą Delta, która miała problem ze swoją nazwą.

Delta Goodrem, 36, (na zdjęciu) żartowała, że ​​rozważa zmianę swojego imienia, ponieważ wariant Covid-19 Delty blokuje miliony Australijczyków

Delta Goodrem, 36, (na zdjęciu) żartowała, że ​​rozważa zmianę swojego imienia, ponieważ wariant Covid-19 Delty blokuje miliony Australijczyków

Australijska piosenkarka i autorka tekstów Delta Goodrem ujawniła, że ​​rozważa zmianę nazwiska.

36-latek, który obecnie jest singlem w Sydney z chłopakiem Matthew Copleyem, przedstawił ten pomysł fanom w zeszłym tygodniu na Twitterze, promując nadchodzącą serię programów online.

Witam wszystkich, jestem artystą znanym wcześniej jako Delta [wonky face emoji]Urodzony piosenkarz ubolewał nad tym doświadczeniem.

Szukasz nowej nazwy i piosenek z trasy do zaśpiewania do czwartkowej sesji wieczornej! Daj mi znać swoje wymarzone piosenki i pomysły na listę piosenek xxx – dodała.

Delta, która obecnie izoluje się ze swoim chłopakiem w Sydney, przedstawiła ten pomysł fanom w zeszłym tygodniu na Twitterze, promując nadchodzącą serię programów online.

Delta, która obecnie izoluje się ze swoim chłopakiem w Sydney, przedstawiła ten pomysł fanom w zeszłym tygodniu na Twitterze, promując nadchodzącą serię programów online.

Na początku pandemii w zeszłym roku piwo „Corona” odnotowało początkowy spadek sprzedaży po tym, jak miało podobną nazwę dla patogenów, które mają tę samą nazwę.

„Nie ma wątpliwości, że piwo Corona cierpi z powodu koronawirusa” – powiedział Ron Torosian, założyciel 5WPR, firmy PR, która przeprowadziła ankietę w marcu 2020 r.

Czy można sobie wyobrazić wejście do baru i powiedzenie: „Hej, czy mogę zarazić się koronawirusem?” Albo „Daj mi koronę”, powiedział.

Constellation Brands, spółka macierzysta Corona Beer, twierdzi, że sprzedaż popularnego piwa w końcu utknęła w martwym punkcie i nie planuje zmieniać swojej strategii marketingowej pomimo wirusa.