Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Covid ponownie uderza: Tygrysy przegrywają głównego obrońcę Josha Gipkosa z meczem Hawks

Tiger w pierwszym roku przegapi sobotni pojedynek z Hawthornem po wejściu do protokołów Covid, ale jego zastępstwo może nie być jasne.

Richmond stracił obiecującego głównego obrońcę Josha Gibkosa z protokołami Covid-19, ale trener Damian Hardwicke nie zagwarantował, że zastąpi go Robbie Tarrant.

Tygrysy mają przywrócić gwiazdy Premiership, Diona Prestię i Nicka Falstweina w sobotnim meczu z Hawthorne, którzy zostali wyeliminowani ze zwycięstwa nad Collingwood z powodu choroby innej niż Covid.

Ale zdruzgotany Hugo Ralphsmith (ze złamanymi żebrami) powróci do NFL w ten weekend, zamiast wrócić od razu do pierwszego zespołu po opuszczeniu trzech meczów.

Zawodnik rozegrał każdy mecz w tym sezonie, odkąd był numerem 9 w zeszłorocznym drafcie i już teraz jest kluczową częścią przyszłości klubu.

Tarrant był zarządzany w meczu rundy 7 Richmond z West Coast i nie został wybrany do meczu Magpies, a Hardwicke ujawnił po meczu, że były kangur miał problem z udem.

Trener Tri-Chief Premiership powiedział, że Gibkos zostanie zastąpiony między Tarrantem a debiutantem Begwą Newon, który nie był sądzony.

„(Tarrant) na pewno podniesie rękę i jesteśmy również dość zadowoleni ze sposobu, w jaki idzie Biggy Nyuon, więc dzisiaj przyjrzymy się tym dwóm chłopcom” – powiedział Hardwicke.

„Ruby skarżył się na biodra, że ​​karmi piersią, ale jest wyraźnie doświadczonym działaczem, wie, jak grać w tę grę i jest bardzo ważny w tym, co robimy teraz”.

Hardwicke wspierał Prestię, która na tydzień przed wakacjami zmagała się z bólem mięśni Achillesa, aby wywrzeć natychmiastowy wpływ.

– Był tak dobry przed sezonem, jak zawsze w klubie, więc jesteśmy naprawdę optymistycznie nastawieni do jego powrotu (ale) od czasu do czasu będzie przegapić kilka meczów – powiedział.

Taka jest po prostu natura branży i natura Diona, naprawdę, ale ma za sobą ogrom pracy.

READ  Gotówka może otrzymać połączenie międzynarodowe w przyszłym miesiącu - do Polski

„Jesteśmy bardzo pewni, kiedy wróci, będzie gotowy do gry; będzie dla nas bardzo cennym graczem.

„Jest oczywiście świetnym graczem i jednym z naszych najlepszych graczy, więc nie możemy się doczekać ponownego powitania go w tym tygodniu”.

Hardwicke pozostawi decyzję o tym, czy Ken Lambert zagra przeciwko Hawks, weteranowi pomocy, po dwóch powrotach Ligi Mistrzów AFC z powodu problemów z udem.

Tygrysy zdecydowały się nie wysyłać Lamberta na operację i zamiast tego sprowadziły go z powrotem na drugi poziom przed powrotem z Ligi Mistrzów AFC, ale gra będzie wymagała stałego zarządzania.

„Wkłada w to całe serce i duszę. Czekał tak długo na debiut w NFL i opuścił wiele draftów” – powiedział Hardwicke.

„Nie jest gotowy, aby zrezygnować z kariery i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby grać tak długo (może).

„To świetny przykład dla każdego gracza, który może nie myśleć, że ma szansę, ale kiedy ma szansę, jak tam pozostać, aby żaden inny gracz nie grał – gwarantowane.

„Jest twardy, silny i zrobiłby wszystko, aby jego ciało było właściwe, aby dać z siebie wszystko dla Richmond Football Club. Jest niesamowitym wojownikiem. „